Skocz do zawartości
Gość wojtf23

Pasio 2.8 V6 4MOTION - koszty instalacji sekwencyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze sa tu znawcy tematu to ja sie podlacze i zapytam jak poznac ze reduktor nie wyrabia, wstawili mi brc genius mb1500 i z tego co wszedzie wypisuja to jest on za slaby, na benzyne nie przelacza podczas jazdy, benzyną sie nie podpiera, ciagnie jak na benzynie, dla mnie wyglada dobrze ale wiec nie wiem jak go sprawdzic i ewentualnie domagac sie wiekszego?

 

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

 

Skoro silver wyrabia to niech pokaże jaki jest spadek ciśnienia przy maks bucie.

rozumiem ze to musi koles wsiasc z laptopem do auta i trzeba go na ostrą przejazdzke zabrac? w piatek jade do mojego to moze bym go naklonil na taka przejazdzke, jakie spadki sa dopuszczalne a jakie nie?

Czy mozna to sprawdzic jakos samemu?

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczalny jest taki spadek , że wtryski jeszcze wyrabiają a sonda cały czas bogato.

Myślę że wystarczy dwójka i do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu o który prosiłem..

piszcie dalej bo bedzie mnie sie pytał jakie objawy..

A ja powiem sory.. jestem zielony..!!!!!!!!!!

Co do mierzenia to sprawdzał na postoju prezy mnie cos..

Wiem ze jezdził tym autem a co dalej nie wiem..

Jakie wtryski współpracuja z kme??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze sie wetne ale tez jestem zielony na temat gazu i zaufalem forum i mechanikowi oczywiscie i zalozylem landirenzo omegaz i jestem zadowolony.rok jezdze i tylko tankuje.A tu widze kolega szukal oszczednosci:( i teraz sie zaczyna czemu to czemu tamto.landi dalje gwarancje bez limitu kilometrow ale narazie jezdze na przeglady tylko.powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszcie dalej bo bedzie mnie sie pytał jakie objawy..

Podczas pracy klimy na jałowym czuje się wibracje,podczas wyprzedzania coś poszarpuje,raz strzelił z rury:) itd.Tak jak pisał Damian,niech wsiądzie z tobą i ciągnij jak najdłużej na biegach aż ciśnienie opadnie lub będzie ubogo,włącz klimę żeby miał obciążenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki.. zmusze go do wymiany na GOLDA i jakies leprze wtryski.. zażadam megic jety lub matrixy.. dobrze zrobie?? Pewnie bedzie sie buzył ale jak to nie poskutkuje to pojadę do experta żeczoznawcy a potem sprawa trafi jako konsument.. Ale to najgorszy scenariusz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A NIE MÓWIŁEM ..

 

Noooo nie mogłem się powstrzymać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego golda to też sobie można wsadzić....... EG 150 a wtryski albo magiki albo Matrix,tylko pamiętaj żeby były to HD 544,nie XJ544 ani żadne 344.Powiedz że nie spełnia warunków umowy i niech demontuje, albo poprawia na inne komponenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A NIE MÓWIŁEM ..)

 

też mówiłem co by zacząć liczyć posty zawsze tak było co tanie to potem drogie :):):):):):):):):):):):)

warunki spełnia bo pisał że to mu zaproponował ale w wątku innym i tam też wszyscy mu pisali co by tego nie zakładał a on i tak swoje a teraz wiele pytań zbędnych

Edytowane przez lysy777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dgasek

 

Nie rozumiem twojego stwierdzenia????

 

Karol27

 

Co to jest EG150??

Co do tego to faktycznie powiem ze nie spałnia warunków bo może i tak jest.. tak naprawde to niby jest ok.. No ale różnice miedzy bezyna a gazem czuc.. Ja sie poprostu nie znam..

Przegazuje go tak ostro pare ładnych kilometrów ciekawe co ten jego komputerek co niby z czytuje to co sie dzieje w trakcie jazdy co nam powie..

Edytowane przez pag-bud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żebyś utargował nowe wtryski , może uda ci się reduktor .

Gold temperaturowo jest mizerny . EG150 (Europegas) zdaje sięże jest póki co nie dostępny - wystarczy Scorpion ST.

Oczywiście największą wadą jest tu elektronika , ale nie ma takiej podstawy żeby ci ją wymienił albo wyjął : jeździ ? szarpie , inne dziwne objawy ? Pewnie nie , a o różnicy między paliwami powie że zawsze jest odczuwalna i to nie podstawa. Podjedź w poniedziałek na spota , zobaczymy co tam stworzył i podłączy się vaga to poczytamy sobie błędy - nawet można się przejechać i zobaczyć jak sonda wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki.. zmusze go do wymiany na GOLDA i jakies leprze wtryski.. zażadam megic jety lub matrixy..

 

Ty w ogóle czytałeś to co było pisane ? Ktoś na pisał Ci co ma być, Ty założyłeś co innego bo taniej a teraz po dwóch dniach od instalacji już chcesz zmieniać.... Brak słów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem a dzisiaj rano podjechałem do Migaz'u. Instalka LandiRenzo, butla w kole, wlew we wlewie, koszt 4400zł.

 

Montaż uzgodniony na 25 sierpnia, odbiór autka 26 sierpnia.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zadzwoniłem a dzisiaj rano podjechałem do Migaz'u. Instalka LandiRenzo, butla w kole, wlew we wlewie, koszt 4400zł.

 

Montaż uzgodniony na 25 sierpnia, odbiór autka 26 sierpnia.

 

Pozdrówka

 

dobry wybor.Teraz wszystko w rekach mechanika i cieszyc sie dlugo.Byly foty jak to wyglada.powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem foty, widziałem - wszystko schludnie i "z tołkiem" :) Mam nadzieję że nie na darmo dorzucam tysiaka (w porównaniu do Stag300) i wszystko będzie hulać jak należy :)

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żebyś utargował nowe wtryski , może uda ci się reduktor .

Gold temperaturowo jest mizerny . EG150 (Europegas) zdaje sięże jest póki co nie dostępny - wystarczy Scorpion ST.

Oczywiście największą wadą jest tu elektronika , ale nie ma takiej podstawy żeby ci ją wymienił albo wyjął : jeździ ? szarpie , inne dziwne objawy ? Pewnie nie , a o różnicy między paliwami powie że zawsze jest odczuwalna i to nie podstawa. Podjedź w poniedziałek na spota , zobaczymy co tam stworzył i podłączy się vaga to poczytamy sobie błędy - nawet można się przejechać i zobaczyć jak sonda wygląda :)

 

 

Jest jakis spot po 15 08 w warszawie???:638:

Z chęcią podjadę i zasięgne waszego zdania o tym co mi wstawili..:confused:

 

Tak w ramach info na trasie spalił mi 11 gazu:) z warszawy do mielna.. predkosc 110-130

komp pokazał spalanie srednie po całej trasie 9.1 Troszke sie pomylił..

Jutro jadę do goscia na diagnozę..

tak a propos dał mi na razie papier od legalizacji bo faktury nie chciałem teraz tylko jak wrócę.. :mad:

Moze i uda sie cos utrgowac by wrzucił cos solidnego tak jak pisaliscie..

Napisze wam jutro jak wygladała rozmowa..:638:

 

---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 15:03 ----------

 

Jeszce jedno mam pytanie :confused:miedzy 50 a 60 km/h:confused: jak zmienia mi bieg na

3 sekundy wpada mi:(auto w dziwne wibracje.. Mało odzczuwalne ale jest. To dzieje sie tylko przy tej predkosci i tylko gdy zmienia bieg(obroty)

Mieliscie taki przypadek???:638:

Jeszce jedno czy opony szer 235 siedemnastki nadaja sie;) do niego czy za szerokie na nasze drogi?? :eek:

Narazie mam 225 ale na daja sie juz do wymiany a mam ładne 235 2 stuki a musiał bym jeszcze 2 tylko dokupic..:D

Jesli jest kiepski komfort jazdy na 235 to kupie inny215 lub znowu 225..

Co polecacie????????? Na pewno kombinowaliscie z tymi rozmiarami..

Wiem że wszystkie musza miec ten sam rozmiar..:637:

Edytowane przez pag-bud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nic nie napisze bo pan ma nawał pracy.. za tydzień sie odezwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i autko odstawione dziś rano do Migaz'u :) Teoretycznie odbiór jutro po południu ale pewnie odbiorę dopiero pojutrze rano bo inaczej nie pozwala mi praca. Cena jak wspomniałem - 4,4tys za LandiRenzo Omegas :)

 

Jak na razie wielki plus dla p. Marka za podejście do klienta :)

 

Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać "współpraca" ale jak na razie jest bardzo obiecująco.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jak ci się sprawuje ten omegas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz własnie..

Bo u mnie niby jest ok..

Ale gosc zmienia mi parownik

oraz wtryski..:)

Troszke mu nakłamałem i zmusiłem go..

Płakał ze za wtryski bede musiał dopłacic..

zażądałem matrix.

No i mam 2 latka gwarancji..:)

ogólnie jak narazie na brc nie bede zlepisał bo bym skłamał..

Nie mam rozeznania do landi oraz innych napewno na zlocie pogadam z doswiadczonymi..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności