Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za dobra rade ;) No więc najbardziej przekonują mnie sprężyny. A amory dużo szybciej sie zużywaja? Bo jak mam kupić sprężyny a po poł roku amortyzatory to czy już nie lepiej gwint - i jesteśmy w punkcie wyjścia :D Czyli jeśli na takich rozmiarach 225/45/18 założe sprężyny -40mm nie bedzie obcierać (nawet jesli wsiądą 2 osoby do tyłu) ?? A dystans będzie ale tylko na tył 15mm-20mm żeby felga była równo z nadkolem :)
zalezy w jakims tanie masz amory w pol roku to raczej nie siadzie :) naj lepiej przejedz sie na gwincie i na sprezynach bedziesz mial porownanie albo kup Aira ;)

 

Koledzy potrzebuje pomocy:-( Dostalem alu felgi o oznaczeniu 8Jx17H2 ET60 i chcialbym sie dowiedziec czy potrzebuje do nich dystanse?? a jak tak, to jak duze itd.....

Potrzebujesz na bank i to sporych dystansow minimum 15-20mm zeby to jakos wygladalo a na tyl nawet 30mm lezy czy chesz zrownac z nadkolem czy nie ale jak pisalem minimum 15

Edytowane przez passat 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc. Jeszcze nie myslalem o tym czy je zrownac ale wydaje mi sie to dobrym pomyslem:-) przyjmijmy to ze z tylu dam 30mm a ile by musialo byc z przodu?? tak jak piszesz " zeby to wygladalo " a oponki mam na tym 235/40. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pomoc. Jeszcze nie myslalem o tym czy je zrownac ale wydaje mi sie to dobrym pomyslem:-) przyjmijmy to ze z tylu dam 30mm a ile by musialo byc z przodu?? tak jak piszesz " zeby to wygladalo " a oponki mam na tym 235/40. Pozdrawiam

z przodu 20-25mm ogolniebEt60 to jest duzo ja napszyklad mam 9" szerokie i dale na tyl 20mm dystans bo za bardzo schowale jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pitbull11

Witam forumowiczów

Nosze się z zamiarem zakupu felg od mercedesa i spolerowaniu ich na lustro ;) aby passacik ładnie się prezentował. Teraz moje pytanie. Mam okazje zakupić felgi 16" 7,5 J et41 z oponami 225/50/16, czy takie felgi wraz z oponami szerokości 225 powinny wejść do mojego passata b5 sedan?? zarówno na tył i przód ?

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdą,ale opona za szeroka-wizualnie lepiej by wyglądała węższa i niższa ;)

ET pomiedzy 45 a 35 pasuje a i felgi nie są szerokie więc :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę założyć felgi 18 x 8.5" 5x112 ET42 opona 215/40/18 i tu moje pytanie jak będą leżały w nadkolu czy będzie potrzebny delikatny dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód bedzię sie dobrze prezentował, natomiast na tył bedziesz musiał wrzucić jakieś 15mm i bedzue optymalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód bedzię sie dobrze prezentował, natomiast na tył bedziesz musiał wrzucić jakieś 15mm i bedzue optymalnie ;)

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej inne:D nie znam nazw ale różnią się kształtem tych otworów między ramionami i są różne w miejscu dekielków i śrub:) te 18" ma chyba kolega Cezary u siebie:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej inne:D nie znam nazw ale różnią się kształtem tych otworów między ramionami i są różne w miejscu dekielków i śrub:) te 18" ma chyba kolega Cezary u siebie:p

 

No własnie o to chodzi:) Ze wydaje mi sie ze te drugie są takie jak cezary:)

Ale dzieki za potwierdzenie ze sa rozne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednych otwory są trójkątne, a na drugich półkoliste... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jednych otwory są trójkątne, a na drugich półkoliste... :wmorde

 

Fakt, ale duzo tez zalezy od zdjecia:) no ale juz wszystko wiadomo;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taki rozmiar felg będzie pasował do mojego passata b6?

18" 5x112 , 8J, ET 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wejdą:) zalezy czego oczekujesz? ze beda wystawac? ze sie schowaja?

 

Bo te co napisałes beda poprostu normalnie lezec:P że tak powiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co to mają poprostu pasować :D wystawać nie będą :)

 

Dzięki za odpowiedź :) zobaczymy jak się ułożą na pasku, i wtedy będziemy myśleć co dalej hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Czy ET24 7Jx15H2 będą pasować po zastosowaniu odpowiedniego dystansu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problemik czy ktoś pomoże ,jako że mam na przodzie zaciski z prosiaka a na tyle swap na 280mm to muszę w zimie posówać na 17" i tutaj problem wstępnie zakupiłem takie felgi

3742744884_2.jpg

i nie wiem czy podejdą felga RH 2 x 8J ET 35 r17 i 2x 9J ET35 r17 i tutaj zapytanie o tą 9-cio calówkę czy zmieści się na tył z oponą 225/40 tak by nic nie tarło ? set up na zimę to seryjne zawieszenie co najwyżej -30mm tak że miękko na pewno ,pilnie proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ET24 7Jx15H2 będą pasować po zastosowaniu odpowiedniego dystansu ?

 

Takie et daje efekt jakby dystans już był...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności