Skocz do zawartości
Gość vorix

Problem ze światłem, dzwami itd... Pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vorix

Witam

Po otwarciu lewych przednich drzwi nie zapala się światło nad lusterkiem, w dole drzwi nie miga dioda LED w drzwiach kierowcy, przy przycisku. Po zamknięciu z pilota wszystkie drzwi zamykają się, jednak po zablokowaniu drzwi przyciskiem w drzwiach kierowcy wszystkie drzwi blokują się oprócz drzwi kierowcy.

Zamykając drzwi kluczykiem zamykają się tylko drzwi kierowcy.

 

Co może byc przyczyną?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

za oswietlenie środka i centralny zamek odpowiedzialny jest moduł komfortu.

Znajduje się pod wykładziną fotela kierowcy .pewnie zawilgotniał i masz takiego

rodzaju problemy!:confused:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vorix

Dzięki za odpowiedź - wczoraj własnie padał deszcz - idę sprawdzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja jednak obstawiam padniete mikrostyki w zamku... Poprzegladaj forum, uzyj wyszukiwarki i znajdziesz ospowiednie tematy-wszystko znajdziesz w FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vorix

Oprócz tego po otwarciu drzwi nie działa brzęczek załączonych świateł...

 

Forum już przeglądałem, jeden rozległy temat, ale czekam na dalsze odpowiedzi/podpowiedzi.

 

Dziękuje i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak obstawiam padniete mikrostyki w zamku... Poprzegladaj forum, uzyj wyszukiwarki i znajdziesz ospowiednie tematy-wszystko znajdziesz w FAQ.

Być może ?!ale centralny to moduł komfortu.Jak wiadomo paski lubią

brac wodę a moduł jest w najniższym miejscu pojazdu trochę wilgoci i potem są takie klocki.

Ja przeniosłem moduł bliżej kierownicy i od tamtej pory skończyły się problemy z centralnym

i oswietleniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze brzęczyk nie działa, oświetlenie kabiny się nie włącza, nie świeci pod drzwiami. Po mojemu to mikrostyk na bank!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak w Leoni padnięty moduł komfortu i mikrowłącznik w drzwiach. Mikrowłącznik jest powiązany z modułem komfortu i odpowiada za podświetlenie progów i kabiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian
Witam

Po otwarciu lewych przednich drzwi nie zapala się światło nad lusterkiem, w dole drzwi nie miga dioda LED w drzwiach kierowcy, przy przycisku. Po zamknięciu z pilota wszystkie drzwi zamykają się, jednak po zablokowaniu drzwi przyciskiem w drzwiach kierowcy wszystkie drzwi blokują się oprócz drzwi kierowcy.

Zamykając drzwi kluczykiem zamykają się tylko drzwi kierowcy.

 

Co może byc przyczyną?!

 

 

 

 

ja obstawialbym tu mikrostyki w zamku. mialem kiedys podobne problemy w swoim, nie swiecily mi sie lampki, przy otwartych drzwiach powyzej 20 sek centralny zamykal mi auto pomimo otwartych drzwi. wystarczylo wyciagnac zamek i drobnym papierem sciernym przeleciec styki, ja dodatkowo psiknalem jeszcze wd-40 i wszystko gra do tej pory. Sprobuj VORIX, powinno sie udac!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może kolega Fabian ma rację tylko że mikrostyki w vw to bolączka od lat a pasacik kolegi poruszającego wątek ma parę wiosenek więcej niż nasze, więc uważam,że mogłyby się już z lekka zuzyć, ale zajżeć trzeba i będzie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mnie też świeci co chce a w kaninie i pod drzwiami nic nie świeci.rezebrałem cały zamek w aspekcie mikrostyków i po przelutowaniu wszystkiego nie ma poprawy.ale przypomniało mi się (czytając forum :))że czyściłem otwory pod akumulatorem i za szybko i za dużo wody wlałem żeby przepłukać.i zalałem podłogę pod fotelem kierowcy.wnioski płyna same ,jutro demontaż modułu.to tak informacyjnie ! pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moriat

U mnie też nie świeciło się światło po otwarciu przednich prawych drzwi to samo było z klapą bagażnika. Przyczyna microstyk w zamku :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a gdzie mozna zakupic ten mikrostyk juz raz wyciagalem zamek - tragedia wlozyc go zwlaszcza zabezpieczyc ta mala linke i ktory mikrostyk jest odpwoiiedzialny za drzwi ze komputer widzi czy drzwi otwarte czy zamkniete i gdzie go mozna zakupic chyab ze ktos ma taki lub wie gdzie prosze o namairy albo zakup dla mnie a ja zapalce za niego pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tme.pl/ tu są ale nie gwarantuję że takie same te mikrostyki!natomiast moja historia się zakończyła.dostałem się do modułu komfortu i przed skrzynka wiązki stały w wodzie

w rękach mi sie rozsypał zacisk odpowiedzialny za te wszystkie pierdoły.

dwa mikrostyki u góry położone na przeciw siebie widza pozycje zamka gdyż otaczają go O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod temat ponieważ moj problem jest podobny oswietlenie wnętrza działa jedynie jak otworze drzwi tylne lewe po otwarciu innych cisza.. oczywiście brzęczek od świateł nie działa, tylko jest jedna mala róznica kupilem zamek nowy przestal działać więc wymieniono mi na inny ktory podziałał 2tygodnie wcześniej jednak oświetlenie działało a teraz padło wszystko.. zaczynam się trochę denerwować bo walcze z tym zamekiem juz dobre kilka miesięcy. dodam ze oczywiście zamek od kierowcy sie nie zamyka reszta tak.

Edytowane przez voodziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do vorix

Zrób taką próbę: odblokuj drzwi z pilota, uchyl przednie drzwi kierowcy i nie wsiadając zamknij je, gdy mikrostyk jest OK "zauważy" że zostały otwarte i po ok. 20-30 s (różnie to jest nastawione w alarmach) ponownie nie zablokuje drzwi , gdyrygluje zamki masz pewność że nie działa mikrostyk w zamku. Przerabiałem to tydzień temu. po przelutowaniu lutów w zamku już mi nie blokuje drzwi no i brzęczek zaczął dziełać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do vorix

Zrób taką próbę

Tego forumowicza już nie ma ma forum!! Jeżeli o kimś nie ma info pod nickiem, tzn., że to były forumowicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności