Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś niejaki kwassolino też mnie tam na holu ciągał po parkingu

Bo zanim się wyjedzie traktorkiem trzeba spojrzeć ile ma zupki w zbiorniczku, zapomniałeś chyba zahaczyć o:tankujemy: i stanął:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php...light=tempomat

Grzebiąc po naszym forum, natknąłem się na wątek który doprowadził mnie do strony z linka powyżej. Nie wiem jak wy ja zaczynam dłubać ten patent niedługo.

Ja tam się nie znam, ale to się wydaje być aż zbyt proste;) Powodzenia i daj znać jak Ci wyszło.

 

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

 

Bo zanim się wyjedzie traktorkiem trzeba spojrzeć ile ma zupki w zbiorniczku, zapomniałeś chyba zahaczyć o i stanął

To nie tak Jarku. Wtedy miałem problemy z elektryką. Jednocześnie siadł rozrusznik, alternator i jeszcze kilka rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednocześnie siadł rozrusznik, alternator i jeszcze kilka rzeczy.

zwracam honor, to było po działalności majstra od blach chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie znam, ale to się wydaje być aż zbyt proste Powodzenia i daj znać jak Ci wyszło.

Patent przetestowany jak mi stacyjkę zniszczyły złodziejaszki marnego pokroju. Stacyjka musi być na tyle sprawna, aby podać zasilania na całość instalacji, patent służy do podania napięcia na rozrusznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to było po działalności majstra od blach chyba

Jeśli chodzi Ci o tego fachowca, to jak najbardziej tak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi Ci o tego fachowca, to jak najbardziej tak

Kurcze "fachowcy" koledze tak audi złożyli, że kierunków nie miał bo zwarcie robiło, świadła pogasły i się włączniki popaliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wsiadłem na rower i zrobiłem kółko równe 50 km. Chyba trochę osłabłem przez zimę, bo ostatnie 5 to już tylko siłą woli;) A plan jest bardzo ambitny, żeby w wekend majowy jechać do Wałcza:D Oczywiście nie najprostszą drogą, tylko przez Mogilno, Trzemeszno, Wągrowiec, Kaczory:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wsiadłem na rower i zrobiłem kółko równe 50 km.
A jak dzisiaj się chodzi po schodach?:dobrze czy:dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak dzisiaj się chodzi po schodach?

A dziękuję dobrze;) Wczoraj już jak podjechałem pod blok jakimś cudem siły mi wróciły i na 10 piętro wszedłem z rowerem "na ręku";) Gdyby pogoda wypaliła, to dziś chcieliśmy do Ostromecka jechać w ramach poznawania okolicy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dziś chcieliśmy do Ostromecka jechać w ramach poznawania okolicy

Masz zdrowie mi mięsień piwny by się odbił od uderzania o kolana na takiej trasie:-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wsiadłem na rower i zrobiłem kółko równe 50 km.

Jaki czas potrzebowałeś na 50km?? Może jakieś wspólne traski, bo mi motywacja padła a w kupie raźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki czas potrzebowałeś na 50km?? Może jakieś wspólne traski, bo mi motywacja padła a w kupie raźniej.

Dokładnie 2:29. Ale to było za ostro jak na pierwszy taki dłuższy wyjazd;) Co do wspólnych wyjazdów jak najbardziej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 2:29. Ale to było za ostro jak na pierwszy taki dłuższy wyjazd Co do wspólnych wyjazdów jak najbardziej

No to super, czas faktycznie niezły jak na pierwszy raz. Muszę dokonać przeglądu roweru i siebie i gotowy na takie akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby pogoda wypaliła, to dziś chcieliśmy do Ostromecka jechać w ramach poznawania okolicy

 

Pogoda była iście wyśmienita - tak piźd..ło, że pasior się ledwie na szosie trzymał :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogoda była iście wyśmienita - tak piźd..ło, że pasior się ledwie na szosie trzymał

E tam nie było tak źle, polecam na taką pogodę wynalazki typu nasz kochany fiat 126p lub z nowszych tico. To jest masochizm dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja własnie maluszka se zostawiłem do slizgawek tyle ze po pod golubskich lasach i polnych drogach :D miałem jescze tico przed Pasiem..... ale tico tak nie dawal rady w terenie jak malec. :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
le tico tak nie dawal rady w terenie jak malec.

Malec po odelżeniu jest super do katowania. Trakcja rodem z wozu drabiniastego i tylny napęd daje szkołę jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda a zwłaszcza na ładnie ujezdzonym lodzie albo sniegu, w błocie troche grzeznie, a co ciekawsze jak smigal jeszcze jako legalnie zarejestrowany po naszych polskich "twardych dziurach" to sie ciagle psul a teraz to tylko leje zupke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
legalnie zarejestrowany po naszych polskich "twardych dziurach" to sie ciagle psul a teraz to tylko leje zupke

Teraz wie co go czeka jak się zepsuje :), więc nie może sobie an to pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałeś już coś z tempomatem?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności