Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze strasznie komercyjny ten wyjazd.

Miejscowosc taka ze psy szczekaja dupami, ani morza ani jeziora, a to przeciez bedzie lipiec, a takie atrakcje jak ping pong czy siatkowka jakos mnie nie przekonuja i jeszcze 135 zl za osobe. Bez komentarza. No ale admini musza na czyms zarabic :)

 

jestem z Tobą bracie połączmy nasze siły w walce z korupcją na tymże forum pissss :) pozdrawiam czule aloha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
widze ze strasznie komercyjny ten wyjazd.

Miejscowosc taka ze psy szczekaja dupami, ani morza ani jeziora, a to przeciez bedzie lipiec, a takie atrakcje jak ping pong czy siatkowka jakos mnie nie przekonuja i jeszcze 135 zl za osobe. Bez komentarza. No ale admini musza na czyms zarabic :)

 

nikt nie zmusza, a jak Ci brakuje atrakcji jedz na zlot a3 tam bedziesz miec zapewniona "swietna" zabawe, wyscigi na 1/4 mili, palenie gumy i tego tupy imprezy i bagatela 135 zl na dobe. Jesli uwazasz ze 135 zl za 3 dni to jest duzo to sorry batory nie wiem czego Ty oczekiwales. Zajebiasz.. atmosfera, swietni ludzie wspolna zabawa nawet przy ping pongu to bezcenne przezycie. Ja niestety raczej niepojade ale po wysluchaniu co sie dzialo na tych zlotach to juz teraz wiem ze bede zalowac jesli sie tam nie pojawie :(.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej go już nie namawiać, bo za takie wyrazy jeszcze go zlinczują :P

Ooo, właśnie zauważyłem, że i spot 100 km od domu mu nie pasuje.

Najlepiej będzie, jak zwalimy Ci się do domciu, będziesz mógł zostać w kapciach i do lodówki z piwkiem blisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
widze ze strasznie komercyjny ten wyjazd.

Miejscowosc taka ze psy szczekaja dupami, ani morza ani jeziora, a to przeciez bedzie lipiec, a takie atrakcje jak ping pong czy siatkowka jakos mnie nie przekonuja i jeszcze 135 zl za osobe. Bez komentarza. No ale admini musza na czyms zarabic :)

 

skad sie urwales? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze strasznie komercyjny ten wyjazd.

Miejscowosc taka ze psy szczekaja dupami, ani morza ani jeziora, a to przeciez bedzie lipiec, a takie atrakcje jak ping pong czy siatkowka jakos mnie nie przekonuja i jeszcze 135 zl za osobe. Bez komentarza. No ale admini musza na czyms zarabic :)

 

wiem ze kazdy moze sie wypowiac jak chce ,uwazam ze swoim postem nie wystawiasz sobie dobrej opinii,zachowujesz sie jak dzieciak rzucasz podejrzenia na adminow ze kaske tluka,skad takie podejrzenia czyzbys ocenial sam po sobie?w zwiazku z tym powiem krotko PROWOKATOR NIE KARMIC TROLLA :669:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dosc OT.

Dostal to na co zasluzyl i juz.

 

ZAPISYWAC SIE I KASE WPLAC

 

bo jak nie to 5 maja bede robil przelewy z powrotem na konta tych co wplacili i zlotu nie budiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu, temat zakończony, ale muszę to napisać, oczywiście dotyczy wypowiedzi -prestig

Nic dodać i nic ująć, napisałeś wszystko w tym temacie, sam bym mu sprzedał "komercyjnego" kopniaka.

Zawsze znajdzie się jakiś ... aby wprowadzić zamieszanie, a do pełnego podjęcia się organizacji nie było chętnego tym większy szacun dla Ciebie za poświęcenie czasu i nerwów włożonego w ten cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko sprzatam, a organizatorow jest kilku i kazdy cos poswieca

Wypijesz ich zdrowie jak Zlot dojdzie do celu :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypijesz zdrowie jak Zlot dojdzie do celu :piwo:

Wtedy sie chyba w sobotę przy ognisku wyspowiadam u ciebie (patrząc w avatar) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze ja. Woda? Zalew Sulejowski pod nosem. Są też bunkry w Konewce, bunkry w Jeleniu, bunkry koło Cekanowa. Dookoła las. W pobliżu Niebieskie źródła (unikat w skali światowej, hodowla Żubrów w Smardzewicach, w Innowłodzu kościółek i ruina zamku, fajna rzeczka Fryszeka wraz ze starym młynem pod nosem, groty i małe groty w Nagórzycach. A wszystko to w promieniu 15 km od Spały. Możesz mi wierzyć bądź nie - nie starczy Ci dnia na zwiedzanie. Myślę, by poznać teren i ciekawą okolicę musiałbyś pświęcić ze dwa tygodnie. Bo kurcze góry i morze to nie są jedyne atrakcje w Polsce - uwierz mi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Char, szkoda klawiatury na tego łosia...

Koleś zapracowuje na wzór trolla forumowego; taka "mysia pysia" albo "bajo jajo" na CB :678:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda klawiatury na tego łosia...

Koleś zapracowuje na wzór trolla forumowego; taka "mysia pysia" albo "bajo jajo" na CB :678:

 

Czyli co :?::ban?: -anek :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jakie jeszcze złote myśli nasuną mu się na makówkę. Na razie na forum zaistniał 2-ma postami - w wątkach spotowych.

Ale nie róbmy OT - może to go napędza i mając świadomość, że się o nim pisze będzie jednak usunąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, kto się piz*ą urodził to skowronkiem nie zostanie :!: Za taki text to od razu ban powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie na forum nie bylo, ale ... wracam ;)

Na zlocie bede, to znaczy postaram sie Passkiem przybyc z UK jak rok temu. Kase oczywiscie wplace, ale niestety najprawdopodobniej pod koniec kwietnia, a to dlatego ze kilka kompletow felg sprzedam w tzw miedzyczasie i bede mial nieco funduszy na polskim koncie, bo na dzis dzien to polskie zrodlo jakby wyschlo :669:

Takze, jesli nie sprzedam Passka albo zdaze kupic innego to BEDE na zlocie Z AUTEM :D Jesli akurat nie bede dysponowal Passatem(bo Golfem mnie niby nie wpuscicie;) ) to licze ze ktorys z kolegow badz jakas kolezanka zabierze mnie chocby w kierunku Spaly ;)

A na Zlocie bede dlatego, ze poznalem rok temu "bande" przesympatycznych osob i pojawie sie chocby po to by znow ich troche podenerwowac ;)

Jak to Preziu napisal: Brellone +1 macie jak w banku, wiec sie nie cieszyc ze w tym roku luzik bedziecie beze mnie mieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
by znow ich troche podenerwowac
no no :053:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ja po obejrzeniu tej galerii, mimo tego że zaplanowałem wyjazd na zlot, nakręciłem się jeszcze bardziej

także w przyszłym tygodniu siadam z kobietą, wypełniamy formularz i leci kasa

 

pozdr

 

Preziu tak jak pisałem wcześniej :)

formularz wypełniony i kasa poleciana :P

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał prestig Zobacz post

widze ze strasznie komercyjny ten wyjazd.

Miejscowosc taka ze psy szczekaja dupami, ani morza ani jeziora, a to przeciez bedzie lipiec, a takie atrakcje jak ping pong czy siatkowka jakos mnie nie przekonuja i jeszcze 135 zl za osobe. Bez komentarza. No ale admini musza na czyms zarabic

skad sie urwales?

No jak to skąd Mamie z kuchni uciekł, skłamał że ma 22lata, opisał taty passata nauczył sie na pamięć miesięcy i przypomniał sobie ze tylko w tych miesiącach jest okazja zobaczyć morze czy jezioro, ping pong i siatkówka go nie przekonują bo w to najpierw trzeba umieć grać, a padem się nie da, 135zł i tak rodzice mu nie dadzą no więc na końcu zbluzgać należało Adminów, że się nachapią kasy i czujcie się winni że biedny mały chłopiec przez Was nie pojedzie na wakacyjny zlot. Jak mogliście buhahahaha.

 

Tak w ogóle to pozdrawiam wszystkich wybierających się na ten zlot i życzę dużo udanej zabawy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mimo że jestem początkującym forumowiczem chętnie poznam Was wszystkich w lipcu. Z mojej strony formularz wypelniony-kasa wplacona. Do miłego.

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności