Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, moze i glupie ale co tam :) pod gwint ta technix przod trzeba zakladac jakies specjalne odboje czy zwykle? To samo dotyczy tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko, moze i glupie ale co tam :) pod gwint ta technix przod trzeba zakladac jakies specjalne odboje czy zwykle? To samo dotyczy tylu.

ja osobiście mam te same co były na aucie ale można zalozyc z wersji sportowej są nieco krótsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie moze i głupie pytanie ale czy w passki b5/b5 fl ustawia się jakos geometrii kół ?

Obniżyłem na sprężynach weitec przód i Tyl -40 jest git ale z przodu wyszedł mi delikatny negatyw,opony na pewno cierpią a pytanie take bo nie znalazłem na ten temat czy to się jakos ustawia na tym wielu wachaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kątów się nie reguluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli negatyw zostaje i oponki lekko bedzie zbierać po boku i nic się z tym nie da zrobić prucz powrotu do seri zawiasu ? Którego i tak nie będzie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy masz zawieszenie seryjnie czy masz gwint to koło jest tak samo i ma delikatny negatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm w takim razie tak zostaje :)

Dzieki panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Pytanie , założyłem do mojego passka fl'a w kombi sprężyny Eibach wg. katalogu pod swoje auto i tył siędzi niżej od przodu .... Przerabiał ktoś podobny problem? Dodam tylko że wg. mojej metrówki przód stoi 66.5 cm od ziemi do nadkola a tył 63.5cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mam problem, kupiłem felgi 17/225/45 do Mojego passata i jest dosyć spora odległość między oponą a błotnikiem, chciałbym delikatnie obniżyć by zneutralizować przerwę ,ale nie tracąc na komfordzie. Co najlepiej założyć? zawieszenie z audi a4 b6 1BV , 1 BE podejdzie beż żadnych innych modyfikacji ? dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup najlepiej gwint i ustawisz sobie taką wysokość jaką będziesz chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z jakiej firmy polecasz ? na aukcjach jest pełno h&R , mts ,technix itp.... Nie dużo bym chciał, to szukac -35 ? .a z audi a4 b6 podejdzie to 1 bv badz 1 be . Kolega ma w b6 1be ii dosyć fajnie bez efektu taczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz zauważalny efekt to celuj jakis kit -30-40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
a z jakiej firmy polecasz ? na aukcjach jest pełno h&R , mts ,technix itp.... Nie dużo bym chciał, to szukac -35 ? .a z audi a4 b6 podejdzie to 1 bv badz 1 be . Kolega ma w b6 1be ii dosyć fajnie bez efektu taczki

Gwint AP, cena jakość rewelacja, mialem polecam

 

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze a zawieszenie 1 BE obniża o - 20 ? a 1 BV obniża o - 30 ?? Nie jest pewien do końca i nie chce palnąć głupoty bo nie za bardzo sie na tym znam : W passacie wychodziło w seri 1 BV badz 1 BE ? Chciałbym zaaplikować któreś z tych ponieważ podoba mi się charakterystyka nie jest zbyt twardo a zauważalnie niżej ;) Który z dostępnych zestawów z aukcji będzie odpowiednikiem 1 be? dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1bv nie było w passacie . było 1be które ponoć obniża o 20 mm ale czy to jest zauważalne?:hmm

 

1BEvs1BARightSideShot.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z 40% zmniejszyla sie ta przestrzen w nadkolu. Kolega w audi ma i spoko sie jezdzi. 1 be obnizy mi -20 przy zachowanym komfordzie. Ktory dostepny zestaw na rynku bd odpowiednikiem 1be?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma zamienników 1be. Musisz szukać sprężyn po używkach ale trzeba zwracać uwagę na kropki/paski pod odpowiednie obciążenie.

Zastanów sie jeszcze nad zestawem Eibach Pro Kit -30mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jakbym chcial ori 1 be to czy to passat czy a4 to jest to samo? I jakie oznaczenie szukac do mojego b5 fl kombi ? Mowisz eibach -30 to komplet sprezyny amorki? Wyczytalem gdzies w tym watku ok 50 strony ze eibachy sa twarde porownujac np z mts prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił o odp. dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat i a6 c5 to napewno to samo ( a4 niewiem).

Oznaczenia byś musiał spisać z wlepki w przy kole zapasowym i są na forum spece którzy to odpowiednio rozszyfrują. Eibach pro kit to tylko sprężyny, ale jeśli masz sprawne amory to możesz ich nie wymieniać.

Czy twardo? ja założyłem gwint mts i nie zamieniłbym na serie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności