Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewien ale to chyba był peugocik ;)

 

a sprawdzając czy to aby to ty Sebastiann przeleciałem na czerwonym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewien ale to chyba był peugocik

 

a wcale bo że nie :bleble leciałem służbową kosiarką ogrodową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam prośbę a w sumie dwie :)

Nadszedł czas na drobną profanację opla i wprowadzenie paru elementów VW, w związku z czym miałbym do Was prośbę, a w sumie to dwie. Czy znalazł by się ktoś na tyle życzliwy aby zmierzyć w passacie (3b/3bg):

 

a) szerokość i długość lampki pod drzwiami

b) rozstaw śrub w rączce podsufitki (od środków śrub)

 

z góry dziękuję :]

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz (jericho),, podaj adres,, gdzie on jest moge,, luknąć na niego i moge tez podłaczyć ,, vag i zobaczyć co jest co ,, Jestem własnie wraz z Adamem i Konradem i Jurkiem z Polic,, podaj adres jutro moge luknąć na niego ,
Kurcze torche pozno spojrzalem ;(. Mam nadzieje ze trafiliscie i sprawdziliscie ;)

Police. ul Siedlecka, komis Hansen przy przejezdzie kolejowym.

 

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

 

Ja mam vaga ale dopiero uczę się go obsługiwać - błędy wiem jak sprawdzić

Na poczatek jak znalazl do sprawdzenia ;)

Wiem, ze klima chyba nie dziala, bo na panelu po samodiagnozie blad 318, czyli brak czynnika. W sumie to nawet po tej samodiagnozie zapomnialem sprawdzic ja w praktyce wczoraj.

 

 

Jesli do auta nie ma wiekszych zastrzezen, jestem wstanie wziac go od zaraz ;)

Wiem, ze skrzynia automataczna troche niedomaga na wstecznym (mocne szarpniecie po dodadniu gazu), ale na naprawe jestem przygotowany, wiedzac jaka jest cena auta.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komis Hansen

z tego co rozglądałem się w tym komisie, podczas sprzedaży paska i poszukiwania auta to jedno mogę Ci powiedzieć 99% aut jakie tam widziałem miało "bajkowe" przebiegi...

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co rozglądałem się w tym komisie, podczas sprzedaży paska i poszukiwania auta to jedno mogę Ci powiedzieć 99% aut jakie tam widziałem miało "bajkowe" przebiegi...
Malo gdzie kupi sie z realnym przebiegiem ;)

Mam drugie auto bez historii. Pierwsze Vectra B po 140kkm padl wysprzeglik. Po 144kkm padla pompa wtryskowa ;)

Passat kupiony 3 lata temu przy 138kkm. Ma teraz 183kkm i w sumie duperele (ale wkurzajace czasami) jak mikrostyk w klapie, drzwiach kierowcy, lampki z czujkami w slupkach i ostatno woda w srodku.

 

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

 

Na jaki przebieg wyglada ten fotel?

017a442d541ac406m.jpg

f9c1f573810382c2m.jpg

 

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

 

I co to qrwa moze byc, ze plastiki tak urypane.

4bd14dbb73395d54m.jpg

983601cbab9b3113m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to tylko fotka. Może jeździł 150 kilowy gość po mieście i często wsiadał i wysiadał. Ale na 350 tys daje skoro chcesz przebieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a) szerokość i długość lampki pod drzwiami

b) rozstaw śrub w rączce podsufitki (od środków śrub)

 

jak chcesz to możesz do mnie wpaśc i sam sobie zmierzyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Malo gdzie kupi sie z realnym przebiegiem

no ale przykładowo new beetle z przebiegiem 80tys i wytarta plastikową kierownicą to śmiech na sali...

 

I co to qrwa moze byc, ze plastiki tak urypane.

mówisz o tych jasnych przebarwieniach? jeśli tak to mi to nie wygląda na urypanie tylko na ślady po bardzo inteligentnym przemyciu plastików rozpuszczalnikiem nitro, bądź podobnym g...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale przykładowo new beetle z przebiegiem 80tys

 

ja miałem new beetla i mogę powiedziec , że kierownice w nich to szajs.

sprowadziłęm dla siebie z salonu z niemiec z potwierdzonym przebiegiem i przy 69 tysiach kiera była wyslizgana a plastki te srebrne starte do czarnego , wiec akurat tym w tym aucie bym się nie sugerował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyslizgana a plastki te srebrne starte do czarnego , wiec akurat tym w tym aucie bym się nie sugerował

 

no ale chyba nie miałeś startej z kierownicy struktury aż tak, że błyszczała?

 

(nie mówiłem o tych srebrnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprowadziłęm dla siebie z salonu z niemiec z potwierdzonym przebiegiem i przy 69 tysiach kiera była wyslizgana a plastki te srebrne starte do czarnego , wiec akurat tym w tym aucie bym się nie sugerował

__________________

I badz tu panie madry ;)

mówisz o tych jasnych przebarwieniach? jeśli tak to mi to nie wygląda na urypanie tylko na ślady po bardzo inteligentnym przemyciu plastików rozpuszczalnikiem nitro, bądź podobnym g...
Tez tak obstawiam. Drapalem paznokciem i ten syf schodzil. Chyba nie powinno byc problemu z doczyszczenim tego, bo plastik w tym miejscu jest twardy i nie pokryty guma jak przyciski i raczki w drzwiach.

 

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

 

no ale chyba nie miałeś startej z kierownicy struktury aż tak, że błyszczała?

 

(nie mówiłem o tych srebrnych)

Jakims tam betley stal, ale nie przygladalem sie mu tak samo jak pozostalym autom oprocz pasia ;). Tylko zauwazylem, ze wiekszosc byla robiona z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez tak obstawiam. Drapalem paznokciem i ten syf schodzil. Chyba nie powinno byc problemu z doczyszczenim tego, bo plastik w tym miejscu jest twardy i nie pokryty guma jak przyciski i raczki w drzwiach.

 

jeśli to nitro, po po zdrapaniu (tak jak robiłeś) naśliń palec i przejedź po zdrapanym miejscu, jeśli po wyschnięniu dalej będzie ślad to znaczy że to zdecydowanie było nitro i pozostanie Ci jedynie wymiana elementu, albo ciągłe nabłyszczanie... no ewentualnie możesz po zdrpapaniu nigdy tego nie myć, ale tego bym nie polecał :P

 

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

 

Jakims tam betley stal

znając życzie czarny który tam kwitnie już 3-ci miesiąc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale przykładowo new beetle z przebiegiem 80tys i wytarta plastikową kierownicą to śmiech na sali...
Albo stoi juz inny, albo zrobili korekte licznika bo ma 131kkm ;) Czarno-kremowe wnetrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokian byłem pewien że to ty machasz z tego peugocika :) lekko przyciemniony był ale kawał chłopa za kierownicą i gdy napisałeś że widziałeś mnie na szczanieckiej i że majtałeś łapką :P to byłem przekonany że jednak to ty i gdybym się założył o rękę to byłbym już inwalidą :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczoraj TEGO paska , było pare błedów ,wykasowałem i jest ok.jedynie nie działaja el.lusterka ,bezpieczniki byly ok,czy pod maską tez jest bezpiecznik od lusterek??? przebieg wg edc 182577 na blacie 182710,ale brak książki serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka bedzie roznica w spalaniu miedzy rozmiarami kol 15,16,17?

Tdi i Pb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jaka bedzie roznica w spalaniu miedzy rozmiarami kol 15' date='16,17?

Tdi[/quote']

Moj touran na 195/65/15 palił mniej o ok.0.8L niz teraz na 225/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z b6-tek też twierdzą ze między 16" a 18' jest ok. 1l -1,5l na 100/km więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki z b6-tek też twierdzą ze między 16" a 18' jest ok. 1l -1,5l na 100/km więcej.

bo częściej hamują przed brakami asfaltu na naszych pięknych drogach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności