Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

oj Fermon Fermon, szerokość felgi musisz podać widze temat nawet powierzchownie nie przeczytany ;)

 

niestety nie znam szerokosci felgi:( wiem ze opona to 255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może jak nazywa sie ten wzór felg ze skręcanymi ramionami, podobno jest od passata CC, 18 cali

1332191031429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,czy do 3b wejdzie na tył coś takiego et55 17'' 10J. Czy dystans jest konieczny i jak to stoi z nadkolem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie wiem jzu ze felga 19 cali et 42 a szerokosc 10J jak to bedzie pasowac??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wie ktoś może jak nazywa sie ten wzór felg ze skręcanymi ramionami, podobno jest od passata CC, 18 cali

 

http://www.google.pl/imgres?q=audi+sport+5+rims&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=816&tbm=isch&tbnid=Mqtuk_nBD3KriM:&imgrefurl=http://www.finishlinewheels.com/specials/14,AUDI/&docid=qC4wxA2aOKus2M&imgurl=http://www.finishlinewheels.com/specimg/AUD-300-SLV-4W[1]DBD4C.jpg&w=500&h=494&ei=GitqT-ifA4_wsgbHh-mLAg&zoom=1&iact=rc&dur=125&sig=100017403031700855903&page=1&tbnh=152&tbnw=154&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=108&ty=66 takie cos znalazłem myśle że ułatwi poszukiwania

 

 

http://www.4130-products.com/wheels/ tutaj znalazlem felgi do VW (moze komus sie przyda równiez ta strona ) , takze Twoj model to raczej bedzie z marki Audi

Edytowane przez Me.how

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie wiem jzu ze felga 19 cali et 42 a szerokosc 10J jak to bedzie pasowac??

nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie nie tak? sprawa dystansu albo czegos innego naprawi sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co bedzie nie tak? sprawa dystansu albo czegos innego naprawi sytuacje?

tak jak pisałem wcześniej, nie czytałeś tematu.

w skrócie od wew. będzie ok 20 mm za szeroko, a od zew. też ok 20mm będzie wystawać, wymiary mogą być nawet większe bo to wymiary przy kapciu 225 a nie 255 ;) i jeszcze nie podałeś wysokości opony.

poczytaj nie klikaj od razu ostatniej strony:

http://forum.vw-passat.pl/threads/38060-Jakie-max-szerokie-felgi-z-jakim-ET-wchodza-do-B5-FL

w 3b masz węziej o ok. 5-10mm od 3bg z przodu od zew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, posiadam passat b5 3b i mam teraz felgi 15" 195/65 zimówki(kończace sie zawieszenie wielowachaczowe i amorki)

zakupiłem już lemfordery, prawie kupiłem gwint fk i mam na oku felgi 18" 8J ET35 z oponkami 235/40/18"

 

Czy takie felgi z tymi oponkami podejda do B5 i czy nie bedzie trzeba żadnych dystansów.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle, przod na gwincie i takiej feldze przy skreconych kołach bedzie Ci dobijal do błotnika i haczyl oponą. Ja bym dał opone 215/40 i możliwe ze nie bedzie tego problemu. Ja jednak przy takim samym zestawie tylko oponie 225/40 musiałem poszerzac nadkola.

 

P.S. Mówimy tutaj o dosc dużym obniżeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to a dokąłdniej nie bedzie duże obniżenie(rzędu 30..max 40mm) z uwagi też na to , że niemam 215 ani 225.

najbardziej niewiadomym jest dla mnie dobranie ET(niechce wpadac w koszta i dokupowac dystanse i sruby itp) i tego czy opona bedzie jakos zawadzała o nadkole od wewnatrz lub o jakies części zawieszenia...

Naxus jak poszerzałes nadkola, jakas firma czy sam? Jak firma to drogi taki interes?

 

takie felgi i takie oponki chciałem nabyć...

http://allegro.pl/felgi-polerowany-rant-opony-vw-passat-skoda-superb-i2212529469.html

 

 

ps. jesli ktos sie zna to chcetnie usłysze opinie nawet co do ceny czy jakości...kompletu

Edytowane przez polakpotrafi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak męcze ale nie mam wiekszej wiedzy na ten temat i mnie troszeczke w błąd wprowadzono wiec jescze raz: Felgi 19 cali 8.5j i z tylu i z przodu ET42 przod opony 245 tyl 255 (wiem ze przod bardzo szeroki pewnie pojda mniejsza jak dorobie sie pieniażkow na nie:) jak to bedzie siedzialo wejdzie to czy nie?? czy cos trzeba bedzie poprawic by sie zmiescilo wszystko elegancko

:)

 

PS. Wysokosc opony 35

Edytowane przez FERMON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema powiedzcie mi mam felgę 8.5 cala opona 225/40 18" i zastanawiam sie czy na tył nie dać dystans auto będę właśnie obniżał o 5 cm przód i tył ,felga ma ET35 tak że z przodu prawie jest idealnie ,prosze o pomoc bo jestem na etapie kupowania szpilek i zastanawiam sie jaka długość skoro będzie dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy felgi od mercedesa o rozmiarze 5x112 ET35, 7,5JX16H2 otwór centrujący 66,6 będą pasowały do passata. chodzi mi głównie o otwór centrujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy felgi od mercedesa o rozmiarze 5x112 ET35, 7,5JX16H2 otwór centrujący 66,6 będą pasowały do passata. chodzi mi głównie o otwór centrujący.

 

będą pasowały wszystkie felgi z seata , audi , skody i merola ale pod warunkiem że kupisz sobie pierścień centrujący z tych 66.6 które masz w tych felgach na 57.1 jakie ma passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema powiedzcie mi mam felgę 8.5 cala opona 225/40 18" i zastanawiam sie czy na tył nie dać dystans auto będę właśnie obniżał o 5 cm przód i tył ,felga ma ET35 tak że z przodu prawie jest idealnie ,prosze o pomoc bo jestem na etapie kupowania szpilek i zastanawiam sie jaka długość skoro będzie dystans

jak chcesz wizualny efekt uzyskać jak z przodu to 10mm dystans

 

---------- Dodano o 21:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:23 ----------

 

Przepraszam że tak męcze ale nie mam wiekszej wiedzy na ten temat i mnie troszeczke w błąd wprowadzono wiec jescze raz: Felgi 19 cali 8.5j i z tylu i z przodu ET42 przod opony 245 tyl 255 (wiem ze przod bardzo szeroki pewnie pojda mniejsza jak dorobie sie pieniażkow na nie:) jak to bedzie siedzialo wejdzie to czy nie?? czy cos trzeba bedzie poprawic by sie zmiescilo wszystko elegancko

:)

 

PS. Wysokosc opony 35

ta felga jest o.k. tylko opona nie wyda, jest za wysoka i za szeroka do paska i najprawdopodobniej będzie ocierać o zwrotnicę. Druga sprawa jak masz esp to rozmiar opon tył i przód powinien być taki sam. Coś gdzieś pisałeś o obniżaniu autka, więc proponuję opony 215/35/19 ponieważ 225 i więcej, przy dobiciu i skręcie będzie trzeć o błotnik. Ewentualnie poszerzyć błotniki. Tak to wygląda w moich oczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam esp. Tak myslalem ze 215 na przod a 225 na tyl zeby delikatny naciag zrobic. Wielkie dzieki za pomoc:)

 

---------- Dodano o 21:51 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:50 ----------

 

A zadne dystanse do tych felg nie beda potrzebne??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naxus jak poszerzałes nadkola, jakas firma czy sam? Jak firma to drogi taki interes?

 

Pożyczyłem od znajomego maszynkę do poszerzania i robiłem to ze znajomym początkującym blacharzem, który robił to parę razy. Wyszło ok, ale lakier niestety miejscami się poddał :P

 

---------- Dodano o 21:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:53 ----------

 

A zadne dystanse do tych felg nie beda potrzebne??

Potrzebne nie będą, ale na tył przydałoby się około 10mm (jeśli wejdzie - zmierz) i wtedy będą oba tak samo "zbliżone" do nadkoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jak tylko odbiore felgi przyloze i zmierze:) jeszcze tylko czas poszukac narazie dwoch opon na przod:) Dzieki za pomoc

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajesk a powiedz mi co z pierscieniem centrujacym bo zauwazylem ze na dystansach5mm ma tego rantu ktory wchodzi do felgi a na dystansie 10mm juz jest czy moze dystans 5mm jest na tyle maly ze jeszcze dosiega felga do piasty no i czy 10mm to nie za duzo bo jak robilem przymiarke kolem to wydaje mi sie ze musial bym miec wezsza opone bo przy wybojach bedzie chaczyc o rant nadkola

Edytowane przez TuRbO4Fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności