Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

krystian ,,,,a co ze starą turbinką sie stało , musisz vaga podłączyć odrazu błąd ci pokaze lub logi one zaraz pokażą co jest nie tak

 

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

 

dzieki Bartku,, za info chciałem pomuc koledze ,, a mam dojscie do materiałów dobrych ,i do tokarki równiez ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystian ,,,,a co ze starą turbinką sie stało , musisz vaga podłączyć odrazu błąd ci pokaze lub logi one zaraz pokażą co jest nie tak

 

A no Stasio stara turbinka brała olej i coraz częściej brakowało mocy vag podłączony żadnego błędu nie ma ;/ Wyjąłem bezpiecznik od wstecznego światła bo ostatnio ciągle świeciło wtedy pokazuje przepływomierz ale włożę bezpiecznik świeci wsteczny i już błędu z przepływką nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad promil miał ale żeby coś takiego robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo zna jakiegoś dobrego mechanika z okolic Szczecina
Napisz PW do kolegi Leopard, ten gość wyleczy Ci furaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz PW do kolegi Leopard, ten gość wyleczy Ci furaka.

Dzwoniłem już dzisiaj żeby zapytać od czego to może być jednak nie mogę do tego dojść ;/ Później próbowałem się dodzwonić i zapytać czy mogę podjechać ale nie odbierał a na sobotę mi auto potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem już dzisiaj żeby zapytać od czego to może być jednak nie mogę do tego dojść ;/ Później próbowałem się dodzwonić i zapytać czy mogę podjechać ale nie odbierał a na sobotę mi auto potrzebne.

Bo składał pewnie brykę jakąś, przeważnie późnym wieczorem loguje się na forum. A jak nie to chłopaki tego kolesia w Zdrojach tez chwala.http://autoserwiszdroje.pl/kontakt.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz (jericho) Ja zazwyczaj jak robie tył chamulce ,to jak zakładam nowe klocki po, załozeniu zaciągam na trzy ząbki,, i wtedy reguluje naciąg ,, recznego tak aby zaciągnoł sie jeszcze na dwa, trzy ,ząbki .
Thx. W przyszlym tyg. moze kumpel mi zerknie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo składał pewnie brykę jakąś, przeważnie późnym wieczorem loguje się na forum. A jak nie to chłopaki tego kolesia w Zdrojach tez chwala.http://autoserwiszdroje.pl/kontakt.php

 

Dzięki Andrzej jutro będe dzwonił jak Jacek nie da rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam N z Multiroomem i instalacje i wszystko sam kładłem, wszystko bez problemowo jak i sama Nka. Chociaż z tymi programami HD bym polemizował, troszkę się naczytałem na ten temat i szczerze mówiąc Polska z HD wygląda bardzo biednie, po krótce mówiąc rozdzielczość może i 1080, ale próbkowanie i sygnał poniżej krytyki, ale dla zwykłego szaraczka jak ja i inni wystarcza
MOj wujek gdzies od 2 lat ma N z nagrywarka podpieta po LCD Sony 55 cali i jak w tedy ogladalem, to musze przyznac ze wygladalo to calkiem calkiem.

 

---------- Post added at 00:25 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

 

Jechalem z 85 i liczylem na to ze bedzie jakas tolernacja ... i była 5km/h
Ale karac maja dopiero powyzej 10km/h ponad norme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Później próbowałem się dodzwonić i zapytać czy mogę podjechać ale nie odbierał a na sobotę mi auto potrzebne

bo na VWmanię się szykuje ;)

zapraszam we wtorek - wczesniej nie dam rady zaglądnąc ... ewentualnie zrób logi i podeślij - jak wrócę zobaczę co w trawie piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no Stasio stara turbinka brała olej i coraz częściej brakowało mocy vag podłączony żadnego błędu nie ma
A moze ktos grzebal przy sztandze przy turbinie, ktora reguluje lopatkami? Tak se glosno tylko mysle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale karac maja dopiero powyzej 10km/h ponad norme.
Sebastian napisał że to bylo na moście Pionierów a tam jest 70km/h, on miał 85km/h tak że szybkość miał przekroczoną mimo tolerancji 5km/h. Tak że może się załapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłem turbinę i po wymianie wywala mi węże od intercolera przejdzie 2,5 tysiąca obr i wąż pod dużym ciśnieniem się prostuje i spada :/ Jak odepnę ten wężyk który widać na zdjęciu wszystko jest ok tylko auto wtedy nie ma siły ( zdjęcie przykładowe).

Pewnie turbinka przeladowuje, jak zdejmiesz ten waz to nie ma jak regulowac sztangi wiec nie ma jak dmuchac ;) w zasadzie bez tego wezyka to tak jakbys mial not laufa.

a co do mechanika to zdecydowanie Leo - to co przećwiczył na mojej turbinie to już chyba go nic nie ździwi ;)

 

---------- Post added at 09:01 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

 

A moze ktos grzebal przy sztandze przy turbinie, ktora reguluje lopatkami?

możliwe że jest rozkręcona i dlatego przeładowuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wymianie wywala mi węże od intercolera przejdzie 2' date='5 tysiąca obr i wąż pod dużym ciśnieniem się prostuje i spada[/quote']

 

Z tego co napisałes wynika że auto nie lapie Ci notlaufa,tylko weż dobrze podokręcaj opaski na wężach.Węże aż puchną jak turbo dmucha,a to że spadają to wina opasek.

Edytowane przez POLMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskręcałem węże i nie wywala :) byłem u znajomego mechanika mówi że wartości na turbo są delikatnie za wysokie i że zachowuje się tak jak auto miało by chip'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystian, ale na samym powietrzu sie nie da jechac, a mówiłem posprawdzaj porządnie weże,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło co się działo z moim kołem. Myślałem że to wina zużytych opon. Po tym jak ostatnio jechałem do córki do szpitala akurat w dniu ostatniego spota w Kłodkowie pocięło mi oponę na patatajce. W poniedziałek zdecydowałem się na zmianę opon i po założeniu na felgi z jednej schodziło powietrze, rano auto stało na flaku. Myślałem że to wina opony albo wentyla, więc po ponownym napompowaniu podjechałem do gumiarzy i po stwierdzeniu że to nie wina opony, po polaniu koła płynnym mydłem wyszło że felga się rozszczelniła. Zawiozłem do spawania. Nawiasem mówiąc opony były w tragicznym stanie, jeszcze jedna była spękana. Pęknięcia widoczne były po ugięciu opony. Dobrze że wymieniłem gumy bo wyjazd na wesele w Lubelskie a jak bym miał awarię w drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest zapasówka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest zapasówka
A myślisz że na czym teraz auto stoi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności