Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś w pobliżu Torunia dysponuje garażem. Muszę zmienić oleum i nie bardzo mam gdzie. Najlepiej jakby był z kanałem to bym sobie podwozie bollem maznął.

Ale jak nie to biorę co będzie. Najlepiej na sobotę lub niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś w pobliżu Torunia dysponuje garażem.
Jeżeli Bydgoszcz jest kwalifikowana do określenia " w pobliżu Torunia" :lolto ja dysponuję blaszakiem, kanał też jest, czas operacyjny jutro do południa. Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś w pobliżu Torunia dysponuje garażem. Muszę zmienić oleum i nie bardzo mam gdzie. Najlepiej jakby był z kanałem to bym sobie podwozie bollem maznął.

Ale jak nie to biorę co będzie. Najlepiej na sobotę lub niedzielę.

 

z tego co wiem to jutro mam grzebac z tata przy Ibizie brata i robic tyl zawieche wiec garaz bedzie otwarty jak chcesz zmienic oliwe bez kanalu to wpadaj, i tak u mnie jest Twoja plukanka woze caly czas w aucie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pośladki... :dupablada, małżonka zaplanowała już łikend dla paska... dzięki koledzy chyba, ze w następny łikend może się uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem teraz ze znajomym odnośnie jumy jaka się dzieje.

podobno teraz jest moda na "nie przerabianie angoli" wygląda to tak:kupuje się angola , zwleka do PL, bierze papiery i inne "potrzebne rzeczy" do zarejestrowania, pozostałość idzie na części.

looka się za ofiarą "na rynku" , zabiera i szczepi.

tak oto legalizuje się "angliki" rodem z PL

szybko , tanio i bez przekładki...no za odrobiną ryzyka

niby angol ale tylko z papierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij w poniedziałek od razu po pracy to opanujemy bo mam wolne i będzie po temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś w pobliżu Torunia dysponuje garażem. Muszę zmienić oleum i nie bardzo mam gdzie. Najlepiej jakby był z kanałem to bym sobie podwozie bollem maznął.

Ale jak nie to biorę co będzie. Najlepiej na sobotę lub niedziel

zapraszam do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Muszę wynegocjować jakiś termin i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo przebywam w okolicach Mogilna, Strzelna, Barcina czy nawet Gniezna i Swarzędza. Oczywiście robię tam interesy, nie jeżdżę krajoznawczo, choć szkoda. Warunki drogowe iście spartańskie, jestem przekonany, że dziś to już Mogilno będzie odcięte od świata :) Wczoraj ledwo dało się tam dojechać. W czwartek Pakość czy Janikowo były dokumentnie zasypane a tirów po rowach jak grzybów w lesie.

Ale wracając do tematu - przejeżdżając gdzieś między Inowrocławiem a Pakością (tak mi sie wydaje - mam słabą pamięć) widziałem szrot anglików. Wystawka jak w monopolowym: połówki, ćwiarteczki, setunie :lol - nawet numerów rej. nie poodkręcali.

Pewnie Martin ma rację - polskie służą tylko jako dawcy przeszczepów czy papierów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies spoTkanko wigiljne robimy?

 

 

kurde... zrobic avek do 10KB jest prawie niemożliwe.... eh.. gdyby to bylo 13-14KB to nawet mogloby to jakoś wyglądać.. a tak to ;/

Edytowane przez winczako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś to już Mogilno będzie odcięte od świata

Właśnie dzwoniłem do ojca. Mówił, że nie nadąża z odśnieżaniem, a pługi jeżdżą, ale z łychami w górze. O samo Mogilno to bym się nie martwił, ale bardziej o wioski. Tam jak gospodarz sam nie wyjedzie ciągnikiem i nie zgarnie z drogi, to może się nie doczekać "pomocy";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to nawet pług nie jeździ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem teraz ze znajomym odnośnie jumy jaka się dzieje.

podobno teraz jest moda na "nie przerabianie angoli" wygląda to tak:kupuje się angola , zwleka do PL, bierze papiery i inne "potrzebne rzeczy" do zarejestrowania, pozostałość idzie na części.

looka się za ofiarą "na rynku" , zabiera i szczepi.

tak oto legalizuje się "angliki" rodem z PL

szybko , tanio i bez przekładki...no za odrobiną ryzyka

niby angol ale tylko z papierów.

Dobra a VIN, rozumiem że kradzionemu polakowi nadają VIN anglika. Jak ukradną ci samochód i zgłosisz na policje to ten VIN już jest spalony i cokolwiek przy kontroli się z takim VINem pojawi to jest zarekwirowane.

Ostatnio dużo przebywam w okolicach Mogilna, Strzelna, Barcina czy nawet Gniezna i Swarzędza.

Ja w czwartek z Wąbrzeźna wieczorem wracałem. Draga przez Ryńsk przejzdna pod warunkiem, że się z kimś nie spotkasz. Miejscami na jeden samochód wyjeżdżone. Choć przy Wąbrzeźnie ciężki sprzęt pracował i zaspy na 1,5m usypywał tym śniegiem z drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakies spoTkanko wigiljne robimy?

 

mozna choc, ja i tak mam napiety grafik ;) ale jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o porade.....

Pomylileś tematy :kwasny:

Wpisz sobie na górze strony w SZUKAJ-kę: czujnik G62 i poczytaj :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE powiem krotko, kto jest zainteresowany zeby pojechac tam jako zrzeszenie VW-PASSAT.PL ??

 

http://images49.fotosik.pl/453/3e49da64ecc5f073.jpg

 

dopowiem tyle, ze z Torunia sporo autek chce sie wybrac z mojego drugiego forum glownie, ale naprawde ekipa zrzeszona chcemy pokazac w Lipnie jak sie VW zrzesza, a ze jestesmy praktycznie wszyscy prawie naznaczeni to moze ciekawie sie pokazac i reklama dla Naszego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fota nie hula.

Arrow, Ty na jakim drugim forum siedizsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz poprawione 3e49da64ecc5f073.th.jpg

 

Arrow, Ty na jakim drugim forum siedizsz?

 

VAGKujawy.pl, VAGsiekreci.pl, vwgolf.pl, vwzone.pl, passatb3.pl

 

te dwa pierwsze glownie Torun, Bydgoscz, Inowroclaw, Swiecie, Grudziadz, Chelmno i okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja i tak mam napiety grafik
VAGKujawy.pl, VAGsiekreci.pl, vwgolf.pl, vwzone.pl, passatb3.pl

No to już wiemy czemu masz taki napięty grafik :) Klepanie na tylu forach pochłania dużo czasu :lamer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mam napiety grafik bo 208h w tym miechu mi dali w pracy...niedobor pracownikow, a fora no sa ;) ale chociaz duzooo informacji jest ;), chetni? jakas lista? bo jedna juz powstala i jest okolo 30 osob lekko juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności