Skocz do zawartości
Seaquest

Co myślicie o zestawach HID (Xenon) ?

Jaka barwe żarnika polecacie ?  

218 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka barwe żarnika polecacie ?

    • 4300k
      83
    • 5000k
      53
    • 6000k
      116
    • 8000k
      15
    • 10000k
      12


Rekomendowane odpowiedzi

a powiedz mi jak palniki zamocowałeś, bo.......... k........ nie da sie zamocować?, jakieś specialnie blzki trzeba czy co?

Jeśli chodzi o HIDy to tak:

 

b82d47828a9d0624m.jpg 0f8e90353a4e9b1fm.jpg 160d75ff6bad9d5fm.jpg ad531c031beb1f01m.jpg fbf608d28e183aabm.jpg

 

Montujesz blaszką (którą jest mocowana zwykła żarówka) do której wkładasz żarnik HID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie, zamontowałem zestaw http://allegro.pl/item516073482_hid_xenon_xenony_h1_h3_h4_h7_h11_warszawa.html, i po włączeniu świateł znikają mi dane z licznika, godzinka, km itd. macie jakiś pomysł co mogłem zrobić nie tak?

dodam, że po ponownym uruchomieniu dane z licznika pojawiają się jak gdyby nigdy nic...

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie, zamontowałem zestaw http://allegro.pl/item516073482_hid_..._warszawa.html, i po włączeniu świateł znikają mi dane z licznika, godzinka, km itd. macie jakiś pomysł co mogłem zrobić nie tak?

 

Może tak felerne przetwornice że zakłócają elektronikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może tak felerne przetwornice że zakłócają elektronikę.

 

Dokładnie :)

 

Ja tam nie żałowałem na zestaw i nie mam problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak być że podczas włączania przetwornica zakłóca, czy w takim razie wyjdą mi jakieś błędy? powiem tak... jak się podłączyłem z laptopem nie wykazuje żadnych... głupi już jestem...

dlaczego więc po ponownym odpaleniu z licznikiem jest wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w takim razie wyjdą mi jakieś błędy?

 

Raczej nic złego się dziać nie będzie i żadnych błędów nie powinno być w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe jak kolega roqs? też zamówił taki zestaw..., no cóż polatam na tych przetwornicach dopóki nie padną a potem zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie, zamontowałem zestaw http://allegro.pl/item516073482_hid_xenon_xenony_h1_h3_h4_h7_h11_warszawa.html, i po włączeniu świateł znikają mi dane z licznika, godzinka, km itd. macie jakiś pomysł co mogłem zrobić nie tak?

dodam, że po ponownym uruchomieniu dane z licznika pojawiają się jak gdyby nigdy nic...

dzięki za odp.

 

człowieku nie ma sie nad czym zastanawiac tylko dddawaj je sprzedawcy dołóż troche i kup lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
człowieku nie ma sie nad czym zastanawiac tylko dddawaj je sprzedawcy dołóż troche i kup lepsze

ok. kup lepsze...

są orginały, to masz na myśli?

a tak na serio, ciężko jest coś wybrać, jest pełno odnośników, każdy pyta "co myślicie?" padają dwie odpowiedzi i znowu kolejne pytanie o kolejne zaj....biste światełka z allegro.

wiesz zestaw za 200 z dwoma przetwornicami, żarówkami to w porównaniu z org. żadna rewelka, wiec pomyślalem że zaryzykuje... problem powstał po podłączeniu, a chodziło mi tylko o to czy z elektryka mi nic nie poleci... poza tym byłem bardziej przekonany ze to ja coś mogłem złe podłączyć, a nie że sprzęt jest "cienki". no cóż zobaczymy jak długo będą działać, jak coś to się wpisze później w ODRADZAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze po raz kolejny, mam taki zestaw. Oryginał montowany to Toyoty i nie mam żadnych usterek > http://allegro.pl/search.php?string=denso&us_id=2583223&country=1 Porównaj choćby cenę a da Ci to dużo do myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisze po raz kolejny, mam taki zestaw. Oryginał montowany to Toyoty i nie mam żadnych usterek > http://allegro.pl/search.php?string=denso&us_id=2583223&country=1 Porównaj choćby cenę a da Ci to dużo do myślenia...

a tak trochę z innej beczki, przetwornice masz jakoś zabezpieczone od wilgoci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko ok? mi się właśnie jedna spaliła. z oszczędności kupiłem tańsze... hi hi...

kuczlaw będę miał pytanie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przetwornice są przyklejone na taśmę dwustronna do obudowy filtra powietrza i leży sobie w poziomie a druga przyklejona do zbiorniczka płynu spryskiwaczy w pionie :D

 

Teraz za zimno żeby kombinować, jak się ociepli to zrobię na tip-top włącznie z czyszczeniem soczewek bo przykurzone sa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm zaczynam sadzic ze wybór auta jest porownywalny z zakupem hidów ... tzn rownie ciezki

 

takna marginesie ... dowiadywalam sie o koszt montazu i ... w kraku to 250 zl a zestaw caly u goscia 200 ....

 

mam jeszcze pytanie czy ktos zalozyl wersje slim przetwornic ??

Edytowane przez Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie czy ktos zalozyl wersje slim przetwornic ??

Tutaj roznica to tylko gabaryty przetwornic, reszta to to samo.

dowiadywalam sie o koszt montazu i ... w kraku to 250 zl

Za sam montaz wolaja 250zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za sam montaz wolaja 250zl?
hahahhaha sama sie zdziwilam montaz drozej niz caly zestaw :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mam jeszcze pytanie czy ktos zalozyl wersje slim przetwornic ??

Magda jak się nie mylę to J@ceq montował u siebie slimy. Chociaż ja mam u siebie zwykłe i nie są wcale takie duże.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wypowiadają się Ci, co to zmienili już chińską tandetę, albo wyrzucili. Żywotność tego jest beznadziejna. O zakłóceniach nie wspomnę.

 

Denso Koito lub ORI - jeśli ma być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie wypowiadają się Ci, co to zmienili już chińską tandetę, albo wyrzucili. Żywotność tego jest beznadziejna. O zakłóceniach nie wspomnę.

 

Denso Koito lub ORI - jeśli ma być dobrze.

 

słyszalam ze dobre sa ale z tego co sie dowiadywalam ludzie jezdza na zestawach hid np 2 lata i sa zadowoleni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności