Skocz do zawartości
rafal102

Gril bez znaczka czarny czy chrom??B5

Rekomendowane odpowiedzi

Hej INDI zajrzyj tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zostalbym przy oryginalnym, ale jesli chcesz wymienia to dawaj czarny powinien byc ladny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grill zmieniony. efekt...auto wyglada bardziej sportowo a najwazniejsze to mniej "niemiecko" mi sie osobiscie podoba mojej dziewczynie nie :( jakas staroswiecka jest:)

 

co do halo to sledze tamten watek. rozumiem ze sie skusiles na wysylke z US. fajnie wygladaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Left

Witam. Od kilku dni oglądam grill w wersji chrom.

Kolor auta to granat i myślę, że czarny średnio by pasował, tym bardziej, że w połowie lata zamierzam sprezentować sobie chromowe Angele. Jak tam, panowie doświadczenia z tą wersją grilla? Jak to się komponuje z Angelami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz<kacik>

uwazam ze jezeli masz passata przed 2001 nie bedzie pasowal ci grill chromowany one passuja tylko do paskow ktore maja pakiet chrom wiec mysle ze czarny bedzie lepszym wyjsciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Jak tam, panowie doświadczenia z tą wersją grilla? Jak to się komponuje z Angelami?

tak jak u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Left

Chrom chciałbym zrobić dla kontrastu. Mam w głowie ułożony plan na upiększenie auta no i ciągle myślę.... nakonr u Ciebie wygląda fajnie ten zestaw :D Na ciemnym znowu ten chrom będzie bił po oczach. lukasz<kacik> Co do dodatków chromowych, na nie też przyjdzie pora.

Chciałbym po prostu przerabiać auto powoli i z głową, żeby uniknąć efektu village lub nie zrobić z fury karawanu.

Jeżeli macie jakieś zdjęcia ciemnych pasków b5(3B) z zamontowanym, pełnym chromem, bardzo proszę o wstawienie lub podesłanie na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ostatnio w granacie zmienilem sobie fele na alu, boczne kierunki na chrom i grill na czarny bez znaczka i powiem ci ze jak caly czas myslalemnad angel eyes czarnymi to teraz mysle zeby albo robic cis ala ori w soczewce albo angele ale jednak w chromie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko kwestia gustu. Do mojego ciemno zielonego passka zamontowałem grill chrom ze znaczkiem ale bez tzw. uśmiechu + lampy Angel Eyes chromowane. Mnie bardzo się to podoba, komuś może nie ale uważam że na temat gustu się nie dyskutuje i musisz Left sam zadecydowac co będzie Ci odpowiadało. Jak wrócę w niedzielę z działeczki to wstawię fotki. Wszystkim życzę udanego wekeendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem jednak gril chrom, i musze powiedzieć podoba mi się. Chodz nie stety jakoś grila zostawia dużo do życzenia, dałem za niego 188zł a nie stety uważam, ze nie jest tyle wart. Ale tak to jest jak kupuje sie przez allegro a nie trzyma sie tego w ręku. Ale bez przesady oczywiście, nie jest aż tak źle. Mi się podoba. Nawet bardzo jak beda nowe lampy to całkiem bedzie elegancko. Jak bedzie ładna pogoda porobie fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Left

ok panowie.

Na dniach zamawiam grill chromowany no i chyba będę już gotowy aby dać pierwsze zdjęcia i pochwalić się moim AJM D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrom pasuje do 3BG jeżeli juz ma elementy chromowane, bo tak jak wiekszość (bynajmniej ja tak zauważyłem i nie obrażając nikogo) kupuje listwy za grosze i wieśniacko obkleja 3B, a po jakimś czasie te listwy odpadają. ładna buda to po co ją kleić :P Proponuje czarny grill ;) ale jak jak powiedział johnny147 ,kwestia gustu i upodobania,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem, Ci, że chrom bardzo ładnie wkomponował się w kolor samochodu i wyglada bardzo estetycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzisiaj granatowego paska z grillem chrom 3B i wygladal jak chinska zabawka -kwestia gustu, mi nie lezy. a dac prawie 200zl za grilla i byc nie dokonca zadowolonym to troche przykre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu jestem zadowolony co do jakości grila nie jestem zadowolony. Tzxn. Wyglada on bardzo ładnie, ale nie wiem jak bedzie wygladał po roku czasu. Ale to sie okaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to u mnie wyglada

dscf4108wi1.jpg

dscf4110mc4.jpg

dscf4110mc4.303b993762.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie czarny byłby lepszy...wygląda to jak klocek lego, który w żaden sposób nie pasuje do reszty-może "na żywo" wygląda lepiej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba a to najważniejsze. Jak pisałem jakoś materiału mogła być lepsza, widziałem czarne to też nie grzesza solidnością. Ale wyglad.. mi odpowiada. Każdy ma swoje gusta. Do tego dojda lampy przednie chrom i bedzie mi sie całkiem podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takiego grilla i do tego lustra

mi tam się podoba

6.jpg

5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niedawno zamontowałem JOMa. Foto robione telefonem i w słabym oświetleniu (w tym tygodniu wrzucę lepsze), ale efekt widoczny:

passat grill.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności