Skocz do zawartości
pobs

Reklama na str. głównej? Zagłosuj!

Czy jesteś za pojawieniem się reklam na stronie głównej?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za pojawieniem się reklam na stronie głównej?

    • Tak, jestem za reklamami na str. głównej - pomogą one w dofinansowaniu portalu
      16
    • Nie, nie chcę reklam - damy sobie radę ze składek, jak każdego roku
      39
    • Nie mam zdania
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Po (jak narazie ;) ), dość burzliwej rozmowie na temat "reklam na stronie głównej", której wątek znajdziecie tutaj: http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20904 pomyślałem by większe grono wypowiedziało się coś niecoś, i zagłosowało co sądzi na ten temat. Myślę, że prawdopodobnie nie będzie to ostateczna decyzja, ale da dużo do myślenia i pomoże w jakimś stopniu podjęciu decyzji.

Chciałbym, choć nie jest to obowiązkowe, aby każdy głosujący wypowiedział się krótko co myśli na ten temat :) .

 

Forumowicze do dzieła :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze pół roku temu / rok temu byłem skłonny "wpuścić" reklamy na stronę główną. Teraz po wspaniałej postawie forumowiczów i całkowitym braku problemów z zebraniem kwot wymaganych na zapewnienie spokojnej egzystencji vw-passat.pl jestem zdecydowanie przeciwny. Dlaczego?

  • reklamy są wszędzie, nasze forum jest jednym z nielicznych, na którym nie znajdziemy ich w żadnej formie - to czyni go m.in. wyjątkowym, obiektywnym i uporządkowanym
  • reklamy to kasa, ktoś musi ja dostać na konto, ktoś musi się z niej tłumaczyć - niezdrowa sytuacja, w której możemy zostać posądzeni o "dorabianie się"
  • mamy nieuregulowany status prawny i otrzymywanie wpływów z reklamy w takiej sytuacji to grząski temat
  • nie będziemy w stanie sprawdzić rzetelności każdego z reklamodawców i może okazać się, że dziwnym trafem reklamować będziemy "nieodpowiednie" firmy
  • nie po to organizujemy składki, sami się do nich dokładając, żebyśmy musieli oglądać reklamy
  • reklama "barterowa" również nie jest nam potrzebna - obecny serwer stanowi IMHO bardzo małe obciążenie finansowe miesięcznie/rocznie i spokojnie będziemy go w stanie utrzymać sami. Mamy bardzo dużo miejsca, transferu i nie musimy dostawać niczego od nikogo - to zdrowa sytuacja; uzależnianie się od kogokolwiek może powodować niemiłe lub niepotrzebne komplikacje w przyszłości, gdy z jakiegokolwiek powodu strony wejdą w spór - od złej atmosfery do utraty zasobów czy dobrego imienia włącznie

Głosuję zdecydowanie na NIE - reklamom w żadnej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - ale tylko adsense google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra postawa Jędruś ;) Tak trzymać!! Moje zdanie o reklamach na forum znasz...

 

Ale kto wie - może postawimy jeszcze jakieś forum "komercyjne", które będzie zarabiało na nasze główne nurty działalności? :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem Jędrka i mój głos oczywiście na 'nie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrus, rosadna argumentacja :ok:

Ponadto od wprowadzenia zasady +5zl na forum od gadzetow forumowych, mozemy znacznie latwiej uzbierac srodki.

"Skrytym reklamodawcom mowimy stanowcze NIE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na Tak.... dlaczego ?

(1) podciagniemy troszke budzet naszego forum

(2) z calym szacunkiem dla Ciebie Preziu....ale nie bedzie trzeba pobierac 5zł od gadzetow forumowych i przez to moze wiecej osob bedzie chcialo sobie nabyc np. kubek za 21zł a nie za 26zł ;)

(3) jestem na tak ale tylko jak bedzie to reklama jakiegos warsztatu czy cos zwiazanego z nasza tematyka forum :)

(4) jesli bedzie to jakas reklama warsztatu to moze uda sie wynegocjowac jakies znizki na uslugi ;)

 

moje zdanie na ten temat jest takie : jak bedzie reklama no to niebedzie zle beda jakies dodatkowe fundusze a jesli jej niebedzie to tez dobrze przynajmniej nic niebedzie wkurzac ;) ...a o kase tez niema co sie martwic - damy sobie rade sami :P

 

Czyli reasumujac : jestem na TAK i na NIE :D co by niebylo bedzie dobrze ;)

 

Pozdrawiam Piotr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość busia

Dopuszczamy reklamy i udział w nich (pajacyk) na forum.Uzywamy wyszukiwarek na co dzień. :D

Jestem na NIE reklamom. Forum istnieje i daje radę bez reklam,jak wejdą -"fiskus" da nam wytyczne co wolno a co nie :eek:. To nie będzie to samo forum,a ja nie chcę zmian!!!:D Decyzja należy do jedrusa niech dobrze zastanowi się w jaką stronę to pójdzie,(wypowiedź świadczy że myślenie ma prawidłowe) :D.Pozdrawiam Wszystkich trzeźwo myślących.:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na nie - wiem iż damy sobie radę bez reklam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem na NIE

Tak jak jeździmy nad morze lub w góry odetchnąć świeżym powietrzem, tak dobrze jest poklikać na stronie wolnej od reklam.

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznie się od małej reklamy a skończy na fleszu na cala stronę i szukania "krzyżyka". Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3xNIE :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE. Właśnie m.in. to jest jedna z rzeczy, która wyróżnia ten portal od innych i dlatego tak lubię tu zaglądac, wiedząc, że tu nie wkracza komercja, a pasja i zaangażowanie pozwolą nam utrzymac te forum.

 

Tak trzymac... Jak będę chciał oglądac reklamy to się zarejestruję na forum Dacii Logan :D:P

 

P.S. Nie wiem czemu ale w 99% zawsze zgadzam się z Jędrkiem, czyżby w końcu znalazł się ktoś tak mądry jak ja ? :D. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

wiekszosc mysli ze jak reklama to od razu flashe i pop upy. istnieje cos takiego jak reklama, ale z umiarem, np link tekstowy, ktory moze mkomus pomoc, bo znajdzie firmy jakas np.

aaale jak se tam chcecie!

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, większość tak nie myśli. większość nie chce reklam, pod żadna postacią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze pół roku temu / rok temu byłem skłonny "wpuścić" reklamy na stronę główną. Teraz po wspaniałej postawie forumowiczów i całkowitym braku problemów z zebraniem kwot wymaganych na zapewnienie spokojnej egzystencji vw-passat.pl jestem zdecydowanie przeciwny. Dlaczego?

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=243321&postcount=2

 

Andrzej to pięknie opisał , więc nie ma co dodawać :super:

 

Jak ktoś ma ochotę na reklamy proponuję włączyć POLSAT :587:.

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak najbardziej na NIE

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrus wszystko dobrze opisał w drugim poście . To Forum właśnie przez to jest szczególne i zawsze poradzimy sobie sami w kwestji finansowej bez takich dopalaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa chyba jeszcze to te bzdurne oskarżenia, które pojawiały się przy okazji zbierania kasę na zlot czy na serwer...

 

Jakby ludzie wiedzieli ile kasy można wygenerować na tak ogromnym forum jak to, to przecież by spać po nocy nie mogli i takich postów o "kasie" pojawiałoby się tu całe mnóstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności