Skocz do zawartości
Seaquest

Co myślicie o zestawach HID (Xenon) ?

Jaka barwe żarnika polecacie ?  

218 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka barwe żarnika polecacie ?

    • 4300k
      83
    • 5000k
      53
    • 6000k
      116
    • 8000k
      15
    • 10000k
      12


Rekomendowane odpowiedzi

a co z ogniskową światła??????

dobre pytanie, czy jest ktoś kto instalował żarnik D2S w gniazdo H7 i może się wypowiedzieć w temacie samego montażu jak i pytania biedroneczka_d

 

zna może ktoś różnicę w jakości świecenia po założeniu do lampy halogenowej żarówki HID dedykowanej do H7 a oryginalnym żarnikiem D2S, może różnice w budowie między nimi powodują że D2S po instalacji w H7 nie będzie spełniał swojej funkcji.

z drugiej strony chyba nie ma takiego uczestnika forum, który po instalacji HID-ów nie byłby zadowolony i nie widział różnicy w jakości świecenia.

Mam nadzieję, że to co napisałem jest w miarę logiczne i liczę na konkretne odpowiedzi typu " spoko zakładaj D2S a zobaczysz różnicę" lub " instalacja D2S jest niemożliwa i kup lepiej żarnik dedykowany".

Pozdrawaim

Edytowane przez wazel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie, czy jest ktoś kto instalował żarnik D2S w gniazdo H7 i może się wypowiedzieć w temacie samego montażu jak i pytania biedroneczka_d

Czy ktos zakladal zarniki D2S pod gniazdo H7 w passacie to niewiem, ale na forum 206club.net ktos takie cos robil, tylko ze nieuzyl tych adapterow.

Tu jest link: http://www.206club.net/showthread.php?t=36930

Mysle ze z ogniskowa niebedzie zadnego problemu i bedzie swiecic tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak kolega napisal. Trzeba to poprawic dla wlasnego bezpieczenstwa. Jak cos w fabryce zamontowane to ok. ale jak chce sie samemu to sie panstwo wtraca z tymi swoimi smiesznymi prawami. Nie mowie tutaj o jakis dziwnych gadzetach ale o tych ktore nie dosyc ze ladnie wygladaja to jeszcze poprawiaja bezp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie ten zestaw? Warto kupić i montować? (nie chodzi mi o wymogi formalne zakupu)

 

 

http://moto.allegro.pl/item495287638_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_mikolaj_promo.html

 

są to oryginalne spryski montowane m.in. w passacie b5 przed liftem

a co do ceny to bez pompki widzialem kiedys zestaw nowych spryskow z maskownicami na alledrogo chyba za 160pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są to oryginalne spryski montowane m.in. w passacie b5 przed liftem

a co do ceny to bez pompki widzialem kiedys zestaw nowych spryskow z maskownicami na alledrogo chyba za 160pln

 

za 75 zł były dwie dusze z maskownicami od skody :)

 

EDIT:

 

http://moto.allegro.pl/item503427524_spryskiwacze_reflektorow_audi_vw_skoda_ksenon.html

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 75 zł były dwie dusze z maskownicami od skody

 

czyli za 222pln wielka mi promocja :576:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli za 222pln wielka mi promocja :576:

 

no w promocyjnej cenie 150 zł dostajesz dwa kabelki i pompke do zbiorniczka która w swerwisie kosztuje o ile dobrze pamiętam jakieś 80 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli za 222pln wielka mi promocja :576:

 

No sama pompka w ASO VW kosztuje 160,pln więc cena za nowy komplet wraz z dyszami i zaślepkami być może i atrakcyjna. (Kumpel dowaidywał się 2 m-ce temu, w końcu kupił na szrocie za 100,-pln)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli za 222pln wielka mi promocja :576:

 

 

Tylko tam jest jeszcze pompa wysokiego ciśnienia i przewody elektryczne.

 

Te wasze zestawy taż widziałem ale musiałbym kompletować a tu miałem całość zestawu. Jak ktoś widział podobny zestaw, nowy kompletny i tańszy niż ten to niech się nie :576: tylko da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo postów 310 a ja chce wiedzieć kto może polecić dobrego sprzedawce tego badziewia bo chce sobie założyć. Kto ma sprawdzonego sprzedawcę i cb mu nie szumi :] Interesuje mnie 5000 światełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 5000 nie ma :( Choć tą temp to chyba hidy tylko mają czy się mylę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale 5000 nie ma Choć tą temp to chyba hidy tylko mają czy się mylę ??

łysy popatrz na jego aukcje ma troche hidów ... a jak nie to zrobi Ci palnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 4300 i nie piskaj, spawarkę chcesz zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znacie ten zestaw? Warto kupić i montować? (nie chodzi mi o wymogi formalne zakupu)

 

 

http://moto.allegro.pl/item495287638_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_mikolaj_promo.html

 

To jest zestaw od skody! a nie od passata B5, bo tam są inne mocowania spryskiwacza!

 

 

Promocje to sprzedający chyba sobie robi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra bo postów 310 a ja chce wiedzieć kto może polecić dobrego sprzedawce tego badziewia bo chce sobie założyć. Kto ma sprawdzonego sprzedawcę i cb mu nie szumi :] Interesuje mnie 5000 światełko.

 

 

Witaj. Ja swoje brałem u tego sprzedawcy, na H7. Kupiłem 6000K, ale w rozmowie okazało się że ma w sprzdaży też 5000K i takie właśnie wziąłem. Przetwornice są naprawdę malutkie i można je spokojnie wszędzie zamontować. Co do zakłócania CB to nie wiem, bo nie mam, natomiast cd odbiera bez problemu. Pozdrawiam

 

http://www.allegro.pl/item507174795_xenon_xenony_zestawy_hid_h1_h3_h7_super_slim.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ... jaki zarniki macie w soczewkach ( chodzi mi o barwe zarnika hidów) i jaki kolor polecacie lub ktore byscie wybrali

 

wszystkie glosy za i przeciw danej barwie bardzo mile widziane

 

HID20kelvin.jpg

 

 

tu taka mala podpowedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności