Skocz do zawartości
Gość maslog

Bmw Power!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukinho
Ja również ostatnio zauważyłem dużo agro-tuningowanych gofów III. Koleś przyspawa rynne do tłumika, dołoży troche plastikowych spojlerów i kozaczy swoim 1,8 zagazowanym sztruclem. ;) Ostatnimi czasy na trasie właśnie paru takich delikwentów udawadniało mi wyższość ich tuningowanych maszyn nad moim całkowicie seryjnym paskiem. Ubaw po pachy :D:D:D

 

 

Ostatnio jade sobie do siebie do domku na wies w sobote godzina 3 w nocy a ze niedaleko mam bardzo "popularną" wsród milosnikow wiejskiego tuningu po drodze mija mnie kilka calibr ktore warczą jak zarzynane ciele ale w koncu dojeżdżam do swiatel podjeżdża obok golf mk III siedzi sobie 2 kolesi w moim wieku tj 19 lat lat z tylu jakies 3 panienki 14-15 no i koles mi gazuje ostro zapaliło sie zielone ja stoje w miejscu a koles ile fabryka dala do przodu i prosto w płot ;/ najgorsze w tym bylo to ze w najgorszym stanie byly te dziewczyny ;/ Dzisiaj podobną sytuacje mialem w cz-wie o 21 full tuningowany TypeR Ciciv z 1996 roku ( wiejski tuning ) na swiatlach podjeżdża jest czerwone a koles gapi sie na mnie i ostro cisnie na gaz zielone tez wyrwał do przodu i cudem ominął tramwaj;/;/ nie wiem co jest czy ten napis TSI tak dziala na ludzi ze wszyscy cha sie ścigać ze mna;/ jak jeżdże innym autem nigdy tak nie mam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jade sobie do siebie do domku na wies w sobote godzina 3 w nocy a ze niedaleko mam bardzo "popularną" wsród milosnikow wiejskiego tuningu po drodze mija mnie kilka calibr ktore warczą jak zarzynane ciele ale w koncu dojeżdżam do swiatel podjeżdża obok golf mk III siedzi sobie 2 kolesi w moim wieku tj 19 lat lat z tylu jakies 3 panienki 14-15 no i koles mi gazuje ostro zapaliło sie zielone ja stoje w miejscu a koles ile fabryka dala do przodu i prosto w płot ;/ najgorsze w tym bylo to ze w najgorszym stanie byly te dziewczyny ;/ Dzisiaj podobną sytuacje mialem w cz-wie o 21 full tuningowany TypeR Ciciv z 1996 roku ( wiejski tuning ) na swiatlach podjeżdża jest czerwone a koles gapi sie na mnie i ostro cisnie na gaz zielone tez wyrwał do przodu i cudem ominął tramwaj;/;/ nie wiem co jest czy ten napis TSI tak dziala na ludzi ze wszyscy cha sie ścigać ze mna;/ jak jeżdże innym autem nigdy tak nie mam ;/

 

 

witam bo to tak siedzi kolo (i 2 blachary) w starej rozlatującej sie hondzie ale spoilerów full alusy szyby ciemne wydech że umarłego by obudził. gośc sobie myśli kolo ma 1.8 tsi to pewnie na każdych światłach daje w piec. a potem na wiejskim spociku mówi ostatnio ścigałem sie z passatem 1.8 tsi 160 km, cienias nie miał szans. chociaż Ty wcale nie miałeś zamiaru sie z nim ścigac.ale ważne jest to że Cie wyprzedził i dziewczyny piszczą i kisiel wiecie gdzie. a w tej hondzie wszystko trzyma sie na tych naklejkach TypeR ale zaj chodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
witam bo to tak siedzi kolo (i 2 blachary) w starej rozlatującej sie hondzie ale spoilerów full alusy szyby ciemne wydech że umarłego by obudził. gośc sobie myśli kolo ma 1.8 tsi to pewnie na każdych światłach daje w piec. a potem na wiejskim spociku mówi ostatnio ścigałem sie z passatem 1.8 tsi 160 km, cienias nie miał szans. chociaż Ty wcale nie miałeś zamiaru sie z nim ścigac.ale ważne jest to że Cie wyprzedził i dziewczyny piszczą i kisiel wiecie gdzie. a w tej hondzie wszystko trzyma sie na tych naklejkach TypeR ale zaj chodzi .

 

Oj trochę przesadziłes. Do TYPE R możesz porównać jedynie motor VW vr6. I koniec. A i to uwazam że honda po prostu odjedzie.

Ale ogólnie; co to ma wspólnego z BMW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutki (aby na pewno??? ) OT

;)

4229_dumajesXjescoXoXBMV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do BMW nic nie mam no może że na tył napęd mają i słabo w zime wtedy ciągnie ale ostanio słyszałem od znajomego żekoles kupił sobie nówke 7-ke i na autostradzie ponad 200 leciał i silnik kopyta wywalił.Koles cudem nie wyleciał przez przednią szybę ,w serwisie

okazało się że jeden tłok pękł a powodem była słaba jakość materiału który jak się okazało pochodził z chin.Ale dali przynajmniej kolesiowi nowy samochód.A materiały z chin pewnie wszyscy używają bo normy niby spełniają i są dużo tańsze, a samochody też nie mają być wieczne bo każdy chce przecież zarobić.Dlatego wolę stare a nie nowe, niemieckie samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności