Skocz do zawartości
Gość fanzol

Kierownica multifunkcyjna a zwykła

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj watek. Inny modul lub manetki B7. Bo rozumiem ze masz taka z 8 przyciskami? Najpierw sprawdz jaki masz modul, bo moze masz juz odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mi jest potrzebne żeby dołożyć multifunkcje? Całej kierownicy nie chciałbym zmieniać bo jest w stanie idealnym. Wystarczy ze kupie przyciski od multifunkcji i tasmo-modul od paska b7 poskładam i zakoduje i będzie banglać? Znacie może nr części tego taśmy modulu? Kierownicę mam taką jak w Tiguanie po lifcie lub w b7. Manetki to ten gadżet do zmiany biegów przy kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przyciskow nie zalozysz tak prosto, tam jest guma, trzeba ja wyciac i zostaja slady jest naprawde duzy problem. Manetki masz juz chyba wlasciwe i powinny obslugiwac MF ale gorzej z tasma. Manetki to to co masz do wycieraczek swiatel i tempomatu. Manetki do biegow wystepuja przy DSG. Jak chcesz taki bajer prosze bardzo mozesz zalozyc ale nie dolozysz w starej kierownicy, co prawda sa tacy co tak robia ale to wycinanie dziur w kierownicy z tylu.

Edytowane przez Beni0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On już ma manetki od B7, patrz na rocznik paska ;) W Tiguanach też jest moduł w taśmie jak w B7 i ten sam numer 5K0 953 569 :)

Tylko z inna literką niż w pasacie bo nadal Tiguan ma stacyjkę standardową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam teraz kiere z 8 przyciskami . Jak sprawdzić gdzie mam ten moduł ? Auto mam z końca 2008r modlę 2009 . I jak mam ten moduł to wystarczy przełożyć kierowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest opisane, tylko nie można być leniwym, poczytaj troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli do takiej kierownicy jak mam http://allegro.pl/kierownica-passat-golf-caddy-tiguan-jetta-polo-cc-i5733518361.html nie dołożę multifunkcji od tgiuana, multifunkcja od passata http://allegro.pl/multifunkcja-sterowanie-3c8959537d-vw-passat-b7-i5733156671.html też nie bedzie pasować bez mocnej modyfikacji? straszna lipa ze cześci które wyglądają identycznie nie są wymienne. Pozostaje mi tylko zakup kierownicy już z multifunkcja i ewentualnymi łopatkami DSG? Czy ktoś z was zna nr części które będą pasowały do mojego auta? chodzi mi o manetki z tempomatem (tempomat też chce dołożyć) oraz taśma bo nie chcę znowu kupić czesci która znowu nie bedzie pasowała. (przy okazji mam do sprzedania przyciski od multifunkcji z modułem z tiguana praktycznie nowe :) w dobrej cenie)

Edytowane przez CeliN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy manetki z tasma o nr 3C0953549AT beda pasowały pod kierownice z multifunkcja d mojego paska?

Edytowane przez CeliN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy manetki z tasma o nr 3C0953549AT beda pasowały pod kierownice z multifunkcja d mojego paska?

 

ten moduł nie jest do MF, natomiast w twoim roczniku to takich modułów nie dawali tylko zintegrowali z pająkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ta czesc jest zintegrowana z manetkami. to jest ta czesć http://allegro.pl/show_item.php?item=5744479365&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 i zastanawiam sie czy bedzie u mnie pasowała pod MF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ta czesc jest zintegrowana z manetkami. to jest ta czesć http://allegro.pl/show_item.php?item=5744479365&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 i zastanawiam sie czy bedzie u mnie pasowała pod MF

 

Nie kolego nie jest zintegrowany, moduł jest oddzielnie od dołu, do siebie szukaj od b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie orientuje się ktoś czy do pająka bez tempomatu da rade dołożyć manetkę od tempomatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się

trzeba wymienić dół obudowy kierownicy i wpiąć się też do komputera z jednym pinem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da się

trzeba wymienić dół obudowy kierownicy i wpiąć się też do komputera z jednym pinem

 

nie bardzo kolego zrozumiałeś. chodzi mi o to czy do pająka z dwiema manetkami da rade dołożyć 3 manetkę od tempomatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo kolego zrozumiałeś. chodzi mi o to czy do pająka z dwiema manetkami da rade dołożyć 3 manetkę od tempomatu

to Ty chyba nie bardzo zrozumiałeś, rada była dobra, może najpierw przeczytaj................

np.tu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/62467-Monta%BF-Tempomatu-passat-b6-1-9-105-km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upss.. przepraszam koledzy nie zauważyłem że da się. podstawówka się kłania :)

Edytowane przez CeliN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tasma o nr 3C5953501BC obsłuży multifunkcje i tempomat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur albo AB ewentualnie T to taśma na full obawiam sie że sam tego nie zakodujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności