Skocz do zawartości
Gość navigations

PL lektor w RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Gość navigations

czy może ktoś wreszcie zrobił lektora bądź polskie menu do RNS 510 ???

przydałoby się...

|

|

|

|

|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obdzwoniłem masę firm zajmujących się takimi rzeczami i nikt jeszcze tego nie opanował, podobno za małe zainteresowanie. Mam do nich się odezwać za 3-4 miesiące, może coś już będzie. Dam wtedy znać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam męczy mnie jedna sprawa posiadam rns 510 wer D mam najnowszą mapę v10 ale nie to mnie męczy męczy mnie ten lektor z epoki kamienia łupanego szukam lektora który bedzie gadał po ludzku anie jak komuter jesli ktoś instalował sobie lektora takiego z ładnym głosem to prosze o info z kąd go sciągnął bo juz mnie tak męczy ze masakra jest to pilna sprawa wiec nie owijam w bawełne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam męczy mnie jedna sprawa posiadam rns 510 wer D mam najnowszą mapę v10 ale nie to mnie męczy męczy mnie ten lektor z epoki kamienia łupanego szukam lektora który bedzie gadał po ludzku anie jak komuter jesli ktoś instalował sobie lektora takiego z ładnym głosem to prosze o info z kąd go sciągnął bo juz mnie tak męczy ze masakra jest to pilna sprawa wiec nie owijam w bawełne

 

Nie ma innego, to nie MIO i AUTOMAPA...alternatywą jest wyłącznie inny język. zmień na angielski i przestanie męczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko kupiłem orginalną rns 510 w salonie kilka lat temu wersja d ale lektor polski którego posiadam jest przerażajacy gdzie mógłbym znaleźć jakiegoś lektora z ładniejszym głosem może ktoś mnie pokieruje co i jak instalowałem kiedyś lektora ale okazał sie taki sam a facet który to robił zapewniał mnie ze jest inny od poprzeedniegookazało sie ze to ten sam wiec zadnej zmiany nie zrobił ale mój znajomy posiada pasata był gdzies w szczecinie specjalnie i tam w serwisie zrobili mu pieknego lektora wogóle inny głos i wogóle tłumaczy idealnie prawie jak w automapie tylko ze zapłącił 300zł nielicze juz ile zapłacił za dojazd do szczecina to masakra mój lektor zachowuje sie jak ivo a jego jak lektor w automapie wiec jest możliwość dlatego chciałbym to sobie zrobić tylko ze nieopłąca mi sie jechać do szczecina wole sobie coś takiego sciągnąć i zainstalować mam odpowiedni do tego sprzęt bo ju zto robiłem u siebie i znajoym i nikt nie narzekał ale wolał bym jakąś nowość

Edytowane przez d700
poprawienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem soft 5238 by Josi - czy (gdzie) jest możliwość zmiany lektora. W tej chwili mam komentarz jakiejś babki, która mówi tak powolnie, że można jajko znieść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info - na trzeźwo będzie ciężko ;)

A może podpowie mi ktoś czy na MFA+ powinny się wyświetlać komunikaty (strzałki) jak jechać? - u mnie to nie działa, a mam MFA+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz niczego zepsutego, to można to przestawić w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pegazik1 powinno się wyświetlać ,spróbuj zrobić restart RNS-a ,u mnie pomogło ,bo jak wgrałem nowy soft to też nie wyświetlało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności