Skocz do zawartości
Michal.Enter

Dyskusje o samochodach ciężarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Czy TEN czujnik jest taki sam jak ten ?

 

Czy bedzie pasował do F2000 19.414 z 99 ?

 

Pozdr

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie. Kolega ma ciezarowke na potrzeby własne,posiada oczywiscie taki wypis. Czy ja nie majac swiadectwa kwalifikacji ani 21 lat,a majac CE moge nia jezdzic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pow 21 lat chyba mozesz jezdzic ciezarówką pow 7.5t. Kurs na przewóz towarów i tak musisz miec. No chyba ze bedziesz nią pusto latał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki mam pytanie. Kolega ma ciezarowke na potrzeby własne,posiada oczywiscie taki wypis. Czy ja nie majac swiadectwa kwalifikacji ani 21 lat,a majac CE moge nia jezdzic ???

 

Jeśli jest to tranpsort na potrzeby własne to ty jako kierowca nie potrzebujesz mieć ukończonego Kursu na Przewóz Rzeczy, tylko jeśli jest to auto powyżej dopuszczalnej 7.5 tony masy całkowitej to musisz mieć ukończone 21 lat, tak jak pisał kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest to tranpsort na potrzeby własne to ty jako kierowca nie potrzebujesz mieć ukończonego Kursu na Przewóz Rzeczy, tylko jeśli jest to auto powyżej dopuszczalnej 7.5 tony masy całkowitej to musisz mieć ukończone 21 lat, tak jak pisał kolega wyżej.

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpassatb5

Kolego od Mana, kojarzysz model F2000? Bo mam problem z poziomowaniem poduszek...MIga jedynie czerwona lampka na pulpicie.Czego może to byc wina? Wiem, że to nie to forum, ale jak już jest taki temat, to warto wykorzystac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego od Mana, kojarzysz model F2000? Bo mam problem z poziomowaniem poduszek...MIga jedynie czerwona lampka na pulpicie.Czego może to byc wina? Wiem, że to nie to forum, ale jak już jest taki temat, to warto wykorzystac :)

 

Ale to tylko miga ona? Samopoziomowanie działa oraz opuszczanie i podnoszenie na poduchach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpassatb5

Opuszczanie i podnoszenie działa. Nie poziomuje jedynie samoczynnie. Można pilotem podnieśc, opuścic, a nie można zielonym przyciskiem wypoziomowac. Jaka może byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze padl ktorys z czujnikow wysokosci i dlatego nie dziala. pneumatyka i sterowanie jest ok skoro podnosi i opuszcza. stawiam na czujnik.

mozesz poluzowac (albo zdjac) lage i poruszac nia w gore i w dol. jezeli nie bedzie reakcji to ....... a jezeli bedzie wszystko chulac to sprawdz tez zielony przycisk, moze to on.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra:eek:700 kM !! Tylko patrzeć jak irlandczycy będą wymiatać po 110 km/h takimi Volvami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeee :( MAN stracił pozycje leadera :( 680 km w TGX a tu 700 w Fh`czu :(

 

2x F2000 stoi na placu takze mogę pomóc. Co do poziomowania to jest to taka kontrolka z literą Z ? Czerwona ? Zrób zdjęcie i pokaz. Bedziemy wiedziec o co kaman :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okiej

musisz miec wlaczone utrzymywanie stalej wysokosci. poszukaj przycisku i wylacz to. powinno byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpassatb5

Chodzi Ci o przycisk na desce rozdzielczej który utrzymuje stałą wysokość np podczas postoju pod rampą?? Ten przełącznik jest wyłączony. I bez względu na to czy go włączę, czy nie, to ciągle jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o przycisk na desce rozdzielczej który utrzymuje stałą wysokość np podczas postoju pod rampą??

tak o ten. probowales poruszac czujnikami?

pogadam z kumplem, moze cos wymysli.

zdjecie tgx ze zlotu w dk. ciekawa propozycja

Image029a.jpg

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpassatb5

Tak, ruszałem tym czujnikiem z tyłu na ramie, ale nic nie pomaga. Moim zdaniem jest to wina pilota, ale pewnie raczej się mylę. Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie związane z moim problemem bardzo proszę o info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym TGX`ie nie podoba mi sie osłona przeciwsłoneczna. Jakas taka kanciata jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jezdzac wojskowym Jelczem S662 D.43 (430KM) tez sie zaliczam do mobilkow? Zaznaczam ze wiekszosc czsu tym autkiem w terenie spedzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym TGX`ie nie podoba mi sie osłona przeciwsłoneczna. Jakas taka kanciata jest

mi tez sie nie podoba. wyglada jakby zrobiona z kawalka blachy. totalnie bez polotu. ale reszta jest ok. gdzies mialem zdjecia siodla, ale nie moge ich teraz znalez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności