Skocz do zawartości
Gość misiofazi

Lampy ANGEL EYES gorsza widoczność czy wręcz odwrotnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adam-maks

podoba sie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podoba sie???
ale co sie podoba ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro temat o angel eyes w zasadzie już wyczerpany... doradźcie czy do paska granatowego ( patrz podpis ) lepiej wyglądać będą lampy srebrne czy czarne w środku ? Grill czarny i nigdy nie będzie w chromie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz DOC to w sumie kwestia gustu ale ja osobiście czekam aż nasi koledzy wkleją fotki swoich lampek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje foty to nie są, rozważam wymianę

reflektorów

262KosB5_FK_Angel_Eyes_1024-med.JPG

KOLEJNE FOTO

2.jpg

NEXTT

Passat_3B_TFL-6.jpg

P.S. FOTKI Z INNYCH FORRR(UM)[albo jakoś tak się to pisze :654:] I NETU

 

Może się przyda komuś :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

Eee no...ten pierwszy Pasio,to prawie jak moj,tylko duuuuzo sie rozni:)Podoba mi sie ten spojler....bardzo mi sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten granatowy kolorem taki jak mój. Teraz to mi klina zabiłeś. Nie wiem już czy soczewki Depo clear czy czarne w środku DK.

Zgłupiałem calkiem :P Coraz bardziej przychylam się w moim przypadku do czarnych. Może ktoś ma jeszcze fotki granatowego Paska z tego typu lampami ? Fajnie by było zerknąć bez aż tak otuningowanego jak te przyglebione autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście widziałem czarnego B5 który miał zamontowane reflektory jak na 1 focie, wygląda kozacko :)

 

P.S. szukając fotek passatów napotkałem się tą maszynę, ale interesujący motyw jest w dolnej części zdjęć - sposób montażu halogenów przeciwmgielnych.

 

Jak myślicie czy to przynosi żądany efekt i zastosowanie praktyczne, czy owy osobnik zamontował światła tylko i wyłącznie do lansSuu jak to w życiu bywa.

 

back5.jpg

back3.jpg

epping.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarucki mi ten twoj passat wogole nei lezy taki wielkoryjny, ryj jak amerykanin wychodzacy z McDonalds..oblech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są zdjęcia passiaka mojego znajomego, który wrócił po dłuższej podróży w okresie zimowym z lampami Angel eye czy jak one się nazywają obraz071zl4.th.jpgobraz066ri2.th.jpg

To są z czarnym wnętrzem oraz żarówkami xenon. Miałem okazję jechać tym autem w nocy - R E W E L A C J A . Mało tego lecieliśmy przez Niemcy do Holandii. Spisywały sie super rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam paska b5 granatowego i szczerze wam powiem ze widzialem juz takiego samego wlasnie na nowych lampkach z czarnym wnetrzem i jest to kosmos ostatnio widzialem calego czarnego z tymi samymi no i nie ten furak wogole :] mam gdzies fotki jezeli kogos interesuja moge zamiescic :D tylko poszukam :D sam przymierzam sie do wymiany :]] jak jeszcze piszecie ze naprawde daja rade to poprostu wymieniam :D peace :]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila widzialem zielonego z chromowanymi angel eyes i ta czarna koncowka przy kierunku wygladala :587: czarne jednak to jedyny i wlasciwy wybor do 3b

tydzien temu w krakowie widzialem srebrnego 3B z chromowanymi i ten czarny plastik wygladal tez masakrycznie :587:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli zamierzam kupic angel eyes musze tez zainwestowac w zarowki?jakie dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Wybór lamp oczywiście jest kwestią gustu każdego, ale według mnie, angel eyes troszkę szpecą brzydką czarną ramką i nie do końca są ładne jako zespolone z kierunkiem. Dużo lepiej wyglądają te: http://allegro.pl/item352113641_lampy_reflektory_vw_passat_b5_97_00_ringi_black_fk.html,

Z widocznością to to samo, bo soczewka.

Jeżeli chodzi o żarówki to polecam Osram Nightbreaker, bardzo dobra barwa światła i widocznośc pasów na jezdni, ewentualnie Xenon HID 6000K i wtedy jest już wogóle pieknie.

Tyle.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda mój pasio na tych lampkach dołożyłem HID-y i świecą rewelacyjnie, niestety nie mam fotek jak świecą;)

IMGP6448.JPG?imgmax=576

IMGP6624.JPG?imgmax=576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co ja bym zmienil to zaroweczki kierunkow na te http://motoallegro.pl/item352668625_zarowki_do_kierunkowskazow_chrom_clear_lexus.html bo te pomaranczowe daja taka poswiate pomaranczowa co wg mnie troszku szpeci lampy ://

 

ciekawe tylko po jakim czasie srebrny lakier z tych żarówek zacznie się łuszczyć i odpadać do wnętrza lampy, no bo niby czego można oczekiwać po żarówkach za 5pln

osobiście polecam żarówki do kierunkowskazów philips silver vision (cena na allegro około 19pln szt ale ma się gwarancję jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o taki typ zaroweczek ! osobiscie tez bym nie kupil badziewia za 5 zlotych :]] bo po co mam sobie zasmiecac wnetrze lampy ?? jak po 2 tyg uzytkowania caly lakier z zarowki odpadnie ? tak wiec chodzilo mi tylko o TYP a nie o konkretna zarowke sory za zly link :]]

 

a swoja droga co myslisz o tych ? http://moto.allegro.pl/item353671959_2_x_zarowka_osram_py21w_diadem_kierunkowskaz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

generalnie osobiście wybrał bym philipsy silvery aczkolwiek póki co mam takie założone w przednich lampach (miałem wcześniej silvery ale w czasie dzwonka jedna się roztrzaskała więc wsadziłem diademy)

po wsadzeniu diademów w lampie typu klar będziesz mieć tęcze dlatego ja niebawem znów zmienię na silvery

BTW pytałem się w jednym ze Szczecińskich warsztatów po ile mają silvery to gość powiedział mi, że za 70 kilka pln, więc za tą kwotę miałbym prawie 4 szt z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miało być o jakości świecenia AE, a nie o kolorkach, gustach i żarówkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności