Skocz do zawartości
Gość svene

chwalenie się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość svene

pochwale sie..wczoraj wrocilam z 3 dniowego pobytu w Krakowie:)...super sie jechalo passacikiem:)

na autostradzie szedł jak tornado:)

na trasie Kraków- Jelenia Góra (385 km) w 3 godzinki:)

muzyczka na maxa....cieplutko...przyjemnie...ahhh byle więcej takich wyjazdów:)

Szkoda tylko że po dordze mało stacji paliw.

No wlasnie-powiedzcie ile mozna jeszcze przejachac km..od chwili ukazania sie na liczniku "0km"

Pozdrawiam

svene:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie koleżanko ale to dział Mój Passat a z twojego postu nie wynika nic :D

A temat to już wogóle jest zrozumiały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile? Po mieście, ale to już jeżdżąc spokojnie zrobię jakieś +-30km, na trasie doszedłem do 55km z tego co pamiętam....ale to już nie polecam(jechałem 85km/h-praktycznie tocząc sie) była noc, a stacji nie było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że tylko blondynki zapominają zatankować i jeżdżą na rezerwie... :P

Mi jak schodzi poniżej 20l to zaczynam szukać stacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sięzdarza często jeździć na rezerwie ale nie dlatego że zapomniałem tylko dlatego bo paliwo jest drogie.ale na szczęscie nigdy nie ustał w drodze hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi sięzdarza często jeździć na rezerwie ale nie dlatego że zapomniałem tylko dlatego bo paliwo jest drogie.ale na szczęscie nigdy nie ustał w drodze hehe

 

to może na rower sie przerzuć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na trasie Kraków- Jelenia Góra (385 km) w 3 godzinki:)

no wynik calkiem calkiem tez kiedys mialam podobny moze o pare min krotszy czas od ciebie :) ale ta droga calkiem przyjemna jest :) pomijajac ze w jeleniej gorze niestety lubia lapac na predkosci :( szczegolnie na 2 pasmówce przy wjezdzie ;):)

 

a co do jazdy na oparach .. ja tego nie polecam caly syf z baku idzie w silnik ... nie tego nie praktykuje :P

stacje na drodze katowice - wrocław nie wiem ale slyszlam ze cos kolo 2009 maja powstac tuz przed tym jak autostrada stanie sie platna ... niestety

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi sięzdarza często jeździć na rezerwie ale nie dlatego że zapomniałem tylko dlatego bo paliwo jest drogie.ale na szczęscie nigdy nie ustał w drodze hehe

 

A jak jeździsz na rezerwie to jest tańsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pochwale! Po przestudiowaniu poradnika o jezdzie ekologicznej, moj 22 letni Passat B2 1.6 benzyna spalił mi średnio 6.1 litra beny na 100km. Nie mogłem w to uwierzyć. Przeliczałem to 3 razy ale 791km na 48 litrach benzyny wychodzilo caly czas 6.06.... Muszę wspomnieć ze wczesniej średnio brał 10 litrow a raz mial kaprys i wziął 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak mam mniej w baku to mój bolid jest lżejszy to chyba powinien miej palić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak mam mniej w baku to mój bolid jest lżejszy to chyba powinien miej palić.

 

I powinien być jeszcze mniejszy ruch na drodze, mniejszy wiatr, mniej skrzyżowań.... itd.

 

Trochę dziwny tok rozumowania. Wychodzi na to, że najlepiej jest miec NON STOP pusty bak :D (no prawie pusty...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mniej ci pali bo juz od jazdy na rezerwie caly syf z zbiornika poszedl ci w filtry i pozapychal i dlatego dostaje mniejsza dawke muli sie dusi ale mniej pali.A jezeli chcesz zeby byl lzejszy to wysiadz i go pchaj.Prawie za darmo bedziesz jechal.Bez urazy ale jezdzenie na rezerwie to glupota.Ale skoro kogos niestac na paliwo do wlasniego samochodu to po co mu samochod??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak mam mniej w baku to mój bolid jest lżejszy to chyba powinien miej palić.

:D proponuję przed wyjazdem : WC 1 i 2 , potem wymuszona torsja , ściągnąć kalesony i podkoszulek , umyć zęby ( bo resztki to też balast ) wyciągnąć błoto z protektorów szczewików i opon , opróżnić gasinice , wysypać pety z popielniczki , no i mniej soczku w spryskiwaczu i zegarek po co na ręce lepiej w domu zostawić :D:D:D zawsze to lżej :D

Pozdrawiam Miłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wypełnić autko balonami napompowanymi helem...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie zrobiliście z chłopaka jajca.. młody to jak mu wpadnie kasa to zaraz wyda, a tankuje jak już musi. A wy co burżuje? Rady o przesiadce na rower to możecie sobie... jakoś mi nie leżą te "żarty" a braku poczucia humoru na pewno mi nie można zarzucic (co potwierdzą znający mnie dłużej ;) )

 

A może to wina mojego zmęczenia? :confused:

 

P.S. Nie ma co ukrywac, że od jakiegoś czasu i na forum passata jest coraz więcej "inteligentów"..., a czym nowszy model Passata (czyt. droższy) tym odsetek się ten zwiększa (nie ujmując niczego wielu poczciwym forumowiczom ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

two_pac - też miałem mieszane uczucia co do wypowiedzi w tym temacie ale autor się chyba nie obruszył ;) jak się obruszył niech da znać, zamnkiemy i skoszujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak mam mniej w baku to mój bolid jest lżejszy to chyba powinien miej palić.

 

 

 

:D mlodosc, mlodosc i szalone pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ten temat troche sie zagalopowal a zwlaszcza niektorzy uzytkownicy forum, zaloze sie ze co drugi z tych co tak pisza smiagaja na grubej rezewie z przyklejona tasma zeby w oczy nie razila.

To kto ile i za ile tankuje nie powinno nikogo obchodzic wazne ze jezdzi!

 

Zeczywiscie tak jak pisze two_pac od jakiegos czasu na forum pojawiaja sie "WIELKIE GŁOWY" i wypisuja czego to oni nie zrobili, czego to oni nie maja. Niewiadomo czy sie smiac czy plakac.

 

Mysle, ze dalsze drazenie tego tematu niema sensu. Pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość svene

 

Zeczywiscie tak jak pisze two_pac od jakiegos czasu na forum pojawiaja sie "WIELKIE GŁOWY" i wypisuja czego to oni nie zrobili, czego to oni nie maja. Niewiadomo czy sie smiac czy plakac.

 

Mysle, ze dalsze drazenie tego tematu niema sensu. Pozdro;)

 

jesli to do mnie...to sory-że sie chwalę-.Chociaż w sumie nei mam czym.Ale jestem troche podekscytowana ciągle..bo autko mam od pół roku..i to był mój pierwszy dalszy wyjazd:) I było suuuper:):P

No...tymi oto słowami-zamykam wątek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

svene Nie to nie bylo do ciebie;) Przepraszam jesli poczulas sie urazona:padam: To byla taka spontaniczna reakcja odruchowa na dalsze wypowiedzi twojego tematu:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności