Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jakis czarny dekoder z mozliwoscia nagrywania itd. fajna sprawa bo byle jaki program stopuje, przewijam itd. Tylko w N trzeba kupic ten pakiet najwyzszy bo inaczej nic nie ma. W tym pakiecie masz kilka filmow z wypozyczalni, dodaja nowe przecietnie co 2 tygodnie. Za nowosci trzeba placic jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany kto korzysta w domu z telewizji "N" z dekoderem HD DVB-T?

skontaktuj się ze mną ... podpowiem co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N-ke od kiedy sie pojawiła na rynku i polecam zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam tv N czy polecam? Hmmm nie wiem i tak nie oglądam ale jak czasami zerknę to fajne programy są :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Także mam tv N czy polecam? Hmmm nie wiem i tak nie oglądam ale jak czasami zerknę to fajne programy są :ok:

 

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam N-ke od kiedy sie pojawiła na rynku i polecam zdecydowanie.

 

Maks jak byłem u ciebie miałeś polsat cyfrowy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maks jak byłem u ciebie miałeś polsat cyfrowy

 

Oj tam oj tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Dyszy spryskiwacz tylnego dedykowanej do B5FL nie znalazłem :( Dlatego pytam.

Czy ta dysza http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-tyl-vw-passat-kombi-i1720071130.html będzie pasować do passata b5fl. Wiem że na aukcji są podane roczniki i nie ma tam b5fl ale może ktoś sie orientuje i może pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytanie.

Dyszy spryskiwacz tylnego dedykowanej do B5FL nie znalazłem Dlatego pytam.

Czy ta dysza http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza...720071130.html będzie pasować do passata b5fl. Wiem że na aukcji są podane roczniki i nie ma tam b5fl ale może ktoś sie orientuje i może pasuje.

 

Nie odpowiem ci na pytanie czy pasuje. Ale moge ci napisac, ze ta firma to syf i lepiej bys zrobil kupujac uzywana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić można u innego sprzedawcy, hodzi mi tylko czy ten zestaw będzie pasował do B%. Wszyscy na allegro sprzedają ten sam zestaw nr 107 178 756 i czy on pasuje właśnie do b5. Jedni sprzedawcy mówią że nie a drudzy że tak, dlatego pytam sie was.

 

P.S. gdzie można dostać używany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupić można u innego sprzedawcy, hodzi mi tylko czy ten zestaw będzie pasował do B%.

 

zapewne Mateuszowi chodziło o firmę produkującą tą dyszę a nie o sprzedawcę :)

Jedni sprzedawcy mówią że nie a drudzy że tak, dlatego pytam sie was.

 

raczej nikt z nas nie kombinował z montowaniem w B5 dyszy od B4

 

P.S. gdzie można dostać używany??

 

albo cały silniczek w używce albo zestaw naprawczy tylnej wycieraczki (kiedyś były na allegro) ale cena nie rozpieszcza bo kosztował on ponad 100pln

 

znalazłem na allegro: http://moto.allegro.pl/silnik-wycieraczki-zestaw-naprawczy-a6-a4-a3-bora-i1715981288.html cena powala 178pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej nikt z nas nie kombinował z montowaniem w B5 dyszy od B4

 

ja kombinowałem bo miałem podobny problem i napisze tak.

Wg moich kombinacji niestety dysza od B4 nie pasuje do B5

 

---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

 

albo zestaw naprawczy tylnej wycieraczki

 

zestaw naprawczy jest dostepny tylko w ASO i na Madalińskiego u Kołacza krzyknęli mi za niego 189 zika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezły bigos. Co robić? Albo kupić samą dyszę i kombinować z rurką termokurczliwą, albo kupić ten zestaw do B4 bo część sprzedawców twierdzi że będzie pasować do b5 albo jakieś inne pomysły (macie jakieś??) bo tego zestawu naprawczego kupować nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma ten zestaw naprawczy tylko nie mam czasu się za to wziąć :/ i ja brałem od getem.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany kto korzysta w domu z telewizji "N" z dekoderem HD DVB-T? Przymierzam się do zakupu jakiejś tv na nowy kwadrat I N'ka by mi najbardziej pasiła, tylko chciał bym o opinię od znajomego użytkownika

Ja mam N z Multiroomem i instalacje i wszystko sam kładłem, wszystko bez problemowo jak i sama Nka. Chociaż z tymi programami HD bym polemizował, troszkę się naczytałem na ten temat i szczerze mówiąc Polska z HD wygląda bardzo biednie, po krótce mówiąc rozdzielczość może i 1080, ale próbkowanie i sygnał poniżej krytyki, ale dla zwykłego szaraczka jak ja i inni wystarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni to wszytko chodzi o te birabite czy jak się to piszę. Siedzą na tym forum hdtv i pier.dola bzdury jakie to my, czy to na N czy na Cyfrze mamy słabe jakości hd. A gówno prawda bo miałem do czynienia z dekoderem premiere niemieckim i testowaliśmy u kolegi w sklepie zarówno n jak i dekoder cyfry z tym niemieckim. Ta sama plazma i zero różnicy - obrazy identyczne a w pięciu się przyglądaliśmy,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszytko chodzi o te birabite czy jak się to piszę

 

bitrate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej szrot MIKO tam napewno cos dostaniesz ostatnio zamek tył do klapy do turana dostałem co graniiczy z cudem zeby go dostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że chwalicie N'kę, ja raczej dekoder będę brał ten mały nowy HD DVB-T, nagrywania nie potrzebuję, kto by chciał dwa razy Klan oglądać :rotfl: Pakiet będę brał raczej TEN Ma to co najczęściej oglądam AXN w HD przyrodnicze tematyczne i TVNTurbo;) Cudów na kiju raczej mi nie potrzeba. Czekam tylko na kontakt ze strony sąsiadki z góry, bo ja niemam możliwości zamontowania talerza(niema jak wycelować w satelitę) jak sąsiadka się zgodzi to u jej antenie podmienie tylko konwerter na TWIN i będzie gitara:)

Cyfry+ nie chcę, bo miałem i same problemy, mam i Cyfrowy Polsat, ale jakoś N'ka bardziej mi odpowiada przyjazny ma interfejs;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciej szrot MIKO tam napewno cos dostaniesz ostatnio zamek tył do klapy do turana dostałem co graniiczy z cudem zeby go dostac

 

Dzięki jutro sprawdzę.

 

Co Tv N to mam i polecam płacę 48 zł/m i mam wszystko oprócz HBO którego i tak nie oglądałem jak miałem. Doradzę tylko żeby brać dekoder z jak największym dyskiem. Ja mam 250 i wcale to nie jest tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności