Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie udało się Jacku kupić w dobrej cenie. Teraz zamienniki mają drożej
No niestety to wina słabej złotówki i droższego Euro. Ale ten jeszcze można przełknąć http://moto.allegro.pl/silnik-wycieraczki-tyl-golf-iv-fabia-passat-leon-i1371585241.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety to wina słabej złotówki i droższego Euro. Ale ten jeszcze można przełknąć http://moto.allegro.pl/silnik-wycieraczki-tyl-golf-iv-fabia-passat-leon-i1371585241.html

Trzeba zwrocic uwage na to z ktorej strony mamy wycieraczke, bo w rocznikach 2004/5 jest od strony pasazera i odpowiednio zamowic silniczek, chyba ze nam to obojetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zwrocic uwage na to z ktorej strony mamy wycieraczke, bo w rocznikach 2004/5 jest od strony pasazera i odpowiednio zamowic silniczek, chyba ze nam to obojetne

Chyba, że od razu zmienisz pióro ;) albo po prostu przerzucisz stare pióro na druga stronę, niestety nowe pióro nie pójdzie na taki układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety nowe pióro nie pójdzie na taki układ
A czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nowe pióro jest zakrzywione już tak specyficznie na prawą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a co sie zwaliło ze wymieniać musiałeś cały mechanizm kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nowe pióro jest zakrzywione już tak specyficznie na prawą stronę.

 

nowe ramię przy starym silniczku też by nie leżało tak jak powinno i odwrotnie stare ramię przy nowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a co sie zwaliło ze wymieniać musiałeś cały mechanizm kupować

Ja? U mnie niby się zwalił bo też stanął, ale wyczyściłem trzpień i działa na razie chociaż za pierwszym razem znowu stanęła po kilku ruchach a teraz jest cacy... tyle, że ja taką uszczelkę wywaliłem :)

nowe ramię przy starym silniczku też by nie leżało tak jak powinno i odwrotnie stare ramię przy nowym

Pewnie, że będzie tylko wiesz sam, że jest ta kopułka przy trzpieniu skąd się płyn leje jest zaokrąglona w specyficzny sposób i wygląda śmiesznie dla znających temat na lewej stronie, tym zakolem do dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że będzie tylko wiesz sam, że jest ta kopułka przy trzpieniu skąd się płyn leje jest zaokrąglona w specyficzny sposób i wygląda śmiesznie dla znających temat na lewej stronie, tym zakolem do dołu.
Bo należy ją wymienić, ta kopułka nazywa się kapa. A tu jest post z mojej wymiany silniczka KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo należy ją wymienić, ta kopułka nazywa się kapa. A tu jest post z mojej wymiany silniczka KLIK
Niezla rzezba ;) Jak w wakacje swoj silniczek naprawialem to nie znalazlem Twojego postu. Wyedytuj go moze i zrob oddzielny temat z porada.

 

U siebie wyciagalem ta tuleje co sie lubi ulamywac, ale byla w stanie idealnym, uszczelki/oringu zadnego nie pamietam. Przesmarowalem porzadnie i zlozylem do kupy. Jak na razie dziala w kazdych warunkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie po 2 tygodniowej przerwie, wtedy to odezwałem się ze miałem na Kościuszki wypadek (w załączeniu zdjęcia szkód w ciągu dnia), Allianz oszacował straty i orzekł szkodę całkowitą :( jak zwykle przeciągają, każą dosyłać cały czas jakieś dokumenty i ogólnie grają na zwłokę. Postanowiłem i tak robić samochód bo zbyt do niego jestem przywiązany żeby teraz go takiego sprzedawać i szukać czegoś nowego. Moim zdaniem szkody nie są aż tak tragiczne.

Jak wiadomo dzwon jest największa mobilizacją do modzenia :D wbił mi się w głowę temat ksenonów ;) czy to wszystko co potrzebuje?:

- reflektory wraz z silniczkami (jaka jest rozsądna cena za takie reflektory?),

- przedni zderzak z kompletnymi spryskiwaczami,

- wiązka (do kupienia w ASO czy trzeba rzeźbić?)

Jak wygląda podłączenie pod zbiorniczek z płynem? Jakiś trójniczek i sprawa załatwiona?

 

Pozdrawiam

DSC03016.JPG

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda całkowita? Czy zostala zmieniona geometria podwozia chociaz?

Zalezy oczywiscie jaki wariant wybierasz - nowki chinskie czy oryginalne lub uzywki. Popytaj sie troche po szrotach, a jezeli chce moge dac ci numer do goscia z mojej miejscowosci ktory ma czesci tylko do VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Pan Rzeczoznawca powiedział że szkoda całkowita po jakiś 30 sekundach oględzin :/ bo według niego poszła chłodnice no i jeszcze szyba jest zbita bo pieszy głowa przyłożył, dostałem od niego kosztorys i naprawa wyniosła by 32 tyś zł brutto :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawa wyniosła by 32 tyś zł brutto
no to ja chcę taką naprawę,albo kolizję.............:dobrze

 

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

 

aha,miałem zapytać,kto sprzedaje na forum dywaniki welurowe,J@cku,ta koleżanka się nie odzywa,a ja pilnie potrzebuję tych dywaników.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo mnie bardzo to rozśmieszyło, ogólnie sprawę w tym tygodniu przekazuje CITO żeby się tym zajęli i wyciągnęli jak najwięcej $$$$ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noo mnie bardzo to rozśmieszyło, ogólnie sprawę w tym tygodniu przekazuje CITO żeby się tym zajęli i wyciągnęli jak najwięcej $$$$
czekaj!! może się razem pierdykniemy?? ja też chcę mieć taką szkodę CAŁKOWITĄ!!!! dogadamy się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha,miałem zapytać,kto sprzedaje na forum dywaniki welurowe...

 

Ja kupowałem tu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=77370

 

Nie jest to co prawda welur ale zarówno ja jak i kumpel z pracy (jemu do Passka brałem) jesteśmy z nich zadowoleni, więc jeśli nie robi Ci różnicy ten materiał to polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukałem jakiś info o tym kuligu i nic... w drawsku pytałem i okolicach i cisza, nie odpisują a tel. nie mają. Ma ktoś jakiś kontakt gdzieś? Może w tym barlinku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie sprawę w tym tygodniu przekazuje CITO

ogólnie - tył nie wygląda dobrze - bez cięcia się nie obejdzie - a jeśli już to trochę szpachli tam będzie wisiało - najgorsze jest to że tylny błotnik (przy nadkolu) nawet jeśli zrobisz idealnie wytrzyma max 4ry lata

moim skromnym zdaniem alternatywą jest wycinka po oryginalnych zgrzewach i wstawienie nowego błotnika

 

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

 

dobry golf był do sprzedania ... :dobrze

 

 

[ame=

]
[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem :D jechal ktos moze ze szczecina lub okolic do chojnic (woj. pomorskie) chodzi mi o to, jak wyglada tam trasa, czy czarno i mozna spokojnie jechc czy trzeba liczyc pol dnia drogi, musze tam jechac busem a troche mi sie nie chce.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności