Skocz do zawartości
Mr. X

Formuła 1 sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

22 czerwca w moje urodziny. Jest szansa na kolejne 10 punktów... Chyba, że Kimmi wyskoczy. Ale Robert pokazał, że z Kimmim spokojnie może powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po wczorajszym wyścigu mam taki dziwne wrażenie że oprócz Roberta reszta z czołówki stawki poprosty śpi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:winner_first_h4h: ROBERT :winner_first_h4h: ROBERT :winner_first_h4h: ROBERT :winner_first_h4h: ROBERT :winner_first_h4h: ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja po wczorajszym wyścigu mam taki dziwne wrażenie że oprócz Roberta reszta z czołówki stawki poprosty śpi :D

 

Wczoraj ten tor po prostu ich przestraszył. Jechali, by się nie pozabijać i było to widać. Było także widać, że dla Roberta im gorzej - tym lepiej. On perfekcyjnie pokonuje nawierzchnie o zmiennej przyczepności. Dostraja się do trudnych warunków idealnie. Czy mogło być lepsze miejsce do pierwszej wygranej? Chyba tylko Monte Carlo. No i Monza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać - przyjemnie było popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki mały news: Hamilton i Rosberg dostali kare i w następnym Gp 10 pozycji w dół =P

 

NARESZCIE :super:

 

Czy zwróciliście uwagę jak na okrążeniu zjazdowym dwóch gości na jednej z szykan biło pokłony Robertowi? Czy to nie było wspaniałe? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ... Tak sobie ostatnio myslałem dlaczego nie ma np ojca Roberta na jego wyscigach ??

Czesto pokazuja jak w boksach ktos z rodziny jest np babcia :) Raikonen a u naszego Roberta nie ma nigdy nikogo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że są to sprawy rodzinne, które nie powinny nas interesować. Zadano podobne pytanie Arturowi Kubicy, na co stwierdził, że Robert jest już dorosłym człowiekiem, prowadzącym swoje własne życie i że utrzymują kontakt telefoniczny. Można z tego wnioskować wiele, zrówno in plus, jak i in minus. Wiadomo, że stosunki między synem a ojcem są różne. Może też być tysiące powodów, dla których Artur kibicuje synowi z Polski. Nie nam się nad tym zastanawiać. Jak powiedziałem na początku, jest to sprawa prywatna Kubic / ów (w sumie jak to się odmienia? ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że są to sprawy rodzinne, które nie powinny nas interesować.

 

A ja myślę że nic w tym złego że chcemy o tym porozmawiać...To tak samo jakbyś napisał nie gadajmy o wypadku z przed roku bo to ich rodzinna sprawa. Takie oto moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jest osobą publiczna wiec nie ma sie co dziwic ze interesuje nas takze jego zycie prywatne !!!

Takie są skutki sławy

 

Dodam jeszcze jeden "fakt" po otwarciu szampana Robek nie napił sie nawet jednego łyczka potryskał sie troche i dał ekipie z BMW Czyzby nie lubiał wypic Toż to POLAK :D:D:D:D

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyzby nie lubiał wypic Toż to POLAK :D:D:D:D

Robercik nie tyka % :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robercik nie tyka % :((

 

Podobnie jak ja - przez te cholerne leki jeszcze pół roku na trzeźwo. Nie da tak dłużej rady, nie w tym kraju. Jak nerwa złapię pizgnę te pastylki przez okno...

 

PS. Kto chce mój zlotowy przydział bro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Kto chce mój zlotowy przydział bro?

Przeznacz na cele charytatywne.... na walkę z porannym kacem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Kto chce mój zlotowy przydział bro?

 

Char z wielką chęcią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Kto chce mój zlotowy przydział bro?

 

Długo nie musisz pytać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto chce mój zlotowy przydział bro?

 

 

ja chcę :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szóste pole, wolniej od Toyoty (!), ostatnim swentem do Q3... Czyżby znowu problemy z bolidem? Znowu jutro na szpilkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szóste pole, wolniej od Toyoty (!), ostatnim swentem do Q3... Czyżby znowu problemy z bolidem? Znowu jutro na szpilkach.

Normalnie toyota jedzie na oparach ,ale na tym torze BMW nie ma co liczyć na podium są za wolni.Kimi GÓRĄ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam na 3 miejsce bo boje sie powiedziec ze bedzie 2 i stawiam 10 ojro :)

Trulli i Alonso jak napisał Harry jada na oparach "nasz" Kubica nie bedzie miał problemu z nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trulli i Alonso jak napisał Harry

 

Taaa a skąd wy to wiecie wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności