Skocz do zawartości
Gość Arturo

Samodzielna wymiana żarówek H7 W B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przełożyłem ksenony z b5 do b6 i działają bez problemów , ale postojówki led nie , pokazuje mi na fisie spalona żarówka i nic , ledy były dobre bo działały w b5 bez problemu (sprzedałem go ) a w b6 nie działają może jakaś podpowiedź ? , mam b6 od 3 dni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakaś podpowiedź ?
W B5 nie ma systemu diagnozy żarówek, dlatego też działały i nie było wyświetlane info o spalonych żarówkach.

Do B6 potrzebujesz postojówek led wyposażonych w elementy oszukujące sterownik.

Specjalnie nie piszę tu led CAN-BUS , bo jest to tylko "uczone pojęcie" dodane przez sprzedawców chińszczyzny, mające na celu podniesienie rangi sprzedawanego produktu.

Postojówki led przystosowane do systemy diagnozy nie mają nic wspólnego z CAN BUS-em !

 

Sprawdź moją ofertę- linki w podpisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B5 nie ma systemu diagnozy żarówek, dlatego też działały i nie było wyświetlane info o spalonych żarówkach.

Do B6 potrzebujesz postojówek led wyposażonych w elementy oszukujące sterownik.

Specjalnie nie piszę tu led CAN-BUS , bo jest to tylko "uczone pojęcie" dodane przez sprzedawców chińszczyzny, mające na celu podniesienie rangi sprzedawanego produktu.

Postojówki led przystosowane do systemy diagnozy nie mają nic wspólnego z CAN BUS-em !

 

Sprawdź moją ofertę- linki w podpisie :)

 

Odpisałem w linku , dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żarówki wciskamy. Jest tylko jedna prawidłowa pozycja. Sprawdzić lusterkiem bądź aparatem w telefonie.

 

:)

No właśnie... Kluczowa rada!

 

Ja mam lampy po regeneracji i jeżdżę na św. dziennych (więc rzadkoużywam głównych), a ostatnio pojechałem do Amsterdamu w nocy - i strasznie kląłem, że znowu lampy słabo świecą.

 

Dopiero po powrocie zajrzałem przy pomocy lusterka i okazało się, że są źle włożone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem taki że w prawy reflektorze zaczął latać odblask soczewka jest na miejscu a odblask lata jest luźny. czy ktoś z Was się spotkał z takim przypadkiem? i jak ewentualnie taki odblask zamocować poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Proszę o pomoc, muszę wymienić żarówkę świateł mijania od strony pasażera. Niestety zdjęcie osłony blokuje zbiorniczek płynu spryskiwacza. Czy jest jakiś sposób na wymianę tej żarówki bez demontażu zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

Proszę o pomoc, muszę wymienić żarówkę świateł mijania od strony pasażera. Niestety zdjęcie osłony blokuje zbiorniczek płynu spryskiwacza. Czy jest jakiś sposób na wymianę tej żarówki bez demontażu zderzaka?

 

wymienia się bez problemu,osłonę odpinasz i wyciągasz do góry (na dole jest tylko wsadzona w dwa prostokątne otwory ) a bez osłony już spoko wymienisz żarówkę (wymieniałem u siebie z 3 komplety-testowo) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie żarówki idą do świateł drogowych oraz do przeciwmgielnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja mam paska z 2009 i mocowania mijania są zupełnie inne. Jest jeden czarny plastik z kostką i kabelkami. Do świateł postojowych nie ma dojścia - przeszkadza zbiornik płynu spryskiwaczy. Są to zwykłe soczewkowe Valeo. Ile może kosztować wymiana żarówek mijania i postojowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to zajmuje max 10min banalnie proste ja nie miałem problemu z dojściem:what

pokombinuj dasz radę wymienić to sam:kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie zaśmiecę ale mam 2 problemy,

spaliła mi się żarówka od doćwietlania zakretow w Paszczaku CC. czy ktoś wymieniał? jak to zrobić.

kolejna rzecz domykanie z kluczyka szyb,

Czy to normalne że jak chce domknąć szyby z kluczyka to muszę trzymać wciśniety przycisk cały czas?

nie można tak ustawić żeby domykał bez konieczności trzymania cały czas przycisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić, że pojadą bez trzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie zaśmiecę ale mam 2 problemy,

spaliła mi się żarówka od doćwietlania zakretow w Paszczaku CC. czy ktoś wymieniał? jak to zrobić.

kolejna rzecz domykanie z kluczyka szyb,

Czy to normalne że jak chce domknąć szyby z kluczyka to muszę trzymać wciśniety przycisk cały czas?

nie można tak ustawić żeby domykał bez konieczności trzymania cały czas przycisku?

 

nikt nie pomoze?

musze pod auto zejsc zeby to wymienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pomoze?

musze pod auto zejsc zeby to wymienic?

 

Marcin na pewno nie musisz wchodzić pod samochód żeby wymienić żarówkę. Zdejmujesz maskownicę i masz dostęp do wkrętów, które trzeba odkręcić żeby dostać się do lampy doświetlenia. Jeśli chodzi o domykanie szyb z kluczyka to normalne że trzeba trzymać wciśnięty

przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko. a nie można reki pod zderzak wsadzić i tam jakoś dopaść żarówkę? a ta maskownica jakoś się wypina? mocno pociągnąć ten plastik czjak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ło matko. a nie można reki pod zderzak wsadzić i tam jakoś dopaść żarówkę? a ta maskownica jakoś się wypina? mocno pociągnąć ten plastik czjak

 

Znalazłem na allegro kratki ale nie wiem czy takie same są w twoim CC?

http://allegro.pl/kratka-zderzaka-halogenu-lewa-prawa-vw-passat-cc-i3978048416.html

i druga

http://allegro.pl/atrapa-kratka-w-zderzak-vw-passat-cc-08-i3934737319.html

Przyjrzyj się swoim i sprawdź czy nie ma tam wkrętu mocującego kratkę do zderzaka. Jeśli nie ma to z wyczuciem szarpnij i sama wyskoczy. A jeśli jest wkręt to go wykręć i dopiero wyjmuj kratkę. Od dołu nie dostaniesz się ponieważ płyta podłogi zasłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za wskazowki. juz widzę światełko w tunelu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się dobrałem.

trzeba odkręcić jednego wkreta żeby atrapę zdjąć po tem kolejny wkręt pod atrapa żeby lampę wyjąć i odkręcamy przewód z żarówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam hidy w passacie (takiego kupiłem), a mam zwykłe lampy nie bixenon.

Chcę zamontowac zwykłe żarówki H7 (jak w oryginale) np. Osram Nightbreaker.

 

Mam pytanie, zakupiłem żarówki Osram H7, myślałem że je wymienie a tu lipa.

Po zdemontowaniu hidów, zostaje mi tylko taka mała czarna kostka, do której z hidów szły dwa kabelki z dziurką na koncu (niebieski i czerwony) i nie mam gdzie włożyć żarówki. Pytanie co teraz, jak dalej postąpić. Możecie mi pomóc co mam kupić i jak to założyć, aby mi świeciły lampy? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam hidy w passacie (takiego kupiłem), a mam zwykłe lampy nie bixenon.

Chcę zamontowac zwykłe żarówki H7 (jak w oryginale) np. Osram Nightbreaker.

 

Mam pytanie, zakupiłem żarówki Osram H7, myślałem że je wymienie a tu lipa.

Po zdemontowaniu hidów, zostaje mi tylko taka mała czarna kostka, do której z hidów szły dwa kabelki z dziurką na koncu (niebieski i czerwony) i nie mam gdzie włożyć żarówki. Pytanie co teraz, jak dalej postąpić. Możecie mi pomóc co mam kupić i jak to założyć, aby mi świeciły lampy? Dzięki

a do czego podłączone są przetwornice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności