Skocz do zawartości
Preziu

Pogaduchy nt III zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

dojechalismy w 3godziny ;)

Jakby ktoś "nie zatrybił" to do Spały jechalismy ponad 5 godzin :hyhy:

Ja też juz na mazurach. Za chwilę odpalanie grilla i ... :zdrowko:

 

Mieliście dziś duzo "misków" na trasie" ? Bo ja jadąc "ósemką", potem "sześćdziesiatką" - miałem 9 patroli z suszarami i dwie aktywne skrzynki, nie wspominając już o błękitnym nieoznakowanym passacie i zielonym MONDEO. Zeby nie CB, to bym chyba w poniedziałek musiał wziąć kredyt na spłacenie mandatów :rotfl:

 

No i widzę, że "WŁATCY MÓCH" dojechali już do domu :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dotarłem chyba jako pierwszy - teraz czas na odsypianie... Dzięki wszystkim. Młode zachwycone! Tyle buuuu w jednym miejscu i to jeszcze tyle srebrnych, że biedactwo się pogubiło i nie widziało, które bu jego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem :D Było warto jechac 400 km :) Pozdro dla Jasianiemowy który chodzil po pokijach i się z każdym integrował ;) wogóle to pozdro dla wszystkich których miałem okazje poznać :piwo: Mnóstwo zdjęc kilka filmików, wrażenia - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dotarliśmy i My. W sumie po 12 godzinach podróży jesteśmy już w domku. Po drodze zakupy w Poznaniu, posiłek (oczywiście KFC:D ) i potem dzida do Szczecina. Dziękuje bardzo wszystkim za super impreze i do zobaczenia za rok :)

 

Pozdrawiam

Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Pomorza rowniez wita wszystkich po szczesliwym dotarciu do domkow.

Przede wszystkim bardzo dziekujemy organizatorom za udana impreze, na pewno moglo by byc lepiec, troche lepiej cos dopracowane, ale mysle ze w przyszlym roku bedzie jeszcze lepiej i bedziemy jeszcze lepiej sie bawic, jeszcze raz DZIEKI i nie pozostalo nam nic innego jak powspominac sobie ten weekend ktory niestety juz minal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziękowania dla organizatorów i uczestników za wspaniały weekend!!!

Do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yoghi

Radomsko również dziękuje za miły weekend !!

To był nasz pierwszy zlocik, ale nie ostatni!!! małżonka pod wrażeniem więc do przyszłego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
Radomsko również dziękuje za miły weekend !!

To był nasz pierwszy zlocik, ale nie ostatni!!! małżonka pod wrażeniem więc do przyszłego...

 

moja przestala gledzic, ze zamiast siedziec z nia, wykrecam sie praca = forum ;)

kurcze kolacze mi sie kilka mysli, ktore w formie podsumowania przeleje jutro na forum, dzis mowie dobranoc i serdecznie wszystkich razem i kazdego z osobna pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak już wróciłem, dzięki wielkie dla organizatorów.

Czy ktoś sie orientuje w tym forum gdzie można się zapisać na IV zlot ??

Wielkie dzięki dla organizatorów i wszystkich uczetników za miły klimat i spędzony razem czas.Do następnego zlotu.

Bytom cały i zdrowy w bazie :D

Pełen szacun dla userów którzy zajeli się organizacją :padam: :padam: kawał świetnej roboty :super: jest co wspominać ;). Dla takich chwil się żyje :super:

Pozdrawiam Serdecznie i jeszcze raz dziękuje :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tak było świetnie.Zabawa,wrażenia i wspomnienia pierwsza klasa. Dobrze że mieliśmy wszyscy aparaty bo bez nich niektórzy mogliby za wiele nie wiedzieć co się tam wogóle działo.....:) Bytom pięknie dziękuje za zlocik.Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To i ja się dołączam do podziękowań dla organizatorów oraz uczestników. Super weekendzik i żal tylko że IV dopiero za rok.

 

Pozdrawiamy

Beata Adrian i Piotr

:provw::provw::provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też dziękuję za fajną zabawę i pozdrawiam wszystkich (UKŁONY DLA ORGANIZATORÓW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla organizatorów, Preziu chylę czoła :padam:

Miło było poznać ludzi których znam tylko z forum. Warto było gonić łącznie 1120km.

Mam nadzieję że spotkamy się w tym samym gronie albo i większym za rok :D

No i graty dla zwycięzców konkursów (a w szczególności dla Gładkiego :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil z rodzinką melduje się w domciu. Preziu padam na kolanka przed toba za super organizację. Niedługo wsadze fotki na swój serwer wiec bedzie troche ogladania bo zgrałem tez zdjecia od Krzyska który fotografował wszystko co się rusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za świetnie spędzony czas. Żoneczka też pod wrażeniem. Dzięki za organizację, duży szacuneczek. Preziu twoja cytrynówka nieźle "kopie". Dzięki za poznanie wspaniałych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e-tam ales ty swiety

Z tą imprezą w nocy na balkonie to przesadziliście. My mieliśmy ponad 500 km do domu. Każdy chciał się wyspać. Trzeba było zostać przy ognisku. Chelmi także Twoje komentarze odnośnie KFC były nie na miejscu. My byliśmy od 8.00 w autach i zdziwiło Cię to, że o 16 byliśmy głodni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podziękuje za wspólny ( niestety tylko ) sobotni wieczór wszystkim starym i nowym znajomym których poznałem w realu - zabawa jak zwykle przednia.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
Z tą imprezą w nocy na balkonie to przesadziliście. My mieliśmy ponad 500 km do domu. Każdy chciał się wyspać. Trzeba było zostać przy ognisku. Chelmi także Twoje komentarze odnośnie KFC były nie na miejscu. My byliśmy od 8.00 w autach i zdziwiło Cię to, że o 16 byliśmy głodni?

 

po pierwsze przepraszam serdecznie za off-top ta dyskusja powinna znalezc sie w innym miejscu ...

po drugie mialem sie do tego nie odnosic, niejako wymuszasz moja reakcje - let's go:

na zlot jechalismy (kuj-pom) okrezna droga, nadrabiajac kilka godzin i pare kilometrow by jechac w kolumnie aut dal funu i przyjemnosci, nasz swiadomy wybor, natomiast co innego wasza walka z glodem a co innego blondynkowatosc jaka wykazaliscie w kwestii kurczakow, K%$wa ludzie po drodze na A2 byly co najmniej dwie fajne knajpy, w ktorych z kultura przez wielkie K i zgodnie z obyczajem mozna bylo sie posilic, a nie tracic 1.5h (i kolejna godzine z okladem do rogatek Łodzi) w akompaniamencie znudzonej i nie mniej wyglodzonej naszej/waszej dzieciarni na przebicie sie przez Zgierz by zjesc kurczaka na parkingu Tesco - ŻENUA - i kto tu jest burakiem kolego Gładki ?! pytales czy was nie lubie, a co ja mam 5 lat zeby lubic lub nie albo sie obrazac? po prostu rozj%&&l nie tylko mnie totalny brak logiki i zdrowego rozsadku ....

mimo totalnego braku sympatii dla pana Rydzyka (z niego zaden ojciec) akurat w jednym sie zgodze, nie nazywajmy szamba perfumeria ... zawsze bylem kurewsko bezposredni i glupoty "nie zniese" ...

tak slowem komentarza w niedziele jechalismy z Tomaszowa na Strykow przez zapadle wioski 50 minut, na A2 50 minut i 80 minut od Konina do Inowroclawia - droga do Spaly zajela nam 8godzin, ciekawe dlaczego ...

 

klaniam sie nisko po same ...

 

<edit>

literowki

</edit>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za zlocik :)

impreza przednia :D

 

ps. (uwaga, zaczepka...)

... tylko coś żywca mało było :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już z tym KFC, bo zaraz obrzydzenia dostanę :kwasny: Było - minęło. Temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności