Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Używałeś ich,posypały ci się?Czy piszesz aby pisać,bo jak widać w tym wątku,sporo użytkowników je poleca.

Nie ,nie o to chodzi ze by nabijać sobie posty po prostu wytrzymały może zimę tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie o to chodzi ze by nabijać sobie posty po prostu wytrzymały może zimę tylko.

U mnie np. w sierpniu minął rok od wymiany,20000 nakręcone i nic nie stuka jest :dobrze.Dodam ze wymieniałem sam w przydomowym garażu.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może dużo zależy też od samego montażu nowego zawieszenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a może dużo zależy też od samego montażu nowego zawieszenia ?
Jak ktoś skręca już "na sztywno" na podniesionym samochodzie, to potem nie ma się co dziwić :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie na jakies ruville to szkoda by bylo kasy sam latam na MS-TERACH i jak narazie jest git jakbym miał juz kupywac dobre to bym LEMA kupil choc spotkalem sie z takimi opiniami ze i te LEMA potrfia szybko sie z użyć ::zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi osobiscie na jakies ruville to szkoda by bylo kasy
A ja właśnie kupiłem ROUVILLE a miałem w zamyśle kupić MSa i jakbyś sobie skalkulował, ze sprzedasz końcówki drążków, drążki kierownicze i łączniki stabilizatora, to de fakto zestaw Rouvilla wychodzi cię 50-60 zeta drożej, ale masz za to coś lepszego :fajny Ta różnica - przy cenie obu zestawów - to całe G......

Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :D

 

Czasem warto usiąść, pomyśleć i skalkulować :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zmieniałem sam w garażu i na sztywno tulei w wahaczach nigdy się nie skręca miałem chyba jakieś wadliwe:D A Wujasowi do a6 kupiłem ze szrotu cały komplet po niby 40000tys i śmiga juz na nich 120 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi zareklamowano MS i chyba się skuszę.Wcześniej myślałem o KRAFT-ach.DLACZEGO> ....a dlatego, że Lamforedry ( komplet) za 1200zl wytrzymał mi 2 lata ( 40,000km) więc mnie to nie powala.Wolę wydać 2 razy po 500zł na MS czy inne tanie i przejechać 25.000 na jednym komplecie bo mnie to mniej boli finansowo jednorazowo..Cyba , że ktoś ma górkę pieniędzy to może nawet sobie złote kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur... Zdun tylko nie Kraft bierz MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi zareklamowano MS i chyba się skuszę.Wcześniej myślałem o KRAFT-ach.DLACZEGO> ....a dlatego, że Lamforedry ( komplet) za 1200zl wytrzymał mi 2 lata ( 40,000km) więc mnie to nie powala.Wolę wydać 2 razy po 500zł na MS czy inne tanie i przejechać 25.000 na jednym komplecie bo mnie to mniej boli finansowo jednorazowo..Cyba , że ktoś ma górkę pieniędzy to może nawet sobie złote kupić.

no jak kupiłes lema za 1200 zł to ja sie wcale nie dziwie ze tylko tyle przejechał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak kupiłes lema za 1200 zł to ja sie wcale nie dziwie ze tylko tyle przejechał

dobrze, że nie dałem 1800 bo dopiero bym się wkur....wiał

 

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

 

Rozumiem, że każdy chwali to w zależności od tego czym handluje:mlask heheheheh

 

---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

 

Ja jestem już wyleczony z drogich części do taniego auta.samochó warty zaledwie 10.000zł a wahacze 1500.Hmmmm- nonsens. Chyba lepiej je częściej zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że każdy chwali to w zależności od tego czym handluje:mlask

Ja nie handluje :D Zostało mi z kompletu, to sprzedaję pozostałosci.

 

Ja jestem już wyleczony z drogich części do taniego auta.samochó warty zaledwie 10.000zł a wahacze 1500.Hmmmm- nonsens. Chyba lepiej je częściej zmieniać.

W swojego wsadziłem przez 4 miesiące, ponad 8000 zeta i jakoś nad tym nie rozmyślam, ze samochód tak normalnie jest warty ze 3 tysie wiecej :fajny Przynajmniej wiem czym jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W swojego wsadziłem przez 4 miesiące, ponad 8000 zeta i jakoś nad tym nie rozmyślam, ze samochód tak normalnie jest warty ze 3 tysie wiecej Przynajmniej wiem czym jeżdżę.

tzn. , że bogaty jesteś a w sprawie handlu częściami nie o ciebie mi chodziło tylko o kolęgę z reklamą w poście:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miałem zapłącić prawie 10 tysiecy wiecej za nowszy model po lifcie (jakbym opchnął swojego wcześniej i tą dychę dołożył) - to i tak w nim trzeba by było wymieniać zawiechę, amortyzatory, klocki, rozrząd, zakładać LPG, nowe opony, nowe lampy, dodatkowo oświetlenie LEDowe i DRLe, to wybacz, ale wolałem zainwestować w to co już miałem :D I po takiej kalkulacji wychodzi na to, że wydałbym w sumie jeszcze wiecej niz teraz, a miałbym jedynie ciut nowszy (ale dalej niby taki sam w środku) samochód z nowszymi lampami i ringami w liczniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak kupiłes lema za 1200 zł to ja sie wcale nie dziwie ze tylko tyle przejechał

 

Ja dalem 1600 i przejezdzilem wiele mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co miałem zapłącić prawie 10 tysiecy wiecej za nowszy model po lifcie (jakbym opchnął swojego wcześniej i tą dychę dołożył) - to i tak w nim trzeba by było wymieniać zawiechę, amortyzatory, klocki, rozrząd, zakładać LPG, nowe opony, nowe lampy, dodatkowo oświetlenie LEDowe i DRLe, to wybacz, ale wolałem zainwestować w to co już miałem I po takiej kalkulacji wychodzi na to, że wydałbym w sumie jeszcze wiecej niz teraz, a miałbym jedynie ciut nowszy (ale dalej niby taki sam w środku) samochód z nowszymi lampami i ringami w liczniku

 

Nie zrozumiałeś mnie!!!!!!!!!Nie ma co się unosić.jak chcesz to wsadź w niego jeszcze drugie 10000zł i będziesz miał auto jak z fabryki.Będziesz mógł nim jeździć aż do emerytury.:fajny Każdy ma swój wybór i tok myślenia.Ja nie jestem kolekcjonerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałeś mnie!!!!!!!!!Nie ma co się unosić.jak chcesz to wsadź w niego jeszcze drugie 10000zł i będziesz miał auto jak z fabryki.Będziesz mógł nim jeździć aż do emerytury.:fajny Każdy ma swój wybór i tok myślenia.Ja nie jestem kolekcjonerem.

Ale ja się nie unoszę :D Nie wiem skąd taki osąd. Wytłumaczyłem tylko konkretną kwestię. Wiadomo, że każdy ma swój tok rozumowania i robi jak zechce :fajny

Dobra - koniec :offtopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, refleksja po przejeździe 40tys/km

Z racji że miałem strzał w prawe koło (kolizja), musiałem zdemontować lewą stronę i na podstawie lewej wniosek jest jeden:

po 40 tys km MASTER SPORT nadawał się jedynie na złom.

Nie wspomnę że po 20-30tys km wymieniałem prawy dolny banan.

 

Nie odradzam ani nie polecam-każdy ma głowę na karku, kalkulator w kieszeni - można wysunąć wnioski :)

Ja sobie tłumaczę to tak-jaka cena takie podzespoły :ok

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam założone u siebie Master Sport i jakieś 20 tys na nich zrobione i nadal cisza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności