Skocz do zawartości
Gość Arturo

Samodzielna wymiana żarówek H7 W B6

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo jak chciałem wymienić na ledy od Tomnika - ciągnąłem za patyczek obracałem i nic, nie chciało wyskoczyć, dopiero posłuchałem się rady forumowiczów i ciągnąłem za kable od postojówki i się udało(!).

 

Niektórzy pisali też żeby za kable nie ciągnąć... w moim przypadku inaczej nie chciało wyjść - decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy montażu żarówek trzeba sprawdzić czy dobrze weszły,ja mam lampy valeo i żarówki są wciskane włożyłem na "czuja" i nic nie było widać

okazało się po zrobieniu zdjęcia że muszą byc pod kątem włożone,nie ku górze 20160312_155140.jpg

20160312_155051.jpg

Edytowane przez Rda13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej polecacie Philipsy H7? Czy zdarzają się podróbki? Macie sprawdzone miejsce zakupu tych żarówek w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie przestała mi świecić lampa ksenonowa w moim B7 , można samemu coś podziałać czy serwis , pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje możliwość aby złe wsadzić żarówkę, reflektory valeo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy istnieje możliwość aby złe wsadzić żarówkę, reflektory valeo ?

 

Tak istnieje taką możliwość. Sam źle założyłem i przez to źle też świeciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytam posty nt. wymiany żarówek ale na nic się to zdaje. Mógłby ktoś wytłumaczyć czy w moim przypadku wyciągam tylko żarówkę, czy też muszę ją przekręcić czy też może odgiąć ten drucik?zdj.jpg Załączam zdjęcie żarówki H7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie przekręcasz. Odpinasz drucik, wyciągasz żarówkę, montujesz nową, przypinasz drucik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ktoś wymieniał ostatnio żonie żarówkę h7 świateł mijania na stacji i teraz nie ma tego uchwytu z drutem sprezynujacym co się przekręca Nie wiem jak to się fachowo nazywa i gdzie go kupić. 

IMG_20171129_161704.jpg

Edytowane przez marcel_76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to, co widać na zdjęciu? To jest oprawka żarówki. Ja kupowalem je w ASO, kosztowały chyba jakieś 24zł/szt, jeśli dobrze pamiętam. Nr. 3C0941109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Padła mi żarówka i jest ktos w stanie mi powiedzieć czy mam ją jakoś przekręcać czy użyć więcej siły bo próbowałem dziś ale nie chciałem na chama. Mocowanie na zdjęciu

 

F1237C0F-A504-45A6-B39F-D848E7AE4B3F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w b6 nie mam.oslony gumowej a jakiś twardy plastik zabezpieczony drutem , po ,,odpięciu,, drutu za nic nie mogę wyjąć osłony do góry bo ona otwiera się częściowo  bo z drugiej strony osłony ,,zbiorniczek,, od spryskiwacza blokuje, i co dalej jak wymienic żarówkę od świateł mijania od strony pasażera?

Edytowane przez Iwa
Błąd w pisowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności