Skocz do zawartości
Preziu

Pogaduchy nt III zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

tak slowem komentarza w niedziele jechalismy z Tomaszowa na Strykow przez zapadle wioski 50 minut, na A2 50 minut i 80 minut od Konina do Inowroclawia - droga do Spaly zajela nam 8godzin, ciekawe dlaczego ...

 

klaniam sie nisko po same ...

 

<edit>

literowki

</edit>

 

I ja dodam małe ot bo nie lubie maślaków i beks , trzeba było przeczytać cały ten wątek ::::

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23268

 

A nie tylko 1 strone i marudzić cała droge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze przepraszam serdecznie za off-top ta dyskusja powinna znalezc sie w innym miejscu ...

Przeniosłem do "Pogaduch..."

Chelmi - nieprzyjemnie zrobiło się gdy zacząłeś się wypowiadać w wątku wyjazdowym nie zorientowawszy się wcześniej.

W tym samym wątku uprzedzaliśmy też, że będziemy się chcieli zatrzymać na obiad. I nie wiedzieliśmy ile zajmie to czasu. Mogliście przecież rozważyć opcję czekania na nas.

Nie jeździmy A2 często - stąd brak znajomości knajp po drodze. Jeść mieliśmy na jakimś parkingu za Łodzią, a że nie chcieliśmy tracić czasu i temperatury kurczaków, to zjedliśmy na miejscu.

No i późniejsze komentarze z trasy...Reakcji Gładkiego się nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
I ja dodam małe ot bo nie lubie maślaków i beks , trzeba było przeczytać cały ten wątek ::::

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23268

 

A nie tylko 1 strone i marudzić cała droge.

 

wiekowy jestes czlowiek a zachowujesz sie jak szczeniak, masz dzieci?

 

Przeniosłem do "Pogaduch..."

Chelmi - nieprzyjemnie zrobiło się gdy zacząłeś się wypowiadać w wątku wyjazdowym nie zorientowawszy się wcześniej.

W tym samym wątku uprzedzaliśmy też, że będziemy się chcieli zatrzymać na obiad. I nie wiedzieliśmy ile zajmie to czasu. Mogliście przecież rozważyć opcję czekania na nas.

Nie jeździmy A2 często - stąd brak znajomości knajp po drodze. Jeść mieliśmy na jakimś parkingu za Łodzią, a że nie chcieliśmy tracić czasu i temperatury kurczaków, to zjedliśmy na miejscu.

No i późniejsze komentarze z trasy...Reakcji Gładkiego się nie dziwię.

 

Duży jak dla mnie koniec tematu KFC, ten w Bydłogoszczy bedzie chyba obiektem ataku terrorystycznego w moim wykonaniu ;), tak 3 inaczej szacuneczek

 

Skończcie już z tym KFC, bo zaraz obrzydzenia dostanę :kwasny: Było - minęło. Temat zamknięty.

post zostal przeniesiony ze spotkan na drodze i byl odpowiedzia na insynuacje 3.6fsi ze sie czepiam bez powodu, ty grilluj i sie nie wtracaj tej, tesciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży jak dla mnie koniec tematu KFC, ten w Bydłogoszczy bedzie chyba obiektem ataku terrorystycznego w moim wykonaniu

Hahahaha, i tym optymistycznym akcentem może zakończymy wątek wspólnej jazdy naszych regionów.

insynuacje 3.6fsi ze sie czepiam bez powodu

A to już dot. zachowań na samym zlocie. Szkoda, że imprezy z ogniska poprzenosiły się na pokoje - stąd niesmak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

:)

 

keep smiling, tak 3 inaczej widok tylu passkow na A2 byl niezapomniany, ja zaluje, ze ten nieoznakowany pojechal w strone poznania, chociaz mowilem mu o zlocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

 

zaluje, ze ten nieoznakowany pojechal w strone poznania

A co? Chciałes "jak zwykle" rozmienić "dwa złote" i wystąpić w TVN TURBO? :rotfl: Oni mieli CIUT większe stado koni pod klapą.

 

i tym optymistycznym akcentem może zakończymy wątek wspólnej jazdy naszych regionów

Co było a nie jest - nie pisze się w rejestr :D Chcesz żyć przeszłością? Zróbcie sobie FORMAT C: [enter] i przestancie już rozgrzebywać tą kupę. Na forum czy też na SPOT-ach, ZLOT-ach ... szukacie kumpli czy wrogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
A co? Chciałes "jak zwykle" rozmienić "dwa złote" i wystąpić w TVN TURBO? :rotfl: Oni mieli CIUT większe stado koni pod klapą.

 

bylby gwiazda imprezy, a jaki profesjonalny film mielibysmy z przelotu po A2, chyba bym sie poswiecil i wyskoczyl z 10 punktow i 500 ;)

 

Co było a nie jest - nie pisze się w rejestr :D Chcesz żyć przeszłością? Zróbcie sobie FORMAT C: [enter] i przestancie już rozgrzebywać tą kupę. Na forum czy też na SPOT-ach, ZLOT-ach ... szukacie kumpli czy wrogów?

 

dokladnie, tylko ja nikogo burakiem nie nazywalem i sobie nie zycze, nazwalem tylko rzeczywistosc, w ktorej przylo nam w piatek zyc, zreszta sam kurwami rzucales na wysokosci lamperii wiec swietego z siebie nie rob, a ze ja zawsze morde odezwe t sie pozniej wszyscy skupiaja na mnie, jak to moj pokrecony ojciec mawial "jak jakis ladniejszy to sie wszyscy od razu czepiaja" ;)

ja nadal palam sympatia do Szczecina i okolic, zeby byla jasnosc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zreszta sam kurwami rzucales na wysokosci lamperii wiec swietego z siebie nie rob

Jaaaa :?: No chyba ze o ognisko chodzi. Ale powód był przynajmniej konkretny :D. Zapomniałeś ze przez ciebie przyje...ałem czołem w kubek i rozciąlem sobie skórę? Więc chyba to usprawiedliwia moje zachowanie.

 

ps: do twórcy "forumowych kubków": są nieźle zrobione i wytrzymałe. Michał przyjął na głowę strzał z takowego kubka i ani jego głowa ani tym bardziej kubek - nie odniosły ŻADNYCH uszkodzeń :634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
Jaaaa :?: No chyba ze o ognisko chodzi. Ale powód był przynajmniej konkretny :D. Zapomniałeś ze przez ciebie przyje...ałem czołem w kubek i rozciąlem sobie skórę? Więc chyba to usprawiedliwia moje zachowanie.

 

oj oj oj, bo kupie sobie dyktafon jak ziobro .... piszemy o dwoch roznych dniach i dwoch sprawach, nieistotne, juz tesknie za Spałą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj nieistotne, juz tesknie za Spałą ...

:581::580::579::579::579::597::607::tankujemy::fun::acute::antyvw::drive::drinks::gathering::provw:

 

Amen:JC_fan:

Dobrze napisane chelmi

 

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlocik był super - wielkie dzięki dla organizatorów!!

baaaaardzo podobał mi się przejazd do Opoczna na plac - oczywiście jak już wszyscy zebrali się "do kupy" ;) - super pomysł ze strażą miejską i policją :)))

pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

choc pierwszy i niepewnosci bylo wiele to zlot zaliczam do udanych :)

 

Wielkie uklony za organizacje :padam:

 

 

P.S. Przepraszam Derłysego i jego rodzine za sobotni wybryk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Przepraszam Derłysego i jego rodzine za sobotni wybryk

 

Nago biegałaś czy jak :?::crazy: To trzeba było do 60 zajrzeć :D daleko nie miałaś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_brel

Wielkie dzieki za zaproszenie na imprezke. Bylo fajnie. Mam nadzieje ze bawiliscie sie rownie dobrze jak my. Oraz iz nasze krociutkie szkolenie nie bylo zbyt nudne. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To my dziekujemy za przybycie i ciekawe szkolenia :)

i wcale nie byly nudne :ok:

jak dla mnie to takie cos powinno byc na kadym zlocie samochodowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Dankowi chyba żona zabroniłe po III Zlocie wchodzić na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

e-tam po prostu zaszyl sie na polskim biegunie zimna z jakims ledwo synchronizujacym sie ajplusem i sa tego efekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu wiatr wieje w przeciwnym kierunku i zasięgu nie może złapać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mu zalało lapa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Dankowi chyba żona zabroniłe po III Zlocie wchodzić na forum :D

Spoko, spoko :ok: Tydzien w głuszy mazurskiej siedzialem i na IPLUS-ie mialem tylko dwie krechy zasiegu, wiec nawet "pospamować" się nie dało. Bo szybciej bym coś w lesie na grilla złapał, niz by sie strona załadowała :D

Już jestem w domq, więc nadrobie co trzeba :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności