Skocz do zawartości
Gość misiofazi

Lampy ANGEL EYES gorsza widoczność czy wręcz odwrotnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiofazi

Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wymianą przednich lamp wiadomo te w b5 były wykonane z tworzywa sztucznego i po pewnym czasie żółkną i matowieją nie mówiąc już o ryskach spowodowanych uderzeniami kamyczków i piasku.

I tu pytanie czy wymiana oryginalnych lamp na lampy typu ANGEL EYES nie spowoduje pogorszenia widoczności nocą? Interesują mnie opinie użytkowników tych lamp. Czy oprócz efektownego wyglądu lepiej też świecą czy jedynie dają efekt ale pogarszają widoczność?

 

610291.jpg

 

54901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość camel666

No więc ja zmieniłem u siebie na angel'e i jestem bardzo zadowolony.Świecą dużo lepiej niż oryginały (że już nie wspomnę o wyglądzie)Jedynie światła drogowe w ori były dużo lepsze ale wydaje mi sie, że mijania są dużo ważniejsze i częściej sie ich używa.Poza tym można zamontować z nich H.I.D bo fajnie wyglądają i jeszcze poprawiają widoczność (wtedy naprawdę świecą znakomicie ) ale wybór należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przede wszystkim to zainwestuj w Osram Night Breaker. Bo co Ci po najlepszej nawet lampie, jak tam knot zanurzony w nafcie wstawisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzoforte

Problem tylko w tym ze jeśli masz żarówki H7+H4 to zamiennikow osobiście nie widziałem niestety. Tylko H7+H7 albo H1+H1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram w zupelnosci, swieca wysmienicie. do tego philipsy gt 130 i nareszcie mozna w nocy jezdzic :)

pozdr mandzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na mijania Philipsy Gt-150 a ma drogowe Ostram Night Braker.jeszcze klosze po regeneracji i powiem wam ze często ludzie mrugają mi że jadę na długich kiedy mam właczone światła mijania.ktoś może powiedzieć ze to kwestia ustawienia ale wszystko jest już pięknie ustawione, odnowione i nie warto tracić kasy.oczywiście poza efektem wizualnym w dzień

pozdawiam;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy świecą rewelacyjnie.Soczewka robi swoje.No i efekt wizualny samych lamp ciekawy.Do tego dobre żarówki i w nocy robi się jaśniej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się z wieloma, naprawdę wieloma informacjami od posiadaczy Depo itp podróbek, że święcą słabo. Trzeba oddalać żarówkę od soczewki, aby świeciły lepiej.

Sam nie posiadam, ale z tego wzgledu wsttrzymalem się z wymianą.

 

Mowa o soczewkach H7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zalozyl te z 1 zdjecia, czarne, swieca tragicznie, wedlug mnie to soczewka ze zwykla zarowka swieci gorzej niz zwykla lampa, swiatlo musi przejsc przez soczewke a ta jest gruba i tlumi. Nie widzialem jeszcze lamp soczewkowych ktore swieca lepiej od fabrycznych(oczywiscie mowa o tej samej zarowce i nowych lampach soczewkowych i fabrycznych). Jak soczewka to tylko ksenon, mam lamy depo z krutkimi na ksenonach, w porownaniu do tych soczewek ze zdjecia to one nie swieca praktycznie wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie noszę z zakupem takich cacek ma ktos moze zdjecia paska z takimi slipkami prosze o fotki bo jeszcze takich nie widzialem w passku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

Koledzy mam czarne angel eyes od roku jestem bardzo barddzo zadowolony soczewka dużo lepiej skupia swiatło do tego założyłem hid i jest jescze lepiej . Nie wiem gdzie ty czytałem o h7 to tch lamp kolego pare postów wyżej. Bo te lampy maja zarówki H1+H1. Jednym mankamentem są słabe światła długie , poprostu odblask jest za mały.Swiatla mijania to już soczewka i swieci duzo duzo lepiej niż orginał. Jak ktos chce moge zrobic fotki w nocy i wrzucić. Pozdro

 

P.S Jutro wiczorem pstrkyne fotki to wrzuce bo juz mam auto w garage i mi sie nie chce wyjezdzac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiofazi

Miło było by zobaczyć jak wygląda samo auto i jak świecą te lampy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam założone Angel Eyes chromy firmy Sonar do których wmontowałem żarówki + 30% i uważam że świecą o wiele lepiej niż oryginalne lampy które miałem zamontowane też na żarowkach +30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

omg zapomnialem chłopaki jutro wieczorem wrzuce ... wylecialo mi z glowy totalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johny147 ty tez byś mógł jakąś fotkę zarzucić bo te srebrne moim zdaniem są fajniejsze ale nie koniecznie w autku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak ja jeżdże , ale akurat nie na tych , tylko na nie zespolonych FK -ach , jak dla mnie rewelacja . Mam założone w soczewke niebieskie Xenon whith , w drogowych miałem takie same ale do bani świeciły . Założyłem do drogowych Philips +30% światła więcej i Stary poprostu widno jak w dzień , po pierwszym załączeniu w nocy byłem bardzo miło zaskoczony :eek: , no ale to inne lampy bo FK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a angel eyes do 3bg sa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zmieniłem na soczewki z FK H7 +H7 a oryginały miałem H7+H4, musiałem zrezygnować z halogenów, ale lampki mogę szczerze polecić, zwłaszcza mijania są lepsze, drogowe może trochę słabsze ale ich się tak często nie używa, no a przede wszystkim Pasio wygląda młodziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a angel eyes do 3bg sa? :)

 

są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
johny147 ty tez byś mógł jakąś fotkę zarzucić bo te srebrne moim zdaniem są fajniejsze ale nie koniecznie w autku

chętnie ale dopiero po długim wekendzie bo właśnie pakuję się na działeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności