Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Michał nie, tam nie moze byc olej, tam jest cisnienie sterujące, z tego co widac na kierownice i na elektrozawór ,, olej moze byc tylko na wezu co jest odprowadzenie oparów oleju czyli z pokrywy zaworów, lub z stalowej rurki co smaruje turbinke ,ale ona jest bardzo szczelnie przykrecona do turbo, pozatym ma dwie uszczelki miedziane

Hmm no to teraz już zupełnie nie wiem... Co do stalowej rurki (w etce jak mniemam "rurka olejowa") to nr 17 na zdjęciu, ale to raczej nie to o co mi chodziło.

 

a co sie dzieje Michał .

Chciałem znaleźć w etce wąż z którego cieknie mi olej, a prowadzi on do turbiny właśnie - przy okazji turbo dostaje lewe powietrze - może to coś pomoże w dojściu do tego który to przewód/wąż bo ja zupełnie się na tym nie znam :P

Edytowane przez michalrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem znaleźć w etce wąż z którego cieknie mi olej, a prowadzi on do turbiny właśnie

 

turbina zasilana jest olejem przez rurkę metalową a jeśli z węża cieknie olej to raczej turbina go przepuszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
turbina zasilana jest olejem przez rurkę metalową a jeśli z węża cieknie olej to raczej turbina go przepuszcza

Tylko, że cieknie z węża który wchodzi do turbiny, a nie wychodzi... Jeśli dobrze zrozumiałem co miałeś na myśli.

 

Noo ewentualnie jest jeszcze opcja, że to wcale nie olej? Już sam nie wiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj siadł klimatronic, nic nie wyświetla (komp nie ma z nim możliwości połączenia, nie widzi go) do tego jeszcze padł mi czujnik niskiego poziomu oleju. I słyszałem na radiu że nie mam prawego stopu. Qrwa coś się na mnie sprzysięgło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qrwa coś się na mnie sprzysięgło?

 

lepiej teraz niż w drodze na zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie forumowych kolegów. Napisałem nowy temacik bo mam do was sprawe... może nie do wszystkich ale dla kogoś chętnego. a wieć sprawa wygląda następująco... mam do wyczyszczenia turbolota ale nie posiadam narzędzi i wiedzy żeby to uczynić... czy ktoś z was miał by czas i ochote mnie wspomóc w potrzebie :D chętnie ubrudze sobie ręce ale auta nie oddam do warsztatu bo jakoś im nie wierze... wspomógł by ktoś wiedzą, narzędziami i wolnym czasem???? (koszalin i okolice) pozdrawaim

ps. nie wiedziałem za bardzo gdzie posta wcisnąć więc zrobiłem to tutaj... jak coś to proszę o przeniesienie... tylko bana bym nie przełknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie czy zna ktoś z was biegle angielski? Potzrebował bym przetłumaczyć 1 strone a4 z jezyka polskiego na angielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepisz w tłumacz Google i ci przetłumaczy

nie chciałbyś raczej tego czytac po takim tlumaczeniu:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepisz w tłumacz Google i ci przetłumaczy

 

Tak , a później nie będzie wiedział "czy Kali miał zjeść ,czy Kalego mieli zjeść"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak , a później nie będzie wiedział "czy Kali miał zjeść ,czy Kalego mieli zjeść"
nie chciałbyś raczej tego czytac po takim tlumaczeniu:d
Dokładnie tak jak mówicie :), dlatego poszukuje kogoś kto mi przetłumaczy to oczywiście nie za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj siadł klimatronic, nic nie wyświetla (komp nie ma z nim możliwości połączenia, nie widzi go) do tego jeszcze padł mi czujnik niskiego poziomu oleju. I słyszałem na radiu że nie mam prawego stopu. Qrwa coś się na mnie sprzysięgło?

 

Nie Ty jeden, passat na lato zaczyna mi coraz wiecej figli robić... Akurat wtedy kiedy jest najbardziej potrzebny ;)

 

Swoja droga mogliscie by panowie rzucic okiem na temat:

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1347751#post1347751

 

Dzieeeekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał daj swoje namiary, moge podjechac i cos wydumamy, mam taki sam silnik jak twój , wiec bedzie lepiej cos sprawdzic i zobaczyc, jak jest tego przyczyna na pw lub gg daj info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga mogliscie by panowie rzucic okiem na temat:

http://www.forum.vw-passat.pl/showth...51#post1347751

Lepiej go usuń zanim dostaniesz kreskę za łamanie punktu 2.2.d regulaminu - zajrzałeś tylko do jednego wątku o ubytku płynu...

 

A ze swojej strony powiem, że takie objawy miałem przy padniętej uszczelce właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie forumowych kolegów. Napisałem nowy temacik bo mam do was sprawe... może nie do wszystkich ale dla kogoś chętnego. a wieć sprawa wygląda następująco... mam do wyczyszczenia turbolota ale nie posiadam narzędzi i wiedzy żeby to uczynić... czy ktoś z was miał by czas i ochote mnie wspomóc w potrzebie chętnie ubrudze sobie ręce ale auta nie oddam do warsztatu bo jakoś im nie wierze... wspomógł by ktoś wiedzą, narzędziami i wolnym czasem???? (koszalin i okolice) pozdrawaim

ps. nie wiedziałem za bardzo gdzie posta wcisnąć więc zrobiłem to tutaj... jak coś to proszę o przeniesienie... tylko bana bym nie przełknął

Przeniosłem, po co nowy temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakiegoś znajomego busa przed chwilą wychwyciłem przez okno... :P

bwy1306766632m.JPG

 

Michał daj swoje namiary, moge podjechac i cos wydumamy, mam taki sam silnik jak twój , wiec bedzie lepiej cos sprawdzic i zobaczyc, jak jest tego przyczyna na pw lub gg daj info

Dzięki za pomoc, jak coś to dam znać na pw lub gg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jakiegoś znajomego busa przed chwilą wychwyciłem przez okno...

A co Ty w Dąbiu w kościele robiłeś? :D Czy to ujęcie od Dziennikarskiej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Ty w Dąbiu w kościele robiłeś?
A co można w kościele robić? Zbierał na tacę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Ty w Dąbiu w kościele robiłeś? :D Czy to ujęcie od Dziennikarskiej? :P

 

Jak to co robiłem? Mieszkam :lol Ale uprzedzę zgryźliwości - nie, nie w kościele :lol Dokładnie Dziennikarska ;)

 

A co można w kościele robić? Zbierał na tacę. :P

No pewnie, teraz ja na B6 zbieram :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, teraz ja na B6 zbieram
No spoko, mam nadzieję że w :98:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności