Skocz do zawartości
Gość maslog

Bmw Power!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozrząd nie ma tragedii bo łańcuch z tego co się orientuje...

Ale reszta czesci jak elementy zawieszenia itd to 2X cena...

no wiadomo za nowa technologie się płaci czemu samochody koreańskie są tanie ...? bo biorą przestarzałą technologie która tylko w Polsce wydaje sie nowoczesna jednym słowem nie prowadzą badań nad nowymi technologiami (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) nie tak jak niemieckie czy japońskie firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
ale te nowe audi jest o wiele ładniejsze od nowych betek nieprawdaż

 

estetyka jest pojęciem dość płynnym. Audi owszem są ładne ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra przyznam że i nowa c klas też mi się podoba jest jak młody kotek czy coś w tym stylu

podoba mi się też każde auto włoskiej firmy oby nie z pod znaku fiata ale i tak faworyt to audi a4 avant 3.0 tdi czarny pakiet chrom 17" alu obniżone zawieszenie i do tego full opcja ale bez skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi i tak sie najbardziej podoba BMW 502 z 1955 roku:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi i tak sie najbardziej podoba BMW 502 z 1955 roku:vw:
a masz może jakieś zdjęcie tego cacka bo nie widziałem mi ogólnie z antyków to najbardziej się marzy mustang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co ja lubie bety? za prowadzenie i silnik. szczegolnie rzedowa szostke. piekniejszy dzwiek ma tylko bokser. walory estetyczne? hmm kwestia gustu i o tym sie nie dyskutuje. nie podoba mi sie 6, z4 i z3. co nie wyklucza tego ze z wielka checia chcialbym taka 6 pomeczyc.

prowadzenie- dlugie krechy na rondach i .......

caly czas mowicie ze lysy to, lysy tamto. ok zgodze sie, ze duza czesc palantow wybiera ten samochod i robi wiejski tjunig. pozniej taka beta z 1.6 dostaje naklejkowy 'm-pakiet' i robi halas zamiast efektu,ale jest ich tak samo duzo(jak nie wiecej) w golfach.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

530d model E39. Takim będę jezdził. Koniecznie kombi. A i tak bagaznik w tym aucie to symbolika. Choć beemka nie kryje że nie zależy im na bagazniku. W srodku ma być luksus i tyle.

Aaa i najwazniejsze! Napęd na właściwą oś- czyli tylnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż mam..:)

zdjcia109hg5.th.jpg

 

to jest bodajrze pierwsze BMW, które miało montowany silnik V8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Kosmo lejesz radość w moje serce. Piękne!

Dokładnie takie srebrne jezdzi po Krakowie na krakowskich tablicach (kierujący chyba nie był łysym karkiem:D:D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys ta srebrna beta z krakowa była na alledrogo za bagatela: 200tys.:D

ja swojego czasu chcialem sie za taką zabrać, ale do kapitalki remontu była za 33 tys:/ troche za duzo...moze kiedys:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladna dyskusja ;P ja w sumie tez palnuje sie przesiac na e46 2.0d 150 konnego ;) chcialbym 3 literki ale ubezpieczenie dla mnie bedzie sporo drozsze no i tez wiecej auto spali;) przejechalem sie tym autem i sie zakochalem :) w sumie nie potrzebny mi az tak duzy samochod jak passat do 320 kombi tez sie zmiesze;) a radosc z jazdy w tym aucie jest super;) jeszcze jak sie zawirusuje to pieknie smiga ;) koszty serwisow takiej bmki nie sa wcale takie duze ;) jest spora czesc rzeczy ktora jest tansza, sa tez drozsze czesci ale sporo rzeczy w bmw jest trwalsze np zawieszenie w passacie leca wachacze a tam glownie drazki ;) z silnikami 2.0 d 150 konnym i 3.0 d 204 konnym slyszalem glownie dobre opinie i zadko kiedy cos sie sypalo;)

 

a co do sprawy patrzenia na auto przez to kto takim jezdzi to by sie zadnego samochodu nie kupilo a jeszcze jak wliczac w to cala marke? rownie dobrze mozna powiedziec tak jak ktos tu wspomial o golfach na podstawie starych stuningowanych golfach powiemy ze cale vw to wiejski tuning :D ( kierowcy nowszych golfow moga poczuc sie urazeni) ... bmw tak samo sie rozgranicza na modele i jeszcze na lata produkcji tych modeli ;)

a jak sobie dresi badz ktos tam uzbiera iles na auto to woli kupic za ta cene cos co mu najbardziej lezy i co bedzie jezdzilo w miare wiec nic dziwnego ze wola kupic takie bmw zamiast fiata malucha poloneza itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW - w UK black man car:)

Znajomi kupili sobie BMW 7 miał być passat ale nie bo "biedny i prosty w środku". Poza tym brat też ma 7-kę to kupili z okazji za 26000 full wypas zdaje się że 98 rok. Skóra w środku, fele 19cali (swoją droga na prawdę dobrze wyglądały) kolo sprzedawał bo do UK wyjeżdżał. No i wpadli do nas w odwiedziny: A widzisz woda tam Ci cieknie chyba z chłodnicy, coś masz nie tak z elektryką czy mi się wydaje, a pokrywę silnika gdzie się otwiera ( kulka na stalowej lince ciągnąć należy kombinerkami to chyba naprawdę zaawansowana technologia ), przy hamowaniu do prędkości około 80km/h cała kierownica drży i trzeba walczyć z autem - pewnie masz tarcze krzywe ale jak sie hamuje silnikiem to nie czuć:). Na to jego żona, ale wesz to jest BMW zobacz ile tu miejsca. W tym momencie się budzę, a tak przepraszam macie rację zapomniałem jest po prostu wspaniałe - tylko......zepsute kupione w okazyjnej cenie. Hm zostaję przy moim passacie to postanowione.

Poza tym nie powiem dobrze się jeździ Bumą może tylko nie ich, aczkolwiek nie jest to najwspanialszy samochód na świecie, jeżeli chodzi o walory wizualne to już na pewno daleko mu do AUDI zresztą nie tylko wygląd AUDI ma ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to świadczy tylko o niewiedzy na temat motoryzacji Twoich znajomych a nie o marce....bo kazdy jak dba tak ma, a nigdy nikt nikomu okazyjnie dobrego auta nie sprzeda...:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmo to świadczy o tym że nie zawsze się powinno słuchać kobiety przy kupnie samochodu i nie wszystko złoto co się świeci. Nie twierdzę że BMW to złom bo na pewno nim nie jest ale moim skromnym zdaniem jest nieco przereklamowane. Trochę okazji miałem do polatania tymi autkami mam zresztą z tą marką bardzo złe wspomnienia, przez co do 3ki nawet nie wsiądę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość quakemind

bmw jest fajne jak ma sie bardzo dużo pieniedzy do włożenia w samochód. w e34 włożyłem już wiecej niż mnie kosztowało i jeszcze drugie tyle trzeba bedzie wtopic zeby samochodzik jezdzil i wygladał jak powinien :] A co do samej jazdy to bmw faktycznie prowadzi sie super i trzymie sie super ale i tak umywa sie do mercedesa :]

 

co do komfortu w voklswagenach to nie czułem za duzo różnicy pomiedzy B6 a mercedesem c-klasa. Wiadomo wnetrze b6 jest o wiele ładniejsze ale to nowy samochod. Dziwi mnie tylko to ze passat B6 jezdzi jak stary mercedes z polowy lat 90...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka bmw sobie kupiles, wiesz mozna kupic passata zloma i wkladac w niego kase zamiast kupic auto w stanie nadajacym sie do uzytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość quakemind

hehe, ja tylko poprawiam to co fabryka zjebala tzn np zawieszenie, alufelgi, układ wydechowy.

ze sprzetu jedynie który sie popsuł bo byl juz wyjechany to sprzęgło. Spaliłem tez alternator ale to przez autobahn niemiecki :-)

 

ale kładąc kilka tys. wiecej za samochod ktory bylby w ciut lepszym stanie wolalem kupic takiego ktorego zrobie od podstaw pod siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW to jak mawiają czesi Bakelitowe Motorowe Wozidło - tak mówią o trabantach ;)

a poważnie - nie można generalizować poziomu właścicieli BMW. Znam kilka w porządku osób, ktore tym jeżdżą. Ale niestety jeśli na trasie wyprzedzę swoją B3 BMW jadące dumnie środkiem drogi 50km/h to w 9 przypadkach na 10 po chwili usłyszę ryk silnika ,zarzynanego silnika, bo kolo się chce zesr@$#@$ byle tylko mnie dogonić i wyprzedzić.

z drugiej strony niedawno kumpel jezdzacy alfą przezył stresa bo cos mu się zepsuło zjechał na pobocze otworzył maskę a tu przed nim i za nim się beemki zatrzymują. Przyznal się ze w pierwszej chwili pomyślał zeby wskoczyc do alfy i spieprzac czym predzej.

a okazało się, że w beemkach spoko ludzie byli. pokazali mu gdzie warsztat,podwiezli mechanika, jeden pojechał do sklepu po jakaś brakującą część. i wszystko za "Bog zapłać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja tylko poprawiam to co fabryka zjebala tzn np zawieszenie, alufelgi, układ wydechowy.

ze sprzetu jedynie który sie popsuł bo byl juz wyjechany to sprzęgło. Spaliłem tez alternator ale to przez autobahn niemiecki :-)

 

ale kładąc kilka tys. wiecej za samochod ktory bylby w ciut lepszym stanie wolalem kupic takiego ktorego zrobie od podstaw pod siebie

 

To po co piszesz ze bmw to dobry samochod jak sie ma sporo kasy ?

Mozesz kupic nowa bmw za 400tys i wlosyc drugie tyle.

Chcesz samochod zrobic pod siebie za mala kase to kup poloneza, a jak sie zabierasz za samochod i chcesz fabryke poprawiac to tanio nie bedzie, trzeba bylo kupic alpine moze by wystarczyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość quakemind
To po co piszesz ze bmw to dobry samochod jak sie ma sporo kasy ?

Mozesz kupic nowa bmw za 400tys i wlosyc drugie tyle.

Chcesz samochod zrobic pod siebie za mala kase to kup poloneza, a jak sie zabierasz za samochod i chcesz fabryke poprawiac to tanio nie bedzie, trzeba bylo kupic alpine moze by wystarczyla.

 

 

hehe po to to pisze bo jako użytkownik bmw wiem że naprawy i części sporo kosztują, tym bardziej części firm tuningowych poprawiających jakość samochodu. hehe i nigdzie nie napisałem że chce to zrobić za małą kasę, wydawanie kasy na swoje cacuszko sprawia mi przyjemność :P bo sie odwdzięcza potem na drodze.

nie wyjeżdżaj z polonezem bo już dawno komunizm sie skończył, mur berliński też leży

 

ps. czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności