Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i trochę zielony. Zakupiłem niedawno VW Passat B7 rok 2011. Nie jest to najbogatsza wersja, ale mi wystarczy z jednym wyjątkiem. Denerwuje mnie strasznie plastikowa kierownica. Chciałbym ją zmienić na inną, najlepiej multifunkcję, ale że zielony jestem totalnie w sprawach mechaniki i elektroniki to mam pytanie czy jest ktoś z zachodniopomorskiego kto pomógłby mi w takiej zamianie i w zakodowaniu nowej kierownicy (bo jak wyczytałem w wątku dotyczącym takiej zamiany, kodowanie będzie potrzebne). Oczywiście dojądę na miejsce. Kierownicy jeszcze nie zakupiłem, jest ich trochę na alledrogo, ale nie chcę dokonywać zakupu bez konsultacji z kimś bardziej doświadczonym w tym temacie.Nie wiem też jaki sterownik kierownicy posiadam. Oczywiście kwestia gratyfikacji do uzgodnienia. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez da3ro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) znajdzie się ktoś chętny z okolic ZS na pomoc a w zasadzie na sprawdzenie za mnie układu dolotowego? Dość bardzo czuć, że ciągnie mi lewe powietrze i jeszcze jedna sprawa czy znalazł by się jakiś właściciel 2.5 TDI który ma na 100% sprawny przepływomierz, żebym mógł pożyczyć na podmiankę na test?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniach 28-29 listopada br. w salonie Łopiński na ul. Madalińskiego spodziewane są dni otwarte nowego Passata B8. Pracuję 100m od salonu, więc na pewno się wybiorę. Gdyby ktoś też planował i miał ochotę, to można się jakoś ustawić, aby grupką pójść. Jeszcze nie wiadomo, czy będzie też można odbyć jazdę próbną na dniach otwartych, ale na pewno w tym roku jeszcze się to uda. Do dyspozycji będzie najprawdopodobniej wersja highline z silnikiem 2.0 TDI 190 KM DSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dość bardzo czuć, że ciągnie mi lewe powietrze
ale ze co ... wieje po oczach to lewe powietrze czy co ?? ;)

podlacz VAG'a - w parametrach bedzie widac co sie dzieje z autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,Potrzebuje nabyć WŁĄCZNIK PODGRZEWANIA FOTELI do passata b5 97r może komuś leży na półce ? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do poprzedniego wątku :) ta tez nie zmieniam na zimowki bo smigam na nich od lutego :) nie posiadam letnich.

Szukam alusek 18 na lato + oponki ale jeszcz enic ciekawego nie znalazlem przez rok prawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso będzie miał chyba na sprzedaż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień kolejarza więc trzeba życzyć naszemu popularnemu kolejarzowi wszystkiego najlepszego i oczywiście możliwości przejechania się Pendolino :P

Wszystkiego najlepszego Endrju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Endrjuszy - pary w kotłach! Najlepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale pedolino to przereklamowany grat. Jeżdżę lepszymi Impulsami i w dodatku z rodzimej produkcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mniejszy rozmiar opon tj. założyłem dzisiaj 15' zimowe ma związek z tym, że teraz słychać głośniejszy świst dobiegający właśnie z okolic koła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie od rozmiaru tylko od jakości opony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zimówki też świszczą, a na wilgotnej nawierzchni to już w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży ale Ty masz nalewaki więc mają prawo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono !!

 

od kilkunastu dni jestem posiadaczem VW Passat B6 2.0 TDI 140 km silnik BKP w wersji bez szału jeżeli chodzi o wyposażenie ;) - ogólnie nie narzekam ale jest jedno "ale" tzn. brak tempomatu. Z racji tego że na południe jeżdżę sporo (droga S3 i A2) to brak ten jest dokuczliwy i odczuwalny. Przekopałem już wątek http://forum.vw-passat.pl/threads/62467-Monta%C5%BC-Tempomatu-passat-b6-1-9-105-km/page6 a nawet wrzuciłem swój post ale z racji że jest to odgrzewany kotlet nikt tam już nie zagląda. W związku z powyższym mam pytanie - czy jest ktoś z pięknego miasta Szczecin lub okolic kto pomógł by mi w założeniu i zakodowaniu tempomatu? Wiem że trzeba przeciągnąć jednożyłowy kabel od kiery do ECU i zakodować ale nie robiłem tego nigdy a jak ktoś już ma doświadczenie to wiadomo że jest łatwiej. Będę wdzięczny za wszelkie porady i pomoc! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie od rozmiaru tylko od jakości opony ;)

 

Moje zimówki też świszczą, a na wilgotnej nawierzchni to już w ogóle.

 

Duży ale Ty masz nalewaki więc mają prawo :D

A da się ten świst jakoś zlikwidować ? Nie jest to przyjemne dla uszu przy wiekszych prędkościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, praktycznie każda zimowka będzie głośniejsza od letniej ,a to za sprawa ze jest trochę inaczej produkowana, i ma trochę inne komponenty do produkcji opony zimowe ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie pozostaje nic innego jak podglosic troszke radio i wsluchac sie w nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem techniki weszły ci 15' ? Próbowałem założyć 15" ale zaciski za duże i nawet wejść nie chciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje tez swiszcza i wmawiam sobie ze to dodatkowe turbo sie zalacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności