Skocz do zawartości
worthersee

PASSAT B5.25 na airride i schmidtach ;]

Rekomendowane odpowiedzi

wicked po czym wnosisz ze to byl wrak ? Po tym ze samochod wjezdzal w podkladzie na lakiernie ? Jesli nie wiesz to nie zabieraj w przyszlosci zdania. Niestety w Polsce ludzie dalej zyja w nieswiadomosci ze tuning jest tani...

Jasne mozna obejrzec i przejechac sie w zachodniopomorskim. nie ma zadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że nie był w najlepszym stanie po pierwszym zdjęciu, gdzie widać ciebie i pewnie twojego kolegę. Jeśli cię tym uraziłem to przepraszam. Masz jakaś konkretną cenę, która cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne , mało kto doceni ogrom pracy jaki włożony został w te auto-a szkoda(bo nie wszystko da się przeliczyć na kasę), druga sprawa to to , że tuning nie jest "zajęciem" żeby zarobić krocie na aucie, z reguły się nie zwraca,taka inwestycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dobry tuning jest robiony z pasji do samochodu, przy czym ktoś wkłada w niego dużo roboty. Jestem pełen podziwu i uznania dla właściciela samochodu za to jak teraz auto wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worthersee i ja również żałuję że nie trafiłem nigdy na żywo autka chociaż tak blisko siebie mieszkamy. Jak napisałem już na tej stronie jestem pełen szacunku dla pracy włożonej w te autko. A piszę teraz dlatego że na naszej klasie znalazłem takie zdjęcie http://nasza-klasa.pl/profile/17515031/gallery/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Passacik. Gdzie robią takie tablice rejestracyjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie w urzędzie wojewódzkim:) noi co z tym passkiem za ile poszedł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@worthersee

co jest w montowane w miejscu popielniczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowanie airridem zapewne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł za tyle co w licytacji? 30 100,00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Dziwnówku widziałem go jeszcze koło 20-stego sierpnia jak się urlopowałem.Szkoda pasia :(

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady swietym mikolajem to ja nie jestem zebym oddal komus ten samochod za 31 tys... :D 40 to moje absolutne minimum a jak nie to nie musze go sprzedawac. na reszte pytan odpowiem wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autko niezłe, a ten wygląd super normalnie 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie moge wyjść z podziwu jak patrze na to auto :)

 

Sprzedało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko acz wulgarnie(sory moderator) K...wa mać!!!Za.....biście to zrobiłeś.Podeślę linka dla syna to się zaślini ogladając foty.Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passacik pierwsza klasa, respekt za prowadzone prace przy nim, jak bym mial takiego to bym go chyba nigdy nie sprzedał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najładniejszy passat jakiego widziałem, wcześniej też wyglądał super ale teraz wymiata.Napisz jeśli możesz ile kosztuje takie zawieszenie albo gdzie można je zakupić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pl to tylko trzeba zrobić samemu (praktycznie nie ma firmy która handlowałaby tego typu sprzętem) - poszukaj - internet/google twoim przyjacielem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem można spotkać gotowe zestawy na ebay... przynajmniej widziałem takie do golfaIII corrado i reszty samochodów z pasownym zawiasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności