Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam dobra chłopaki kto u nas w regionie lata szaranem niebieskim (błękitnym) z wlepą z lewej strony na tylnej szybie nr. rej. ZST 18... ?
Rafał ZST czy jakiś taki miał nick. Kiedyś latał B5 ale zona miała stłuczkę i kupił sharana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w naszym województwie ktoś naprawia skrzynie manualne? W saabie mi 5-ka wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko Magda jeździ :P To taka nowsza wersja kagańca na prędkość :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za szybko Magda jeździ To taka nowsza wersja kagańca na prędkość
Hehe, dobre uzasadnienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzal ktos ostatnio amorki u Ciesielskiego na Wernyhory?

 

Dzisiaj pojechalem sprawdzic co mi puka z tylu.

Sprawdzono mi na sciezce 4 amorki i wyszlo ze przod ok 85% a tyl ok 80% sprawnosci. Hmmm.. 250kkm za nimi, 1 z przodu i 1 z tylu zapocony, a sprawnosc lepsza niz nowe. Podobno w tym roku maszyna przechodzila legalizacje.

 

Ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzal ktos ostatnio amorki...

 

Mi na przeglądzie chyba ze 3 lata temu wyszło, że amorki z tyłu już bardzo słabe - przegląd przeszedł ale kazał wymienić na następny rok. Po prawie roku pojechałem sprawdzić przed przeglądem co trzeba wymienić i miały już ok 70% tłumienia - czary mary, albo krasnoludki wymieniły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te maszyny to pic na wode ja mialem podobnie jak seba. jak zostaly wymieniane to ledwo odbijaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam takie pytanie posiadam Passata b5fl 2001r, dzisiaj gdy bylem w pracy , właściciel domu bo wlasnie tam mialo miejsce to zdarzenie , zarysował mi swoim samochodem przy cofaniu błotnik i zderzak, i mam takie pytanie bo się dogadałem z nim ze mam się dowiedzieć czy ma mi na rękę zapłacić czy napisać oświadczenie , ile mogę dostać za te dwa elementy od ubezpieczyciela? jakie koszta ponosi ten Pan co mi przydzwonił, liczę na szybką odpowiedź .

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny CC na blaszkach ZGY z vlepką dziś ok. 9:30 na patatajce w stronę granicy.. nie szkoda Ci tak szybko po tym jechać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie czuc w CC. Musialem turbine przepalic bo troche stał w garazu ;) pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mijales caravelke z follow me, pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa tak srebna pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a potem tuleje do wymiany i mowi ze sciaga;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze czesci za darmo zalatwisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te co od siebie wyciagne;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade podpiąć napęd cd z komputera do radia fabrycznego ?? =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam takie pytanie posiadam Passata b5fl 2001r, dzisiaj gdy bylem w pracy , właściciel domu bo wlasnie tam mialo miejsce to zdarzenie , zarysował mi swoim samochodem przy cofaniu błotnik i zderzak, i mam takie pytanie bo się dogadałem z nim ze mam się dowiedzieć czy ma mi na rękę zapłacić czy napisać oświadczenie , ile mogę dostać za te dwa elementy od ubezpieczyciela? jakie koszta ponosi ten Pan co mi przydzwonił, liczę na szybką odpowiedź .

 

Pozdrawiam.

 

Oświadczenie z nr polisy etc i z tym pędzisz do jego ubezpieczalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy i koleżanki :)

 

Ostatnio wpadłem w sobotnią noc na białego passka 3BG w Gdańsku. Znaki charakterystyczne to pomarańczowe wstawki w atrapie i napis "Niemiec trzymał pod kocem" lub coś w ten deseń :P Blachy oczywiście Wasze, ale nie pamiętam czy ZK czy ZS, bo byłem dosyć wcięty :) Przyznawać się kto odwiedza osiedle moich teściów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość spora różnica (ok. 160km) czy ZS czy ZK... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada jakieś zdjecia styropianu, ktory znajduje sie w bocznych przednich drzwiach od kierowcy ? Jeszcze jakby ktos mial wymiary to byloby pieknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności