Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

To u mnie odwrotnie. Często widzę że poza miastem lecą tylko na świetlnych a w mieście jak większy ruch to włączają dźwiękowe. A powinni cały czas mieć i to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwrotnie czyli tak samo bo dokladnie o to mi chodzilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa dobra luz teraz doczytałem twój wpis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury nie bzdury...tak jakoś zapamietałem z nauki jazdy. Ale skoro zobowiązani są do stosowania obu sygnałów to faktycznie coś nie tak robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Często widzę że poza miastem lecą tylko na świetlnych a w mieście jak większy ruch to włączają dźwiękowe.
Też w ubiegłym tygodniu widziałem taką sytuację właśnie. I słusznie moim zdaniem - po co ma ekipie karetki i pacjentowi napier.alać po uszach. A w mieście, żeby śledzie zjeżdżały z drogi to i odpalają dźwiękowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram takie akcje o których pisze Duży..przepis przepisem ale rozumowanie najważniejsze...Ratuj człowieka w karetce jak tu nad głową napierdalają takie decybele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też w ubiegłym tygodniu widziałem taką sytuację właśnie. I słusznie moim zdaniem - po co ma ekipie karetki i pacjentowi napier.alać po uszach. A w mieście, żeby śledzie zjeżdżały z drogi to i odpalają dźwiękowe.
Szkoda że nie ma, ale lubię to (y). Kiedyś jak mnie wieźli do szpitala na dźwiękowych to mało co nie wyzdrowiałem już chciałem wysiadać z karetki. Wprawdzie w środku słabo słychać ale ja miałem dosyć. Prosiłem żeby wyłączyli ale nie chcieli. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego climatronic raz świeci raz nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego climatronic raz świeci raz nie ?

A troche więcej informacji by się przydało... ale jest taka podobna reguła ... climatrinic jest jak kac. Jak za mało freonu climatronic mruga jak za mało rozumu to jest kac:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym sie napił :053: Chodzi oto ze raz działa normalnie czyli po włączeniu świateł sie podświetla a nieraz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesuuuuu ale czy to tylko kwestia podświetlenia? czy wraz z brakiem podświetlenia nie działają inne systemy: klima, nawiew, klapy, obieg...Dlatego może nie pij tylko daj więcej info... bo bynajmniej ja nie mam szklanej kuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja nie wyraznie pisze PODŚWIETLENIE TYLKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ja nie wyraznie pisze PODŚWIETLENIE TYLKO

 

WIDZE że piszesz wyraźnie ale niezrozumiale....Jeśli chodzi o podświetlenie to tylko climatronic? czy inne podświetlenia też( przełączniki, włączkiki, nawiewy?) Wybiegając przed twoją odpowiedź...jeśli sam climatronic sprawdzić podłączenie samego climatronica lub łączenie diod w wyświetlaczu...

 

Edit:

 

A tak wogle to weź flache, siądź na noc przed kompem i na forum znajdziesz wszystko na temat tych bezawaryjnych aut:p.....

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam climatronic. W wyświetlaczu diody patrzyłem są ok. A wiesz który kolor kabla jest od podświetlenia climatronica, chciałbym sprawdzić czy dochodzi prąd ?

 

 

 

Nie mądrzyj sie xD ajj z tą elektryką

Edytowane przez NIEZNANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale na chłopski rozum... Do diody idzie plus i minus żeby był błysk więc miernik w łapę i szukasz..

Edytowane przez Shaft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żes mi pomógł ale dzieki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no czekaj czekaj... *******nę jeszcze sete i lecę na dół do garażu wypatroszyć climatronic przy świecy i ci powiem który przewód od zasilania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze nie masz w garażu światła to nie moja wina ale tak k**** powinieneś zrobić

 

Co zaszkodziło sie zapytac może akurat ktoś coś wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam dobra chłopaki kto u nas w regionie lata szaranem niebieskim (błękitnym) z wlepą z lewej strony na tylnej szybie nr. rej. ZST 18... ?

 

dafota.2.mz51418283894y.jpg.smmoje zdjęcia 265.jpg&th=1879

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokoj tam bo wam wodke zabiore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności