Skocz do zawartości
worthersee

PASSAT B5.25 na airride i schmidtach ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie najładniejszy passat jakiego widziałem, wcześniej też wyglądał super ale teraz wymiata.Napisz jeśli możesz ile kosztuje takie zawieszenie albo gdzie można je zakupić.

Pozdrawiam.

 

 

gotowe zestawy dostepne na ebay a z tego co mi wiadomo kolega Andrew sprowadzal je ze stanow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten samochód w dwóch miejscach: w Dziwnowie (zrobiłem aż zdjęcie z podziwu) i w Szczecinie jak jechał. TAk mi ten samochód spodobał że wziełem zdjęcie jego z widelca ( http://www.widelec.org/zdjecie,vw-passat-lowrider,1962.html ) i ustawiłen na tapete telefonu... Chciałbym się nim przejechać... Dla Worthesee duży szacun... Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gotowe zestawy dostepne na ebay a z tego co mi wiadomo kolega Andrew sprowadzal je ze stanow

 

Już ustaliłem temat zawieszenia:)

A może któryś z kolegów wie gdzie można dostać takie felgi bo znalazłem tylko na e-bayu.Chodzi mi oczywiście o felgi schmidt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek byles w Lubeck? Widzialem ze stalo cos takiego kolo Citti Park:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może któryś z kolegów wie gdzie można dostać takie felgi bo znalazłem tylko na e-bayu.Chodzi mi oczywiście o felgi schmidt.
po za ebay-em tego nie kupisz....ciężko w ogóle je dorwać w dobrym stanie, ale wszystko da sie zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też je szukałem tu masz linka gdzie można kupić

 

http://www.felge.de/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kur....a kosa!!!!! To wcielenie zajebiste, pierwsze w sumie też ok..

ktoś tu mówił o tym że wcześniej był wrakiem?? to jest dobrze nie zorientowany....

CULT S

--- scalone ---

ale kur....a kosa!!!!! To wcielenie zajebiste, pierwsze w sumie też ok..

ktoś tu mówił o tym że wcześniej był wrakiem?? to jest dobrze nie zorientowany....

CULT S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest :D a co do wraku to chyba myli to pierwsze zdjęcie ;) bo na nim wygląda jak by troche spalony był czy coś takiego :D:P

Ale raczej nie był :) ogólnie albo jest :provw: piękne zgrabne, kolor i Airride robi swoje ^^

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiPass

to co z tym passkiem Endriego?? ma go dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w VW Treends ma byc opisany to myślę że ma w sumie foty mogły byc dużo wcześniej zrobione....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio no.... tylko to zawiecho Ja osobiscie jestem za gwintem ale to juz wina mojego rejonu bo wychowujemy sie na gwincie:p Gratuluje gustu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co z tym passkiem Endriego?? ma go dalej??

 

z tego co słyszałem to tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma go nadal i nadal na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ma go wystawione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowani znają numer tel. i sami dzwonią, takie auto specjalnie nie musi być ogłaszane, tymbardziej że nie jest autem dla pierwszego lepszego użytkownika allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha tajemniczo się robi :D

 

tylko wybrańcy ,mogą znać nr telefonu i namiar na auto - lol hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie adams - żenadą zapachniało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowani znają numer tel. i sami dzwonią, takie auto specjalnie nie musi być ogłaszane, tymbardziej że nie jest autem dla pierwszego lepszego użytkownika allegro.

 

 

hehe widzisz ja jestem zainteresowany i numeru nie mam :D

Bez kitu zenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że bronię Andrzeja ale wiecie ile on miał takich "naprawdę zainteresowanych" i jakoś po usłyszeniu kwoty którą chce otrzymać za auto każdy wymiękał, niestety takie są realia, ludzie przyjeżdżają, dzwonia, chcą się przejechać, słyszą kwotę i... po rozmowie. Skąd ja to znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie to że bronię Andrzeja ale wiecie ile on miał takich "naprawdę zainteresowanych" i jakoś po usłyszeniu kwoty którą chce otrzymać za auto każdy wymiękał, niestety takie są realia, ludzie przyjeżdżają, dzwonia, chcą się przejechać, słyszą kwotę i... po rozmowie. Skąd ja to znam...

 

powinien zmienić strategię: najpierw cena, potem oglądanie i jazda testowa... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności