Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

dobra to zrobimy inaczej.. wrzuce Wam tu później fotki mojej klapy, której gość nie chce mi zrobić, bo mówi, że za pół roku wyjdzie mi rude nazat.

 

a też przecież by trzeba było całą szlifować, także zobaczycie co i jak.. może chodzi o miejsce korozji, że najgorsze co może być to przy samej szybie..

 

## ok mam okazje to wrzuce teraz ;)

 

[ATTACH=CONFIG]106478[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]106479[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]106480[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]106481[/ATTACH]

 

A tam "Pieprzenie o Szopenie"

Tesciowy wjechali STAR-em 200 w tył klapy i też trzeba było robić właśnie w miejscach narożnych, zrobili bez problemu.

Jak dobrze blacharz zrobi to rdza nie wyjdzie.

 

Widać musisz zmienić blacharza, bo widzę gościu chce zarobić łatwą kasę, a tu trzeba trochę się pogimnastykować.

 

Coraz gorsi ci mechanicy, itp. specjaliści, najlepiej przyjechać, on tylko spojrzy na samochód i 200 zł do kieszeni :/

 

Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie magicy całe ćwiartki wstawiają a klapy nie zrobi. To jakiś paprak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się dzisiaj na Tall Ship Races - gdzie najlepiej zostawić auto? W sensie, żeby nie było za daleko na miejsce i jakaś w miarę dostępna komunikacja miejska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się dzisiaj na Tall Ship Races - gdzie najlepiej zostawić auto? W sensie, żeby nie było za daleko na miejsce i jakaś w miarę dostępna komunikacja miejska.

 

Tu zerkałeś http://tallships.szczecin.eu/pl/content/ruch-w-miescie ? Z wyznaczonych parkingów masz bezpośredni dojazd komunikacją miejska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu zerkałeś http://tallships.szczecin.eu/pl/content/ruch-w-miescie ? Z wyznaczonych parkingów masz bezpośredni dojazd komunikacją miejska.

 

O popatrz, nie zerkałem - dzięki! :)

 

edyta: Bilety na autobus/tramwaj są ogólnie dostępne? Jak zatrzymam się na parkingu przy Makro to będzie można gdzieś kupić? Bo nie korzystałem z komunikacji miejskiej w Szczecinie od 1995r :D

Edytowane przez sebus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makro * 9.00 - 23.00 * dodatkowe punkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ta pasta usunie drobne ryski z lakieru?

na pewno tak ale... nie po pociagu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno tak ale... nie po pociagu

 

lubię to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe po :ciuchcia to tylko łopata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nagły problem, dziś zrobiłem trasę do Piły po znajomych i z powrotem w okolice Golczewa. Po zgaszeniu auta odpaliłem je normalnie wbiłem wsteczny w celu powrotu i zgasł mi. Po tym jak zgasł wszystkie ikonki znikły mi z licznika, akumulator jest w pelni sprawny, klemy nie są zaśniedziałe itd. Ikonki wracają jak poruszam kablami od aku bądź całym akumulatorem ale nie zawsze. Powrot prawie 30km na lince holowniczej. Podczas właczania zapłonu nie slysze jak by pompa paliwa chodziła, rozrusznikiem nie kręci bo zaraz gasnie wszystko. Teraz sprawdzilem kompem błędy i wyskoczyły i takie:

Kanał 1

18263 - Powertrain Data Bus: Software Version Monitoring

P1855 - 35-00 - -

 

Kanał 3

00532 - Supply Voltage B+

07-10 - Signal to Low - Intermittent

 

 

Kanał 46

01359 - Internal Central Locking Switch: Passenger Side (E198)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

01333 - Door Control Module: Rear Left (J388)

53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent

 

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z najlepszych past, moze po za pastami turle wax.

Jednak z wlasnego doswiadczenia moge ci podpowiedziec, ze nie nadaje sie do polerowania recznego.

Jezeli nie masz polerki kup sobie tą z lidla, do uzycia profesjonalnego nijak ale czasem jak szykuje cos na sprzedaz to nie ma z nia problemów.

A jak chcesz lecieć szmatką to kup sobie dedykowane do szmatek pasty turle wax, dostajesz je ze specjalnymi szmatkami, irchą i czyms tam jeszcze, wiec opcja dobra ;)

 

18263 - Powertrain Data Bus: Software Version Monitoring

 

takie coś nam wyskakiwało jak znajomy wskoczyl do jeziora z kluczykami i zostały na dnie, potem musielismy sie włamac i odpalic "po swojemu" zeby wrocic.

Moze ktos chcial ci pociagnąc paska...

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie coś nam wyskakiwało jak znajomy wskoczyl do jeziora z kluczykami i zostały na dnie, potem musielismy sie włamac i odpalic "po swojemu" zeby wrocic.

Moze ktos chcial ci pociagnąc paska...

Gdzie jak zrobilem trase 400km i po zgaszeniu auta odpaliłem i zgasło i więcej nie odpaliłem. z Kradzieżą to wczoraj w ciagu dnia mi znowu za***** ktoś kratkę od halogenów od strony kierowcy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek kod 00532----P 1746 --- Moduł kontroli transmisji ----- napięcie zasilania ( B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie i

ten sam kod ale P1750 Napięcie (B+)

 

---------- Dodano o 22:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:12 ----------

 

Jarek spróbował bym tak wszystko wskazuje na to ze cos jest z napięciem Jarku wiozłabym drugi kabel nawet może być ten rozruchowy jeśli masz porządne z dość grubym splocie i spróbował połączyć minus aku do silnika w okolice alternatora dobrze docisnął tą tzw druga masę i wtedy spróbował go odpalić

 

---------- Dodano o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:17 ----------

 

Maćku twoja klapa wiesz dlaczego tak ja wzięło a zerknij sobie od środka ją tam jest brak jakiejkolwiek powłoki tzw antykorozyjnej w swoim od razu jak go zakupiłem to zdjąłem tapicere i zakupiłem w spray środek antykorozyjny i całą od środka wypryskałem otwory spustowe na jakiś czas zatkałem po malowaniu zakup taki środek i wypryskaj ją na pewno dłużej potrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedna z najlepszych past, moze po za pastami turle wax.

Jednak z wlasnego doswiadczenia moge ci podpowiedziec, ze nie nadaje sie do polerowania recznego.

Jezeli nie masz polerki kup sobie tą z lidla, do uzycia profesjonalnego nijak ale czasem jak szykuje cos na sprzedaz to nie ma z nia problemów.

A jak chcesz lecieć szmatką to kup sobie dedykowane do szmatek pasty turle wax, dostajesz je ze specjalnymi szmatkami, irchą i czyms tam jeszcze, wiec opcja dobra ;).

Mam polerkę więc czas zamawiać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek kod 00532----P 1746 --- Moduł kontroli transmisji ----- napięcie zasilania ( B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie i

ten sam kod ale P1750 Napięcie (B+)

 

---------- Dodano o 22:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:12 ----------

 

Jarek spróbował bym tak wszystko wskazuje na to ze cos jest z napięciem Jarku wiozłabym drugi kabel nawet może być ten rozruchowy jeśli masz porządne z dość grubym splocie i spróbował połączyć minus aku do silnika w okolice alternatora dobrze docisnął tą tzw druga masę i wtedy spróbował go odpalić

 

Właśnie podejrzewam, że tak jest bo podczas ruszania akumulatorem licznik ożywa i zaczyna wyswietlać stan licznika i godz, do momentu jak przekręcę kluczyk wszystko gaśnie. Stasiu nie mam kanalu żeby wejśc pod spód i podłączyć kabel rozruchowy pod rozrusznik

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko , czy ta pasta usunie drobne ryski z lakieru? http://www.klakiernik.pl/Pasta_Poler...LA_1kg-33.html Ktoś już używał tych środków?
Ale pamietaj ze po tej pascie trzeba jeszcze nakładać wosk najlepiej maszynowo bo jak nie to bedziesz miał smugi a one juz tak dobrze nie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w przyszlym a moze w kolejnym tygodniu chce wybrac sie z synkiem 2,5 letnim na wczasy - bez zonki.

Planowany pobyt to ok 1 tygodnia.

 

Moze macie jakies sprawdzone miejsce i znacie ceny?

 

Ciagnie go do wody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pamietaj ze po tej pascie trzeba jeszcze nakładać wosk najlepiej maszynowo bo jak nie to bedziesz miał smugi a one juz tak dobrze nie wyglądają.
No oczywiście na koniec wosk maszyna niech robi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności