Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem techniki weszły ci 15' ? Próbowałem założyć 15" ale zaciski za duże i nawet wejść nie chciały.

 

Samochód : B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHU), 1997

 

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałyby nie wejsc ?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po temacie nie zauważyłem że B5 :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

kto mnie dzisiaj wypatrzył w tlumie??

pozdro dla kierownika w najlepszym samochodzie na świecie (firmowy).

dzięki za pokierowanie we właściwym kierunku. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jako, ze chyba w zaniedlugo na poklad zawedruje Cb to pytanie gdzie je jakos najsensowniej upchnac i gdzie podpiac zasilanie tak zeby zapalniczka zostala wolna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

kto mnie dzisiaj wypatrzył w tlumie??

pozdro dla kierownika w najlepszym samochodzie na świecie (firmowy).

dzięki za pokierowanie we właściwym kierunku. pozdro

 

to byłem ja :D

pozdrawiam i cieszę się, że mogłem pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie kto z forum ze szczecina mial w ofercie akumulatory w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie kto z forum ze szczecina mial w ofercie akumulatory w dobrej cenie?

Mariusz już ci pisałem w wątku o aku. Podjedź do mnie zobaczymy co jest. Trzeba sprawdzić auto, może masz słabe ładowanie. Aku po dwóch latach przy sprawnej instalacji powinien kręcić normalnie. Do aku też trzeba zajrzeć i go posprawdzać, może się okazać, że już od dawna był katowany słabym ładowaniem, i elektrolit jest czarny to niestety, ale trzeba najpierw doprowadzić auto do sprawności, bo inaczej akumulatory będziesz wymieniał co 1-2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie do WAS orientujecie sie kto zajmuję sie regeneracja lamp przednich. Chodzi mi o odbłyśnik i soczewke bo w nocy jazda przypomina że zamiast H7 Osrama NB mam w świetliki albo ktos wsadził podgrzewacz które świecą na 1m wprzód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso do Poznania wysyłał. Jego podpytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyprowadźcie mnie z błędu albo utwierdźcie w przekonaniu że mam rację. Otóż Łobescy stróże prawa chyba dostali nową kijankę i w dzień jeżdżą na światłach ledowych do jazdy dziennej natomiast po zmierzchu na tych samych światłach + światła mijania. Wiem że po włączeniu świateł mijania światła do jazdy dziennej powinny automatycznie zgasnąć czy nie do końca tak jest? A druga sprawa jaki pojazd nazywamy uprzywilejowanym? A pytam dlatego, że coraz częściej ambulansy pogotowia latają na samych światłach błyskowych i spotkałem się z przypadkiem podczas rozmowy z kierowcą takiego pojazdu że kierowcy nie ustępują im drogi. Wg mnie kierowcy pozostałych pojazdów mają trochę racji. Nie to żebym się czepiał mundurowych bo sam nim jestem ale akurat tak jakoś dzisiaj jestem wylewny bo mnie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych autach ledy nie gasną. Świecą ze światłami mijania. Pojazd uprzywilejowany : koguty i sygnały dźwiękowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojazd uprzywilejowany : koguty i sygnały dźwiękowe.
w nocy niekoniecznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w nocy niekoniecznie :P

 

Jacq oczywiście w czasie ciszy nocnej niech jeżdżą na samych błyskowych, ale do qrwy nędzy cisza nocna trwa od 22.00 do 6.00 rano, chyba że tego nie wiedzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to pojazd uprzywilejowany może używać tylko świateł, nie musi równocześnie włączać syreny. No wyobraź sobie patrol policji dostaje zgłoszenie o kradzieży i jedzie razem z sygnałami dzwiękowymi - to jest jak poinformowanie bandy złodziei żeby zabierali d..e w troki bo nadciąga policja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artmin po co takie bzdury piszesz??

 

2) pojazd wysyła jednocześnie sygnały świetlny i dźwiękowy; po zatrzymaniu pojazdu nie wymaga się używania sygnału dźwiękowego;

 

Ustawa z dnia 20.06.1997 r. Prawo o ruchu drogowym, zmieniony przez art. 3 Dz. U. z 2009 r. nr 97, poz. 803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co wychodzi na to, ze na samych niebieskich swiatlach nie jest uprzywilejowany? czesto gesto widze i slysze u mnie ze do tablicy terenu zabudowanego leci karetka z wlaczonymi swiatlami i sygnalem dzwiekowym natomiast po wyjezdzie przechodza tylko na swiatla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności