Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie widziałem że jest nowy, ale 2 tyś za ta, lepiej szukać v2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest nic nowego to jest juz od ponad roku napewno w ofercie TA jak nie lepiej :)

tylko mala popularnosc

 

no tyle ze KW to tak x3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tyle ze KW to tak x3
chodzi mi o używkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o używkę

 

Tylko to jest używka - może kupisz w sensownym stanie, a może będzie taki szrot, że regeneracja amorów to najmniejszy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba znalezc uzywke i to taka ze sie nada do jazdy a nie do regeneracji od razu i wtedy co z tego ze masz kw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zawieszenie z żółtymi amorami koni i czarnymi spężynami a na sprężynach jest zielona kropka co to jest za zestaw ktoś się orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

dopiero co zakupiłem passata b5 w kombi jest to moje pierwsze auto, jaram się nim max. Pomóżcie mi zrobić z tej furki coś konkretnego. Na razie zastanawiam się nad obniżeniem chociaż trochę, słyszałem, że jeśli chodzi o 4-5cm to można tylko kupić same sprężyny czy to prawda ? bo mam na oku pewne: http://moto.allegro.pl/sprezyny-vw-passat-b5-b5-fl-kombi-40-40mm-mts-i1917533830.html no i jeśli możecie wytłumaczcie o co chodzi z tymi rodzajami passat b5 3b adp ahl ana arm ? jestem siny, ale z góry dziekuje za wyrozumiałość

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam :)

 

dopiero co zakupiłem passata b5 w kombi jest to moje pierwsze auto, jaram się nim max. Pomóżcie mi zrobić z tej furki coś konkretnego. Na razie zastanawiam się nad obniżeniem chociaż trochę, słyszałem, że jeśli chodzi o 4-5cm to można tylko kupić same sprężyny czy to prawda ? bo mam na oku pewne: http://moto.allegro.pl/sprezyny-vw-passat-b5-b5-fl-kombi-40-40mm-mts-i1917533830.html no i jeśli możecie wytłumaczcie o co chodzi z tymi rodzajami passat b5 3b adp ahl ana arm ? jestem siny, ale z góry dziekuje za wyrozumiałość

 

pozdrawiam

 

kolego aukcaj jest ogolna

jak chcesz podaj dane auta to ci pokaze ktore spezyny sa do twojego z MTS

 

nie 4-5 tylko do 4 cm mozna dawac na seryjne amorki ale i tak polecam kupic caly zestaw z amorami nawet przy -30mm

 

to oznaczenia silnikow adp ahl ana arm

ale nie maja znaczenia tutaj akurat liczy sie silnik, pojemnosc czasem naciski na os

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam dylemat i nie moge znalezc odpowiedzi. Czy sprezyny od 3B roznia sie srednica od 3BG? Głownie chodzi mi o 2001 rok. Czy juz w FL jest inna srednica sprezyn czy dopiero zmiany te nastapily w rocznikach 2003? Ktos moze w temacie? Dzieki Wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednice sa te same tylko masa auta moze byc minimalnie inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srednice sa te same tylko masa auta moze byc minimalnie inna

 

Dzieki Wielkie Mapet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gwint i wahacze leżą w piwnicy i czekają...chciałem napisać "stopnienie śniegu", ale gdzie ten śnieg...ale "do brzegu". Jak już przód będzie rozebrany do zera a tył częściowo to myślę, że sensownie by było powymieniać jakieś gumy, tulejki itp itd.

 

Powiedzcie co wymienić i na co zwrócić uwagę, żeby przetrzymało gwint, który zagości na dłużej w aucie.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatory MTSa mogą być razem z oryginalnymi sprężynami do B5Fl tył? czy są za twarde? robił ktoś juz tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Gwint i wahacze leżą w piwnicy i czekają...chciałem napisać "stopnienie śniegu", ale gdzie ten śnieg...ale "do brzegu". Jak już przód będzie rozebrany do zera a tył częściowo to myślę, że sensownie by było powymieniać jakieś gumy, tulejki itp itd.

 

Powiedzcie co wymienić i na co zwrócić uwagę, żeby przetrzymało gwint, który zagości na dłużej w aucie.

 

Dzięki!

 

 

 

 

Gwint i wahacze? regulowane czy ze zużycia po prostu? Jest jakaś szansa dostać w polsce coś żeby kąt kół zmienić? Przez zime już drugi zestaw zimówek na przód idzie :/

 

 

 

a btw. kupiłem przypadkiem gwint koni - amory metaliczne + szare sprężyny. Ktoś wie może ile to warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amortyzatory MTSa mogą być razem z oryginalnymi sprężynami do B5Fl tył? czy są za twarde? robił ktoś juz tak?

 

Ja u siebie mam z Eibachami i jest oki. Według mnie do ori będą za krótkie ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie mam z Eibachami i jest oki. Według mnie do ori będą za krótkie ale to moje zdanie.

 

MTS mają skrócony skok o 20 mm (jeśli się nie mylę). Jak je wsadzisz z ori sprężynami to będą pracowały maksymalnie wyciągnięte co wróży im bardzo szybką śmierć. Jeśli nie chcesz obniżyć to wstaw coś markowego - zdecyduj czy olej czy gaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie zostaje jednak przy komplecie gwintu MTSa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Potrzebuję pomocy a raczej w miarę szybkiej dorady bo nigdzie nie znalazłem

i raczej nie znajdę bo do pracy zaraz gonię:kwasny

Chodzi o to czy te springi do mnie spasują i co to mniej więcej z tego wyjdzie?

Eibach EW 1531001 VA

Eibach EW 8553002 HA

Autko do b5 variant 1,9 tdi Ajm 115km

Chodzi mi czy i ile to obniży i czy nie za miękkie czy twarde?

Wielkie dzięki z góry

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności