Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie, czy takie normalnie podejdą?

http://moto.allegro.pl/item920072398_felgi_sline_s_line_18_vw_audi_5x100_5x112.html

chodzi o to, że trochę szersze... jeśli tak, to jakie opony ewentualnie? no i czy dobiorę pierścień centrujący?

pasują bez problemu,żaden pierścień centrujący nie będzie ci potrzebny,opony do tego 225/40/18

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi pewnie były już miliony na forum odnośnie takich parametrów felg. Pewnie że pasuje tylko pierścień centrujący będzie potrzebny na 57.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy jak kupie fele alumy 17 na oponach 225/45 to czy nie bedzie obcierac chce to zalozyc do passata rok 2002 kombi 1,9TDI 130km, na feldze pisze mi tak 8Jx17H2ET45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17tki 8" szerokie ET 47 i na oponach 225/45 jest w porządku. Opona 225/50 z tyłu jest ok, z przodu trze o wahacz. Ty masz et 45 więc na pewno podejdą te felgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Patrick :):) to czyli smialo moge je kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie sie prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za tę cenę co udało mi się je kupić to na prawdę jestem z nich zadowolony. Pokazałem Ci te zdjęcia żebyś zobaczył jak felga z tym ET i szerokością wygląda w nadkolu. Oczywiście trochę jeszcze zależy od budowy felgi ale ogólny zarys widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli na przodzie masz 225/45 a tył 225/50 i jest gitara nigdzie nic nie obciera ? przesle ci moje foto jak kupie te alumy co o nie pytalem i zaloze je zeby zobaczyc jak bedzie wygladal :) bo mnie bedzie ciekawic :) chciaz jeszcze zima mysle ze w przyszlym tygodniu bede juz mial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mam, bo kupiłem felgi razem z oponami 225/50. Teraz te z tyłu nadają się już do wymiany i zastanawiam się czy kupić takie same jak na przodzie czy zostać przy tych 225/50. W sumie żadnych negatywnych skutków takiego pomieszania nie zauważyłem, a boje się, że i tak juz mały komfort tego auta zrobi się jeszcze mniejszy, po za tym czasem przynajmniej raz w roku, lub nawet dwa razy jak w tym roku jadę do Polski i z powrotem i raczej zawsze koła się chowają z tyłu od ciężaru niestety, dlatego wyższy profil na tyle mi pasował. Teraz jednak chyba na próbę kupię takie same.

Wiem, że korci, ale nie zakłądaj za szybko bo zima w PL ponoć długa ma być ;) Ja jeszcze nie wiem czy zimówek nie będe zakładał na Wielkanocny wyjazd jak tak dalej będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze dobrze mi sie bedzie jezdzic na tych felgach ze nie bedzie nic obcierac bo ladne alumki to w aucie podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

mam akie małe pytanie czy FELGI ROZMIAR 5X112 7JX16H2 ET37 OTWÓR CENTRUJĄCY 57 mm będą pasowały do B5(3BG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku felgi Lenso Granzo 8.5'' X 20'' ET42 na oponach 245/30/20. Czy opony z przodu nie będą za szerokie? Bo z tyłu to pewnie szersze jeszcze wejdą. Pytam, bo bardzo mało jest info na forum nt. 20'' felg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hej ,

mam akie małe pytanie czy FELGI ROZMIAR 5X112 7JX16H2 ET37 OTWÓR CENTRUJĄCY 57 mm będą pasowały do B5(3BG)

 

Tak, felgi będą pasować do 3BG bez problemu

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam bardzo pilne pytanie. Tanio moge kupic felgi ATS z rantem ale...

Felgi maja inne rozmiary. Dwie sa : 17'x8' et35, natomiast dwie na tył : 17'x9.5' et 30.

I pytanie do Kolegow czy bede pasowac do passata b5??

jak ktos wie to prosze o pilna odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam bardzo pilne pytanie. Tanio moge kupic felgi ATS z rantem ale...

Felgi maja inne rozmiary. Dwie sa : 17'x8' et35, natomiast dwie na tył : 17'x9.5' et 30.

I pytanie do Kolegow czy bede pasowac do passata b5??

jak ktos wie to prosze o pilna odp.

będą pasować na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzieki zaq szybka odp;)

 

a Tyl nie bedzie wystawal za bardzo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki zaq szybka odp;)

 

a Tyl nie bedzie wystawal za bardzo??

zależy od opony ale 235/40 powinno styknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka własnie tam jest opona. dzieki za pomoc! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności