Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odboje mam odboje standardowe. Jakiej firmy i gdzie najlepiej kupić do krótszych sprężyn??

w katalogu bodajże febi ,są krótsze i dłuższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy planuje zakup gwintu MTS, mam oryginalne wzmacniane zawieszenie i strasznie wysoko stoi, koło 17'' wgląda jak 15''. I tu pytanie, jaka będzie najrozsądniejsza wysokość, tak żeby przejechać przez progi ( u mnie są dość wysokie ) i w pierwszej dziurze nie urwać miski, a żeby nie wyglądał jak KOZA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy planuje zakup gwintu MTS, mam oryginalne wzmacniane zawieszenie i strasznie wysoko stoi, koło 17'' wgląda jak 15''. I tu pytanie, jaka będzie najrozsądniejsza wysokość, tak żeby przejechać przez progi ( u mnie są dość wysokie ) i w pierwszej dziurze nie urwać miski, a żeby nie wyglądał jak KOZA?

 

Trochę dziwne pytanie, po to kupujesz gwint aby go założyć, zobaczyć jak wygląda i samemu ocenić jak chcesz mieć auto i czy musisz podnieść, opuścić itd. Przynajmniej mi się tak wydaje. Ja mam całkiem skręcony gwint w dół (z przodu może zostało trochę) i przejeżdżam przez większość progów... Więc to zależy od stylu jazdy.

 

Ale najlepiej jest założyć, pojeździć trochę i się samemu przekonać na jakiej chce się wysokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwne pytanie, po to kupujesz gwint aby go założyć, zobaczyć jak wygląda i samemu ocenić jak chcesz mieć auto i czy musisz podnieść, opuścić itd. Przynajmniej mi się tak wydaje. Ja mam całkiem skręcony gwint w dół (z przodu może zostało trochę) i przejeżdżam przez większość progów... Więc to zależy od stylu jazdy.

no dobra, chyba się wygłupiłem:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewiele to pomogło. Po zmianie kół na 19" i naciągu 215 na 9" opony giną w oczach

Widoczny jest negatyw,jak go wyeliminować?

spidi spróbuj przełozyć wahacze w drugi otwór (sa dwa) i zobacz czy negatyw zniknie, jak nie to pozostaje kombinacja z wahaczami "od czegoś"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki arsen,w weekend jak pogoda pozwoli,będę kombinował :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o zawieszeniach firmy K-Sport?? Po cenach to widać, że górna półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech koles z aukcji sie zdecyduje bo albo passat albo audi bo to inne zawieszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, w tej samej cenie mam do wyboru dwa gwinty (zamontowane mają być w passacie 3bg kombi):

 

v maxx

fk g36/37

 

obydwa mają 4 miesiące, który wybrać ? do tej pory miałem styczność z mts i racelandem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki symbol fk nic nie mowi...

ktora werjsa fk?

 

a ceny jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taki symbol fk nic nie mowi...

ktora werjsa fk?

 

Ja mam to samo i jeszcze jeden z forum. To chyba highsport, ale głowy nie dam, bo nie zagłębiałem się w temacie. Gwint komfortowy.

 

Za swój, z zapieczonymi nakrętami (ktoś raz ustawił i jeździł) ale zestaw wyglądał jak nowy - dałem 550zł + dwie stówki z groszem za komplet nakrętek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kolumnie wygrawerowane : 20G03VAE 29/07

 

phanteon gwint wygląda identycznie jak u Ciebie w temacie, mam za to dać 600zł warto?

Edytowane przez pam166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
phanteon gwint wygląda identycznie jak u Ciebie w temacie, mam za to dać 600zł warto?
jak takie fk to te ori fk a nie chinol, jak ładne to można dać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
phanteon gwint wygląda identycznie jak u Ciebie w temacie, mam za to dać 600zł warto?

 

Jak sprawny i nakrętki się kręcą to cena dobra.

 

 

jak takie fk to te ori fk a nie chinol, jak ładne to można dać

 

To nie jest seria AK. Germańska technologia, choć i tak pewnie przypływa w kontenereach z Tajwanu albo Indonezji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
phanteon gwint wygląda identycznie jak u Ciebie w temacie, mam za to dać 600zł warto?

czy warto to sie okaze po tygodniu jak pojezdzisz ... mozesz sie czieszyc lub okaze sie syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy warto to sie okaze po tygodniu jak pojezdzisz ... mozesz sie czieszyc lub okaze sie syf

 

Niestety to prawda - loteria z używkami. Zastanawia mnie kto sprzedaje po 4 miesiącach gwint, który kosztuje na ebay'u ok 600 ojro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co to jest za cudo, narazie czekam na wysyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow. dwa miesiace temu zakupilam vw passat sedam 1,6 ahl. borykam sie z nastepujacym problemem a mianowicie gdy patrze na zaparkowany samochod to widze ze jego tyl jest obnizony z tego tez wzgledu znajomy mechanik poradzil mi bym wymienila tylne sprezyny zawiesznia i dodal ze lepsze beda od wersji kombi bo podobno mocniejsze. pytanie moje jest takie czy faktycznie mechanik mial racje i czy sprezyny od kombi beda pasowaly do mojego sedana. jezeli to mozliwe to prosze szanownych kolegow forum. o odpowiedzi na privie. goraco pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegow. dwa miesiace temu zakupilam vw passat sedam 1,6 ahl. borykam sie z nastepujacym problemem a mianowicie gdy patrze na zaparkowany samochod to widze ze jego tyl jest obnizony z tego tez wzgledu znajomy mechanik poradzil mi bym wymienila tylne sprezyny zawiesznia i dodal ze lepsze beda od wersji kombi bo podobno mocniejsze. pytanie moje jest takie czy faktycznie mechanik mial racje i czy sprezyny od kombi beda pasowaly do mojego sedana. jezeli to mozliwe to prosze szanownych kolegow forum. o odpowiedzi na privie. goraco pozdrawiam

Witam,w passatach tak jest że przód jest trochę wyżej jak tył ok 1-1,5cm,jeśli jest spora różnica to można wstawić sprężyny od varianta ale wtedy może być wyżej jak przód i może być trochę twardszy z tyłu.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności