Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

skoro OT to pro rider ,Twoj Passek chyba mi sie w oczy rzucil w "VW Performance" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoj Passek chyba mi sie w oczy rzucil w "VW Performance" ?

 

Dokładnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze na zawieszeniu Koni STR.T 1110 okolo tygodnia i co moge powiedziec to :

1.Nie jest to typowo sportowe zawieszenie(mowa o twardosci nie jest to tzw. decha ) mam na mysli nie slychac skrzypienia plastikow deski rozdzielczej czy innych elementow. Nawet dobrze wybiera dziury jest to kompromis pomiedzy komfortem a sportowym wygladem.

2.Jest w przystepnej cenie. Ja zaplacilem £280 czyli okolo 1280 zl.

3.Jedyny minus tej zawiechy w moim przypadku podkreslam W Moim Przypadku to ze podnioslo mi przod auta( zaznaczam ze wczesniej mialem auto posadzone na gwincie). Jestem troszke nie zadowolony poniewaz oczekiwalem troszke lepszego agresywniejszego wygladu.Mimo ze jezdze na 18 felach i tak mam troche duzy przeswit(zestaw Koni obnizyl auto 35mm tyl i przod).

Czy kupilbym to zawieszenie jeszcze raz? Raczej tak ale wybralbym tym razem twardsze zawieszenie tej firmy poniewaz jezdze po angielskich drogach. Sadze ze na polskie drogi model 1110 jest rozsadnym rozwiazniem ale jest to tylko i wylacznie moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał .::STRICKER::. Zobacz post

no tak ale czy w pasku przed liftem i po lifcie nadkola są identyczne??

zdecydowanie nie

 

czyli ktory ma szersze nadkola?

Czy roznica miedzy oponami 225 i 235 bedzie az taka wazna jesli chodzi o obcieranie na feldze 18x8'' ET 35 w pasku przed liftem ktory docelowo bedzie dosc sporo obnizony?

Pytam, poniewaz odziwo opony 235 mozna dostac taniej niz 225. Czy 235 nie bedzie wygladala balonowato na 8'' feldze?

Edytowane przez wodzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy roznica miedzy oponami 225 i 235 bedzie az taka wazna jesli chodzi o obcieranie na feldze 18x8'' ET 35 w pasku przed liftem ktory docelowo bedzie dosc sporo obnizony?

może być na tyle spora zeby tarło

 

Czy 235 nie bedzie wygladala balonowato na 8'' feldze?

to tak jakbyś pytał czy jak włozysz do nosa wibrator nie będzie to głupio wyglądać.

 

na cholere chcesz obniżać auto jak nakładasz laczki jak na PGRowski ciągnik siodłowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może być na tyle spora zeby tarło
225 - 235 roznicy "prawie" nie ma. jesli by to bylo 255 no to przy 8" i 2 osobach na posadznym aucie - laduje ci na tyle gumy na dolach. jak juz wczesniej pisalem i wielu pisalo - 225/40/18 to optymalny uklad jesli chodzi o 18" (rowniez jesli chodzi o wskazania predkosci :) ), pozniej tylko mozesz isc w 215/40 badz 215/35 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak jakbyś pytał czy jak włozysz do nosa wibrator nie będzie to głupio wyglądać.

 

na cholere chcesz obniżać auto jak nakładasz laczki jak na PGRowski ciągnik siodłowy?

 

no tak sie niestety sklada ze nie mam prywatnej wulkanizacji i hurtowni opon ze moge przymierzac i sprawdzac co lepsze... dlatego od tego jest forum i spytałem. I teraz juz wiem ze lepsze beda 225 ale mogles to wyperswadować troche bardziej na luzie. Tak czy inaczej dziekuje Tobie i Pobsowi za odpowiedzi i pomoc

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stala sie rzecz straszna auto opadlo nisko ze odblaski na drodze byly za wysokie z poczatku myslalem ze to plyta od silnika opadla ale tak niestety nie bylo wczoraj podnioslem auto zeby sprawdzic co jest nie tak i w moim gwincie szczelily sprezyny

rozumie ze moze jestem za gruby :$ ale mialem zawias kw i chyba takie cos nie powinno miec miejsca

moze macie jakies ciekawe propozycje co z tym fantem zrobic moze ma ktos do sprzedania same sprezynki zdjecia dam pozniej tego zawiasu :ała:

dscf0995n.jpg

dscf0994m.jpg

dscf0993j.jpg

dscf0992j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslij zapytanie do KW i zobaczysz co ci powiedza ;) - ja bym tak zrobil jesli zakupil bym gwint za 1000 euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos ades do kw?? jakiegos w polsce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale mialem zawias kw i chyba takie cos nie powinno miec miejsca

 

No właśnie,

 

ja bym tak zrobil jesli zakupil bym gwint za 1000 euro

Tylko pytanie, czy to był gewinde przez kolegę zakupiony za 1000 Euro? Bo coś czuję, że było znacznie taniej (sądząc po stanie tego kompletu na fotach), a nie ma nic lepszego od "dobrej" używki, nieprawdaż? :).

 

Odnośnie pytanka. Wejdź na stronę KW, wyślij maila, na powinno być żadnego problemu, by zamówić nowe sprężyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz od KW? ta strona kw polska to tak ja ja bym se tez zalozyl strone nie wiem kw poland.pl i to zadne kw polska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapet-od #272 w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem czytam caly temat.. tylko pytam co chce od niby KW Polska? jak ma cos pisac niech napisze do KW prosto do DE choc watpie ze cos wskora skoro nie ma to juz gwarancji a skad oni wiedza ze pol roku w kwasie nie lezalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, tu kieruję pytanie do posiadaczy gwintu. Na jakiej wysokości macie skręcone zawieszenie na okres zimowy, tak żeby amorki nie dostały za bardzo po d...e? Niedawno podniosłem auto, ale nie wiem czy będzie dobrze. Jak możecie do zapodajcie fotki swoich amorków po podniesieniu. Z góry dzięki. Pzdr

Edytowane przez marcin_B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapet-jakoś tak szczerze wątpię że coś załatwi,chyba że zapyta czemu tak się stało ;) i pewnie padnie odpowiedź wymijająca-z resztą co ich to obchodzi,skoro te sprężyny pewnie już są daaaawno po gwarancji...Wystarczy pożądnie przyładować w jakiś rów i też mogą pęknąć.Wątpię zatem żeby rozmowa z KW coś wniosła do tematu.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jakiej wysokości macie skręcone zawieszenie na okres zimowy

 

max do góry i jeszcze trochę, kij z amorkami to tylko mts ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec sprobuje im cos wyslac

co do wpadniecia w jakis row niema mowy jezdze na 19' i by sie to tez odbilo na felgach a felgi sa proste

i jak bym wpadl w row by nie szczelily obydwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kij z amorkami to tylko mts

 

U mnie siedzi FK, więc trochę szkoda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności