Skocz do zawartości
Gość wojtf23

Pasio 2.8 V6 4MOTION - koszty instalacji sekwencyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xyro

Takie małe info dla tych co chcą gaz do 2.8 zakładać :) Wtryskiwacze planijet (wystarczą nawet te w klasie A) dysze 2.3 mm, reduktor kme silwer, kme gold, emmegas do 250 km, rurka fi8, elektrozawór przed reduktorem powiększony pod fi8, ciśnienie gazu 0,9, wszystko ogarnięte stagiem 300 i naprawdę autko superowo śmiga :):):), spalanie gazu + 1l do tego co pokazuje komputer, w trasie okolu 10 l w mieście 13 przy normalnej jeździe jak wszyscy i bez szaleństw, myślę ze w trasie można spalić i 9 gazu a nawet 8 jak bym sie postarał ale po co :) wszystko jest kwestią tego jak sie jeździ :) butla w koło to maks 60 L

 

 

 

 

 

PS; pisząc miasto miałem na myśli kraków, :) na zakopiance w weekendy to by mi wyszło z 17 pewnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wstawiam jutro instalke KME do swojej 2,8 v6

napiszcie mi czy dobrze zrobie??

INSTALKA KME G3 REDUKTOR silwer a wtryski Horizont

Czy to jest dobry zestaw..

Napiszcie mi bo na 8 rano mam mont..ustawiony Gosc daje 2 lata gwarancji -3300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Przemuś będziesz żałował tego posunięcia.

Czy ktoś na tym i innych forach niewyraźnie napisał że KME , Zenit itp. to jedno wielkie g.... . Ale widzę że chcesz się o tym osobiście przekonać. A silver jest za słaby do tego silnika i już.

Mało tego - graty które napisałeś kosztują ok 2200 - kurcze rzucam robotę biorę się za montaże .

 

Chłopaki napiszcie mu coś bo siły nie mam.

A tak na marginesie gdzie to będziesz montował ??

Pozdr

Edytowane przez dgasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mu pisać już mu pisaliśmy w innym wątku na tym forum a i tak zrobił swoje a teraz poczekamy i zobaczymy kiedy pojawi się pierwszy wątek że coś nie tak funkcjonuje i pytanie dlaczego :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może akurat koledze taka konfiguracja w takim silniku będzie działała idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mu pisać już mu pisaliśmy w innym wątku na tym forum a i tak zrobił swoje a teraz poczekamy i zobaczymy kiedy pojawi się pierwszy wątek że coś nie tak funkcjonuje i pytanie dlaczego :D:D:D:D

Tak pisaliscie.. macie racje..

Ja wstawiłem kme bo gosc dał 2 lata gwarancji..

Wymieniłem mu te zestawy które mi poleciliście na innym forum. Ale wytłumaczył mi ich zasade działania.

Ponadto dał 2 lata gwrancji na instalke i mont.. Ta gwarancja mnie przekonała

migaz w wawie daje 2 lata na instalacje które u nich kosztuja ponad 5tys..

a tu 2 lata

Włacznie z wtryskami..

zapłaciłem 3500zł

Jak beda zasłabe to bade ich gnebił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na kiedy odbiór ? Ciekawe czy ściągnie kolektor .

Może napiszesz kto to taki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhhhee.Ja w tym wątku pisał tez już nie będę.Rownież w innym- "Mam zenita,silvera i nie chodzi,a dlaczego przecież silver jest do 230 KM!!Mam problemy z odpalaniem dlaczego, przecież "Zenit" ma korektę po temperaturze.Zajechałem do serwisu i powiedzieli że mam rozjechaną mapę Pb,pytam dlaczego:):):):)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na kiedy odbiór ? Ciekawe czy ściągnie kolektor .

Może napiszesz kto to taki .

Wstawiłem go wczoraj a odebrałem dzisiaj..

MT Auto gaz tak sie nazywa firma na licy Mrówczej 214 Warszawa

 

Nie wiem czy kolektor sciagał..

Mam 1000 km i serwis.. Jak cos powiem gosciowi zeby to auto nie idzie i tyle niech wymienia graty.. Wkoncu robi to na gwarancji i to on montował nie jakas firemka inna..

napiszcie mi jak mam z nim rozmawiac po przejechaniu tych 1000km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jasne ;)

 

dgasek..... tyle to nawet nie kosztuje instalacja ta co ma łysy777 pod machą ;) ....ale nie jesteś jak widzę w temacie toteż nie wiesz co dalej, ale skoro uważasz że to żyła złota to nie ma na co czekać....startuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiem ile kosztuje taka instalka, nie ty jeden jesteś w temacie.

Nie mów mi że kolo , który ma ponad 1000 na instalce na czysto ma źle. Ile musi robić na opłaty i koszty ? Tydzień ?

Uważam że to rozbój tyle kasy za takie coś .

 

Przemku nie wiem co masz mówić po 1000km . Jeżeli jest ok to nic tylko się cieszyć. Warto podłączyć vaga i zobaczyć czy nie wali błędami. Checka w tym silniku trudno zapalić.

Zakładam że kolektor zdjął , bo nie wyobrażam sobie wpięcia w wodę bez zdejmowania.

 

Strzel może jakieś foto po instalacji . Jestem ciekawy gdzie się wwiercił.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro jesteś w temacie to po co piszesz takie rzeczy ze za 2tpln polska sekwencja ? i nadal uważam że nie jesteś skoro piszesz o zarobku 1tpln......to nie ruszyłbym tyłka z biura wg tego co ty piszesz

 

Proponowałbym koledze zaznajomić się "szczegółowo" i to dobitnie w powyższym temacie co trzeba spełnić aby móc montować instalacje gazowe.....a wówczas będziemy mogli rozmawiać o "przebitkach" "zarobkach" itp. a wówczas zobaczysz ile zostaje Tobie w "kieszeni "

 

To nie takie siup na dzień dzisiejszy jakby się wydawało ......to co było 15 lat temu dawno minęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Waldek - nie ucz ojców robić dzieci.Sprawdź sobie posty napisane przez kolegę Damiana,a wtedy możemy podyskutować na temat instalacji LPG.Owszem jeżeli ktoś jest z grupy "drut team" zarobek nie jest oszałamiający(klepią poprawki przez całe dnie),ale jeżeli są osoby do których ludzie z forum jeżdżą po 500km,aby mieć radość z posiadania instalacji LPG to chyba mają z tego godne pieniądze.Nie sądzę żebyś miał do czynienia z vw po roku 98 do tego z turbiną więc w tym temacie ogranicz się do konkretnej wypowiedzi zadanej przez założyciela wątku.A co do silvera to może pociągnie 150KM ale na pewno nie 193.

Edytowane przez karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE TERAZ DOWALIŁEŚ :):):)

 

to skoro jesteś Ojcem to wypowiedz się proszę :)

sorki nie chce mi się czytać czyjś wg, Ciebie wzorcowych postów, wiem co piszę wiem co jest grane , a Ty ?

no właśnie.....

widzisz , do mnie jeździli ludzie z ponad 700km i pewnie powiesz że to nie mozliwe bo nasz kraj tyle nie ma wzdłuż :) ....owszem przede wszystkim to byli Niemcy przy których nie zamontujesz śrubki 5.8 jak ONLY 8.8 itd....ale co tu pisać jak co nie którzy nie wiedzą nawet co jest pięć

 

ale jeżeli już wspominasz o Silver i KME to sorki ale ja nie uznaje tego sprzętu bez obrazy dla nikogo, są tacy co montują 2gen do Durateca są też tacy co instalują "śrubkę" do 1.8T VW które osobiście widziałem we własnym mieście ....wiec co mam dodać do opini ? ? skoro ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek żle mnie (nas )cały czas rozumiesz.

 

Wszyscy "w temacie" mówią KME itp. NIE. Chodziło mi tylko o to że Przemek zamontował takie właśnie coś za sporą kasę , co daje instalatorowi spory zarobek , a instalka jest wątpliwa (no chyba że Przemkowi zrobili "dobrze").

 

Dziwi mnie że mówisz że za 1k dziennie nie ruszyłbyś się od biurka :eek:.

 

Poczekajmy cierpliwie na relację Przemka (może wrzuci nam fotki).

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech wrzuci foto , też chętnie popatrzę

 

Damian, ja też mówię stanowczo NIE dla KME i produktów Białegostoku, ale to moje prywatne zdanie i nie wszyscy muszą się z tym zgadzać.

Ale jest małe jedno ALE, o czym chyba co nie którzy wiedzą ....lepszy STAG od Prinsa jeżeli ten pierwszy jest fachowo zainstalowany wobec drugiego wówczas z pewnością na instalacji STAGowskiej pojeździ zadowolony niż na najlepszym produkcie który został spartaczony przy montażu.

A co do zarobków, pewnie że ta branża daje wiecej owoców niż mechanik wymieniający oleje, tylko tutaj trzeba wziąśc pod uwagę dodatkowe koszta które są juz podczas trwania działalności nie wspomne o rozpoczęciu ; ITS, homologacje, analiza .....itd. dlatego ten tysiac nie zawsze zostaje w kieszeni, a jak Ci powiem że potrafi być "zysk" ponad 100%-200% na montażu sekwencji ;) no i to jest branża "sezonowa" bywa że masz kolejke na 2-3 miechy a jest i tak że podpierasz ściany przez kolejne 2 miesiace, wówczas Cie ratują naprawy ( jak dobrze że jest AC :))

 

Pozdrawionka for All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek zgodzę się z tobą "ALE" stag to nie wszystko,jeżeli zepniesz go z alaską i rail-ami bądź waldemarami ,przy silniku vw efekt strasznie mizerny - o czym przekonało się większość użytkowników tego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok: pewnie że nie wszystko, tak jak mówisz, to tylko pół sukcesu bo zostają jeszcze jak wspomniałeś wtryski i reduktor

Alaska ani razu nie przypadła mi do gustu zawsze miałem problemy ze stabilnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podałem wam adres i nazwe i warsztatu..

Pojade do nich i powiedzcie co mam powiedzic im by wstawili mi reduktor mocniejszy i wtryski leprze i jakie??

Gosc upierał sie że magic jety lub matrixy sa awaryjne bardzo.. A silwer 100% wyrabia

Skoro daje gwarancje..

Dzis dzwoniłem do niego powiedziałem ze gorzej idzie niz bezyna powiedział ze wtryskiwacze dostaja za mało mieszanki..

Powiedzcie mi to powiem gosciowi co ma mi wstawic..

Jak nie to podam go do biura konsumenta..

Nieznam sie na lpg gosc podobno jest fachmanem który ma faktycznie duzo roboty.. Podobno jest dobry.. No ale faktycznie powinienem domagac sie golda i innych wtryskiwaczy.. Tylko jak mam mu to logicznie wytłumaczyc zeby ze mnie nie robił durnia.

Powiedzcie mi jak sie wstawia fotki to wstawie..

Tylko prosze łopatologicznie (jasno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawić fotki jest napisane na forum.

Skoro silver wyrabia to niech pokaże jaki jest spadek ciśnienia przy maks bucie.

Gold od biedy moze być,ale bez rewelacji i nie jest wart swojej ceny.

I co ci po gwarancji , jak on mówi że jest ok , a ty masz źle .

Ciekawe czy zrobił jakąś kalibracje w czasie jazdy czy tylko autokalibracja na postoju :)

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności