Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jasio 1.8T będą pasować tylko przód może delikatnie wystawać. Najlepiej jak przymierzysz bo ja mam 18"x9" szerokość i et 30 i przód wystaje delikatnie. Zobacz sobie na zdjęciu które dodałem jak wygląda na moim pasztecie :rumieniec

 

f05864c4fd6f9074m.jpg

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by te felgi były nie daleko to bym przymierzył.one są po drugiej prawie stronie Polski.I temu moje pytanie jest na forum czy podejdą.

Karol180 dzięki za odpowiedz (zawieszenie jakie tam masz??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwint mts'a tył założony bez regulacji. Oponę mam 225/40 R18. Jasio 1.8T na 8"powinno być na styk z przodu lub ewentualnie będą delikatnie schowane. Z tyłu żeby było równo z błotnikiem będzie trzeba dać dystans. Mój błąd był w pierwszym poście.

 

Pozdro

Edytowane przez Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a felgi w takiej specyfikacji podejdą Przód to 8j et60 a tył to 8,5 j et 53. i opony 225/45 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dystansu z et 60 na przód nie założysz bo będzie rant wewnętrzny felgi ocierał o zwrotnicę. Et 53 na tył wejdzie ale będą felgi schowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej grubości dystanse trzeba by było zastosować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą w tej kwestii ale zależy jaki efekt w wyglądzie chcesz osiągnąć. Jak chcesz jak najbliżej błotnika to mi się wydaje że na tył z 20mm a na przód z 30mm. Jak źle piszę niech mnie poprawią osoby które lepiej się na tym znają. Przymierzałem kiedyś felgi Artec L 8"x18" et 65 z dystansem 30mm z przodu i wyglądało ładnie na oponie 235/40 R18. Nie mam zdjęć to bym wkleił jak wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim ET szukać felg do B5FL by felgi nie były za mocno schowane w nadkolu, ale żeby nie tarły o nadkola. Szukam kompromisu z ładnym wyglądem.

 

Seryjny zawias, felg szukam 17-18'

 

Dystansów nie przewiduję zakładać.

Edytowane przez Pe3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszk987

Witam Panowie czy wejdą do pastucha b4 4x9j 4x100 et 30?? (auto ma zalozony gwint)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie dać opony na felgi 8J 18" ?

Są 225/40/18 w tym momencie, ale że są liche to chce zmienić tylko na jakie?

Myślałem o oponie 215/40/18 była by ok? Ma ktoś zdjęcie jak taka opona na passacie wygląda? Bo 215/35/18 to lipa trochę... i szukam jakiegoś kompromisu... najbardziej skłaniam się ku tym 215/40/18 tylko jak to będzie wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakie dać opony na felgi 8J 18" ?

Są 225/40/18 w tym momencie, ale że są liche to chce zmienić tylko na jakie?

Myślałem o oponie 215/40/18 była by ok? Ma ktoś zdjęcie jak taka opona na passacie wygląda? Bo 215/35/18 to lipa trochę... i szukam jakiegoś kompromisu... najbardziej skłaniam się ku tym 215/40/18 tylko jak to będzie wyglądać?

cieczko powiedzieć podaj ET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cieczko powiedzieć podaj et

 

et42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aro76 nie chodzi w tym przypadku o ET felgi tylko jaką oponę dobrać do szerokości 8J. Jak chcesz WojtasTDI delikatny naciąg to bierz 215/40. Foto jak siedzi u mnie tylko że mam 9J i oponę 225/40

7427c4d529eb3bb5m.jpg cfb9306525fcb005m.jpg

Myślę że tragedii nie ma pod względem wyglądu:rumieniec

Dla wyglądu nie obejdzie się bez dystansu żeby zrównać z błotnikiem felgi.

Pozdro

Edytowane przez Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol dzięki ! ;)

Tak też myślałem że 215/40 będzie najlepszym rozwiązaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możemy się kiedyś na weekendzie spotkać wezmę felgę i sobie przymierzysz i zobaczysz jak to wizualnie (na żywo) wygląda bo daleko do siebie nie mamy:dance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić felge 9x19 et40, pytanie dotyczy 2 kół z przodu. Mam obawy że bd wystawać poza błotnik. Czy ktoś posiada taka fele i jest mi w stanie odpowiedzieć jak to bd wyglądać? z góry dzieki pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym napisać może się komuś przyda, ze Passat B5 (przedlift) w sedanie, który jest obniżony 4cm wchodzi felga 7.5 cala szeroka, ET 45. Opony 225/45/17 i nic nie trze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam zamiar kupić felge 9x19 et40, pytanie dotyczy 2 kół z przodu. Mam obawy że bd wystawać poza błotnik. Czy ktoś posiada taka fele i jest mi w stanie odpowiedzieć jak to bd wyglądać? z góry dzieki pozdrawiam.

 

nie beda,opona max na to 225/35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności