Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

koleś jadąc za mną zwrócił mi uwagę że autko puszcza fioletowy dymek

Jacek nie ignoruj tego - sprawdzaj poki masz co sprawdzic ...

 

 

Jak sie nie uda to mowi sie trudno ale na pismo musza odpisac wraz z kompletem dokumentow

skad ci biedacy wezma pomiar braku pasozytniczych sygnalow <LOL>

dadza spokoj - beda mysleli ze na papuge trafili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie przed zamieszczeniem na ogólnym, czy to ktoś od nas, bo po stanie naszego znaku rozpoznawczego (strasznie zniszczony) z prawej strony to śmiem twierdzić, że to pozostałość po poprzednim właścicielu. Uszczelony w niedzielę w Galaxy. Nie podchodziłem bo stwierdziłem że to nowy właściciel, a resztki nalepki zostało po poprzednim właścicielu, więc tylko wymiana wzrokowa była ale słośce świeciło i prawie gościa nie widziałem.

 

19092010.jpg

Edytowane przez MariuszBie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanie przed zamieszczeniem na ogólnym, czy to ktoś od nas, bo po stanie naszego znaku rozpoznawczego (strasznie zniszczony) z prawej strony to śmiem twierdzić, że to pozostałość po poprzednim właścicielu. Uszczelony w niedzielę w Galaxy. Nie podchodziłem bo stwierdziłem że to nowy właściciel, a resztki nalepki zostało po poprzednim właścicielu, więc tylko wymiana wzrokowa była ale słośce świeciło i prawie gościa nie widziałem.

jest to aktualny wlasciciel i on sam naklejał tą wlepke, autko stoi codziennie na Wyszyńskiego, Makss zna nick, chyba "pmuch" ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od nas, parkuje na Wyszynskiego kolo arkad. nicka nie pamietam

 

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:28 ----------

 

chyba "pmuch" ale nie jestem pewien

napewno nie pmuch

 

weso pierwszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z telefonu, więc jakoś słaba ale na powiększeniu widać, strasznie zniszczona. Ja też sam naklejałem i jest git. Po za tym jego chyba jest od wewnątrz na szybie to tym bardziej powinna być cała. No nic jego sprawa.

 

Ale mimo to pozdrawiam kolegę na głównym.

___________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

 

A jeszcze zapytam czy nasza grupa bojkotuje ten tema, bo może nie wiem o czymś?

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6231

 

Bo chciałem zapytać dlaczego tak znane nicki jeszcze się nie zarejestrowały że tak powiem.

 

29. Łysy - brak posta

30. Marcin2280 - brak posta

31. Duży - brak posta

32. Mr. X - brak posta

33. Weso - brak posta

34. dominb - brak posta

35. Gładki - brak posta

36. Siwy86 - brak posta

37. maveric0 - brak posta

38. Bonusik29 - brak posta

39. grzyb - brak posta

Edytowane przez MariuszBie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo chciałem zapytać dlaczego tak znane nicki jeszcze się nie zarejestrowały że tak powiem.

Ja do tego wątku nie zaglądałem ze 100 lat. A byłem jednym z pierwszych oklejonych i wpisanych. Zaraz zajrzę co się w tym wątku dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego wątku nie zaglądałem ze 100 lat. A byłem jednym z pierwszych oklejonych i wpisanych. Zaraz zajrzę co się w tym wątku dzieje

Ty sie tak nie chwal:), byłem chwile po Tobie, i nawet na pierwszym spocie z Tobą:)

 

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:41 ----------

 

kolega mi wlasnie podeslal(sam nakrecil i wrzucil na gs)

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100920/POWIAT03/540231187

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie pytanie. Kogo polecicie do wymiany sprężyn i w rozsądnej cenie bo Ciesiel mi krzyknał 600 :D:D:D I drugi pytanie czy jak sie obniża to aby na pewno trzeba robić geometrię ?? Ciesiel twierdzi że tak bo zmienią się kąty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6231

 

Bo chciałem zapytać dlaczego tak znane nicki jeszcze się nie zarejestrowały że tak powiem.

 

32. Mr. X - brak posta

 

mój post był ale widocznie został usunięty

któryś z chłopaków mnie dopisał do listy a ja o tym nie wiedziałem więc wpisałem się na listę po czym dostałem priva "przecież jesteś na liście" i widocznie na tej podstawie mój wpis został usunięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba "pmuch" ale nie jestem pewien

 

Weso raczej pdrobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjazd na Przybiernów, bo widzę ten fotoradar na 70. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do naszych cwancików od VAGa - w grupie 13 nie pokazuje mi wartości z 4-go cylindra. Co to ma być? Trząść się ze strachu już czy olać? Dodam, że bryka śmiga lepiej niż książkowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz silnik 3-cylindrowy?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to dodam, że sprawa dot. AFN, a nie chińskiego skutera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze nie pokazuje, u każdego u mnie tez. Chyba ze mamy zepsute to samo. To jest ten sterujacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w grupie 13 nie pokazuje mi wartości z 4-go cylindra.

O to chłopie masz poważny problem.......Na twoim miejscu goniłbym do sklepu po 0.5 l wody 40%, bułkę i pęto kiełbasy myśliwskiej a następnie czym prędzej do garażu, spożył cały zestaw i się cieszył że auto lata lepiej niż książkowo :-D. Z tego co pamiętam to u mnie też nie pokazuje ale tak chyba ma być, tak gdzieś, kiedyś wyczytałem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że nie bo ZSL to Sławno, powiat słupski ma GSL

 

Tfu... mea culpa - rozpędziłem się z tym Słupskiem a to przecież już Pomorskie :P

 

nie pokazuje mi wartości z 4-go cylindra

 

To co masz w 3 pozycji dotyczy pierwszego cylindra a wszystkie wartości to są różnice w stosunku do trzeciego. W silnikach PD zdaje się że wszystkie pokazuje.

Edytowane przez sebus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Jericho

Panowie szukam i szukam i nie moge znalezc

Namiarow na mechanika od rozrzadu, ktorego mi polecaliscie jakis czas temu. Chyba na slonecznym.

Poprosze jeszcze raz o te dane. Dziekuje!

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=77089

W pracy sie dowiedzialem, ze ten Daniel to kuzyn jednego goscia ode mnie. Podobno pracuje w jakims ASO a popoludniami sobie dorabia ;). Ani mi go nie polecili ani nie odradzili. Natomiast polecili mi pojechac do zakladu obok: Autonaprawa Krzysztof Puła KM AutoSerwis specjalizacja VW i Audi na ul. Walecznych 51. Syn wlasciciela pracowal u Kołacza. Rozrzad oryginal u nich po znizkach za ok 450zl (tylko nie iwem czy z pompa) bez robocizny. Jesli przywioze swoje czesci i sa oryginalne (znaczek VW) to daja gwarancje. Wiecie cos na jego temat?

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Daniela Cię odsyłam... :D warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności