Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

A co polecicie aby wyciszyc te strasze brzeczenia tapicerki podczas basu ? Piankę czy gabka cienką ? A czy te spinki do tapicerki idzie kupic w motoryzacyjnym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o glośnikach Magnat za 200zł kpl od razu z dystansami plastykowymi i wtyczką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co polecicie aby wyciszyc te strasze brzeczenia tapicerki podczas basu ? Piankę czy gabka cienką ? A czy te spinki do tapicerki idzie kupic w motoryzacyjnym ?

 

co nie co o wygłuszeniu auta http://forum.vw-passat.pl/threads/7673-JAK-WYGLUSZYC-DRZWI-POD-GLOSNIKI-passat-B5-!!?highlight=mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, spinki do tapicerki widziałem w Norauto także można poszukać po sklepach, ja osobiście zamawiałem na allegro. Bandzior ja miałem zagwozdkę co do siebie zamontować, byłem własnie bliski kupna magnatów ale usłyszałem opinie że średnio z nimi, dołożyłem 80 złotych i kupiłem komplet Hertzów Dsk 165 na przód też ze wszystkim: dystanse, redukcje do instalacji itd. Polecam, czysty dźwięk i bardzo dobre basy (oczywiście jak na te półkę cenową).

Edytowane przez 1.9TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie moze ktos z tymi glosnikami http://www.conrad.de/ce/de/product/373619/JBL-CS-6-LAUTSPRECHER-165-MM/SHOP_AREA_17281&promotionareaSearchDetail=005 kiedys mialem JBLa i gralo to przyzwoicie, ale nie wiem czy te warto kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega Hudzior uparł się żeby wydać pieniądze ? Jak tak to kup i opisz czy jesteś zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko fajnie tylko...jak radio ma to uciągnąć ? Dlaczego ori są papierowe ? Naprawdę trudno znaleźć coś dobrego w normalnej cenie i pod radio.

 

P.S. Jeżeli naprawdę chcecie usłyszeć różnicę w muzyce - zmienić proszę radioodtwarzacz a nie głośniki. Ja przesiadłem się z Gammy na Beckera Mexico i usłyszałem różnicę. Teraz dopiero mogę powiedzieć, że czas na zmianę głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę zmieniał radio na inne ale to w swoim czasie. Jakieś takie do 400zł planuje kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkal sie moze ktos z tymi glosnikami http://www.conrad.de/ce/de/product/373619/JBL-CS-6-LAUTSPRECHER-165-MM/SHOP_AREA_17281&promotionareaSearchDetail=005 kiedys mialem JBLa i gralo to przyzwoicie, ale nie wiem czy te warto kupic

 

Kolego, to głośniki koaksjalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy kolega Hudzior uparł się żeby wydać pieniądze ?

Pytam was o rade bo sie nie zabardzo na tym znam, a potrzebuje jakis glosnikow co beda odpowiednie pod Pioneera i beda czysto graly, ale znowu niebyly jakies za drogie.

 

---------- Dodano o 18:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:01 ----------

 

Kolego, to głośniki koaksjalny.

Mozesz mi wytlumaczyc co to i jaka to robi roznice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę zmieniał radio na inne ale to w swoim czasie. Jakieś takie do 400zł planuje kupić

 

z nówek nie wróżę poprawy dźwięku, z używek można znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

koledzy podpowie mi ktoś czy z informacji z VIN-u i kodzie "8RE E LSE - cztery głośniki (pasywne)" mój pasek wyjechał z salonu z głośnikami również z tyłu?

bo teraz ich tam nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro cztery tzn. dwa wysokotonowe i niskotonowe Z PRZODU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro cztery tzn. dwa wysokotonowe i niskotonowe Z PRZODU

 

 

Dzięki za odpowiedz.

A więc muszę szukać czy ma instalację pod tył :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam was o rade bo sie nie zabardzo na tym znam, a potrzebuje jakis glosnikow co beda odpowiednie pod Pioneera i beda czysto graly, ale znowu niebyly jakies za drogie.

 

---------- Dodano o 18:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:01 ----------

 

Mozesz mi wytlumaczyc co to i jaka to robi roznice?

 

W passacie masz zestaw odseparowany - oddzielnie głośnik niskotonowy, oddzielnie wysokotonowy. Każdy robi swoją robotę i każdy jest umieszczony w należnym miejscu. Głośnik z linku to woofer+tweeter w jednym, czyli uniwersalne g....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W passacie masz zestaw odseparowany - oddzielnie głośnik niskotonowy, oddzielnie wysokotonowy. Każdy robi swoją robotę i każdy jest umieszczony w należnym miejscu. Głośnik z linku to woofer+tweeter w jednym, czyli uniwersalne g....

Czyli wystarczy jak kupie basowy jezeli tweter jest dobry, zgadza sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup nowy ORI albo używkę w bdb stanie i masz spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli wystarczy jak kupie basowy jezeli tweter jest dobry, zgadza sie?

 

 

Tak.

 

Jak ma tylko grać, to kup oryginalne i wymień.

Jak ma być lepiej, to dystanse z mdf i np. Signat H16 http://www.audiosklep.pl/signat-h16-p-1844.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie znam się na doborze głośników wiec pytam was o rade.

Znalazłem 2 zestawy głośników za niewielkie pieniądze a mianowicie:

 

http://moto.allegro.pl/alpine-glosniki-passat-golf-polo-touran-lupo-fox-i2856823397.html

 

http://www.euro.com.pl/glosniki-samochodowe/pioneer-ts-g172ci.bhtml

 

I tu pojawia się moje pytanie które są "lepsze" i czy któreś z nich będą lepiej grały od oryginałów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności