Skocz do zawartości
Peczus

Małe pytanie w sprawie felg?

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj trochę forum ,bo 100 razy o tym było,ET=odsadzenie od piasty felgi w mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytałem już sporo postów na ten temat ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Ja najprawdopodobniej posiadam mam ET 35 ale felgi które mi się tak bardzo podobają mają ET40 albo 45 (teraz dokładnie nie pamietam). I czy moge takie zamontować?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 możesz na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9d4d637f02b4d56bmed.jpg

 

4b365af2515fcb82med.jpg

 

583e494d692f3672med.jpg

 

67d1d4518a495ef0med.jpg

 

Ja zakupiłem do swego paska te alumki,ET wynosi 45 i bez problemu mieści się w autku.Szerokość 235/40/zr18. Autko świetnie wygląda na takich kołkach a więc nie powinieneś mieć problemu z zamontowaniem swoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuc foto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Zastanawiam się nad kupnem oryginalnych felg „abitos” od audi a4 (7x17 Et42 na oponkach 225/45). Moje pytanie odnosi się do Et a mianowicie czy te 42 będzie grać. W papierach mam że dla 17-tek i szerokości 7 cali Et powinno być 37. Choć spotkałem się z wypowiedziami że przy tych parametrach powinno być 48. Sam już nie wiem czy taki zestaw podejdzie do mojego AWX-a.

Korzystając z okazji aby nie zaśmiecać forum mam pytanie odnośnie śrub, czy do w/w zestawu (jeżeli jest ok) od stalówek śruby będą pasowały czy mam się rozglądać za innymi. Ewentualnie jakie powinienem zakupić.

Z góry dziękuję.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zimą śmigam na standardowych balonowych 15 natomiast latem 225/45/17 :) oczywiscie trzeba bardziej uwazać na drodze (dziury itd) ale pasek trzyma sie drogi i jedzie jak po szynach. Po zmianie na zimówki przy pierwszym zakręcie myślałem , że sie na bok przewróce ;) bardziej miękko ale co za tym idzie komfortowo. Ale ... byle do wiosny :P Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

Zastanawiam się nad kupnem oryginalnych felg „abitos” od audi a4 (7x17 Et42 na oponkach 225/45). Moje pytanie odnosi się do Et a mianowicie czy te 42 będzie grać. W papierach mam że dla 17-tek i szerokości 7 cali Et powinno być 37. Choć spotkałem się z wypowiedziami że przy tych parametrach powinno być 48. Sam już nie wiem czy taki zestaw podejdzie do mojego AWX-a.

Korzystając z okazji aby nie zaśmiecać forum mam pytanie odnośnie śrub, czy do w/w zestawu (jeżeli jest ok) od stalówek śruby będą pasowały czy mam się rozglądać za innymi. Ewentualnie jakie powinienem zakupić.

Z góry dziękuję.

Piotr

będzie jak najbardziej OK.Jeśli felga jest ORI to śruba będzie pasowała od stalówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się na wancouverki ale dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności