Skocz do zawartości
Gość PLZ

Passat B5, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat Zamieszczone przez BartekP Zobacz posta

dzięki nie zobaczyłem Signaty H16 to 200 pln a myślałem coś w rejonie 100-200 pln

Na razie nie mam dostępnych, ale dowiaduj się , bo może będę miał taniej

 

a kiedy mogą być? w ciągu miesiąca będą może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mogą być? w ciągu miesiąca będą może?

Trudno powiedzieć, bo ze względu na wysoki kurs EURO importer nie chce ściągać towaru z Niemiec, wiadomo czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam passata b5 z radiem fabrycznym Delta 6. Chciałbym z przodu zmienić głośniki na bardzo dobre i ewentualnie kupić jeszcze jakiś subufer aktywny do bagażnika. Co byście mi polecili i ewentualnie jaką firmę która mi to zamontuje na mazowszu (najlepiej okolice Łomianek, Jabłonny, ew. Warszawa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamontuje na mazowszu (najlepiej okolice Łomianek, Jabłonny, ew. Warszawa)

Hehe. DEMO na Ekspresowej 7 :chytrus

W razie co pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się do tematu mam przezanaczone jakies 700 zł na glosniki przednie i nie wiem co mam kupic zawsze jak wymienialem glosniki w aucie i chociaz kupilem dobrej jakosci to nie wiem czemu ale oryginaly zawsze jakos lepiej graly.Te oryginalne w b5 3bg jak na moje oczekiwania graly ok ale zaczely trzeszczec bo kilka razy przez przypadek dalem zbyt glosno. Co byscie polecili w tej kwocie zeby wzgledami akustycznymi nie byly gorsze niz te fabryczne a zeby jednak nie rozlecialy sie po glosnym przesluchaniu kilku piosenek Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak wymienialem glosniki w aucie i chociaz kupilem dobrej jakosci to nie wiem czemu ale oryginaly zawsze jakos lepiej graly.

 

I będą grały lepiej....

Po pierwsze kolego to jak dobierałeś moce głośników ??

Po drugie - zestaw odseparowany dopiero nabiera rozpędu jak wygłuszysz drzwi i potraktujesz je odpowiednią mocą ze wzmaka

Po trzecie - zestaw odseparowany zawsze zagra inaczej niż ori - możesz mieć niedosyt niskich tonów. Cały zestaw zagra dobrze pod warunkiem, że spełnisz te kryteria: wygłuszone drzwi i moc ze wzmaka + mile widziany sub w celu uzyskania niskich tonów. Oczywiście o kablach nie wspominam.

Wałkowane to już było tyle razy .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam podłącze się do tematu mam przezanaczone jakies 700 zł

W takim razie proponuję poszukać Signata H16 , które ostatnio kosztowały około 200-230zł, a resztę wydać na wytłumienie drzwi. H16 mają fajne miękkie brzmienie niskich tonów, ale niestety ostatnio są ciężko dostępne.

Dodam, że często "harczenie" głośników napędzanych radiem, a tym bardziej fabrycznym, spowodowane jest po prostu niedomagającymi końcówkami mocy radia.

Te same głośniki napędzone wzmacniaczem, nie tylko tylko zagrają dynamiczniej, ale i nie będą otrzymywać zniekształceń przy głośniejszej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jakie głośniki kupić na przód i tył do passka b5 mam radio MCD i nie chcę go zmieniać możliwe że dorzucę do niego DSP noki. bo na tych oryginalnych to trochę trzeszczy miałem wcześniej radio gamma 4. będę wdzięczny za jakieś propozycję sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, koledzy chciałbymkupic sobie głośniki do mojega passata, mam orginalne radio MFD którego nie bede wymieniał, poleccie jekieś dobre głosniki do 300zł na przód bo stare już mi trzeszczą, czy jest jakiś sens wygluszać matami drzwi (coś to da?), nie mam zamieru kupować żadnego wzmacniacza będzie tylko samo radio, powiedzcie mi jeszce co musze kupić żeby te głosniki zamontować? jakieś dydtanse będą potrzebe,

Edytowane przez Russo17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cionek

Witam serdecznie

 

Jestem nowy na forum, wiec prosze o wyrozumiałość pytam również o rzeczy o których nie mam pojęcia

 

Chciałbym zmienić audio w swoim Passacie z 2005r. kombii, niezależy mi na czyms wielce profesjonalnym, jednakże chciałbym żeby było słuchać różnice w mocy i basie. To jest wersja ze zmieniarka na 6cd (o ile ma to jakies znaczenie). Zaznacze jednak że nie chce kupować pojedynczych rzeczy na allegro i potem to montować bo nie mam na to czasu. Czy ktoś może polecić jakieś miejsce w Warszawie lub okolicach gdzie jednocześnie kupie i zamontuje sprzęt. Mam do wydania ok. 1000 zł, spotkałem się z opiniami, że za takie pieniądze warto zrobić przednie głośniki plus wygłuszenie, a tył zostawić w spokoju. Czy do tego jakiś wzmacniacz, subwoofer? Czy ktoś może pracuje, albo ma znajomego w dobrym niedrogim zakładzie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, koledzy chciałbymkupic sobie głośniki do mojega passata, mam orginalne radio MFD którego nie bede wymieniał, poleccie jekieś dobre głosniki do 300zł na przód bo stare już mi trzeszczą, czy jest jakiś sens wygluszać matami drzwi (coś to da?), nie mam zamieru kupować żadnego wzmacniacza będzie tylko samo radio,
Jak prześledzisz wątek, to na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje niepotrzebne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Helix B 62c

dlaczego akurat te? bo sprawdzone przez wielu, sam je miałem co prawda jeszcze w niewygłuszonych drzwiach i grały bardzo dobrze jak na swoją cenę.

kick jest fajny, ogólnie na początek fajne głośniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce zakupić 4 głośniki na przód dwa oraz na tył dwa + 4 gwizdki tak samo dwa na przód i dwa na tył. Wszystko chce wsadzić w oryginalne miejsca na głośniki aby nic tam nie przerabiać. Passat b5 fl .

 

Proszę o pomoc chciałbym się zmieścić w kwocie do 500/600zł za 8 głośników.

 

Proszę o pomoc + o wymiary jakie glosniki kupic. Chce aby to wszystko ładnie grało. Nie będe kupował skrzyni ponieważ to samochód do pracy i nie moge sobie pozwolic na zagracenie bagarznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup oryginalne głośniki, zagrają lepiej jak takie nawet za kilka tysi;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup oryginalne głośniki, zagrają lepiej jak takie nawet za kilka tysi;p
zgadzam się w 100% z kolegą dobre radio i orginalne głośniki i nic więcej nie trzeba w aucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic takie głosniki oryginalne nowe ? komplet ?

 

Chetnie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także zastanawiam się nad wymianą głośniczków, jednak skoro tak mówicie, to zostawię ORI.

Pytanko małe mam: czy w passatach(96-05) z radiami gamma/beta/mfd montowano identyczne głośniki? Tyle, że w gammie i mfd x4, a w becie x2?

Znajomy mówił, że passaty z oryginalną skórą miały lepsze nagłośnienie(bose), jednak w to już w ogóle nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup oryginalne głośniki, zagrają lepiej jak takie nawet za kilka tysi;p

zgadzam się w 100% z kolegą dobre radio i orginalne głośniki i nic więcej nie trzeba w aucie

 

co wy piszecie...

 

dobry zestaw na przód + zwrotnice + gwizdki a w tylne drzwi możecie sobie włożyć te ori z przodu jeśli jeszcze nie harczą i dokupic gwizdki na tył jeśli w drzwiach pusto

Edit:

ja osobiście miałem tylko głośniki z przodu z gwizdkami i gammę a z tyłu było pusto.

na przód poszły signaty H16 z ori gwizdkami. Na tył poszły te ori z przodu i dokupiłem gwizdki ori na allegro żeby było plug and play. macie raczej podobne potrzeby jak ja więc taka kombinacja będzie elegancka dla kierowcy i pasażerów z tyłu

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności