Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak się zabezpieczyć przed tym ustrojstwem

 

Ja miałem podobny przypadek , mojemu sąsiadowi włamywali się do passka prawdopodobnie ktoś ich wystraszył, wyłamany zamek i stacyjka , a ja mam blokadę skrzyni i mojego nie tknęli, podejrzewam że dzięki blokadzie odpuścili, no a na łamaki nie ma rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra znowu sie zaczyna złodziejstwo mam uszkodzone drzwi koło klamki tak lekko. Kolego właśnie parzyłem i szukałem tych zaślepek ale na allegro ich nie ma wiesz gdzie mozna je kupić ?? a co z bagażnikiem tam tez zamka nie mam 4 tygodnie temu ktoś chciał sie dostać do mojego bagażnika tam też zaślepkę można wstawić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam chłopaków widzianych na agroturystyce w Kłodkowie z godzinę temu :)

no i Łysego z którym się w owym Kłodkowie mijałem, srebrne Mondeo mk3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego właśnie parzyłem i szukałem tych zaślepek ale na allegro ich nie ma wiesz gdzie mozna je kupić ??

 

kolego w ASO, na allegro nie są takie tanie a jeszcze musisz doliczyć koszta wysyłki

a tak btw to słabo szukałeś, proszę bardzo do koloru do wyboru: http://allegro.pl/passat-b5-drzwi-zewnetrzne-klamka-zaslepka-i1724324145.html

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam chłopaków widzianych na agroturystyce w Kłodkowie z godzinę temu

no i Łysego z którym się w owym Kłodkowie mijałem, srebrne Mondeo mk3

 

hehhe pozdro Paweł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak mocno reczny powienien trzymac?

Zaciagam na maksa, I bieg i obroty na ok 1500 i auto mi powoli rusza. Chyba wieksza sila powinna byc potrzebna do ruszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, jak mocno reczny powienien trzymac?

Zaciagam na maksa, I bieg i obroty na ok 1500 i auto mi powoli rusza. Chyba wieksza sila powinna byc potrzebna do ruszenia?

 

Jak u siebie zaciągnę to koła wleką się zblokowane - na przeglądzie wyszła niewiele mniejsza siła hamowania niż hamulca zasadniczego.

 

klexiuZST - odblokuj sobie otrzymywanie PW bo nie mogę Ci odpisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak u siebie zaciągnę to koła wleką się zblokowane - na przeglądzie wyszła niewiele mniejsza siła hamowania niż hamulca zasadniczego
Na piasku w czasie jazdy jak zaciagne to kola tylne dalej sie kreca. Trzeba sie temu przyjrzec z bliska ;)

Naciag nic pewnie nie da, skoro juz na pierwszy zabku czuc minimalna roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko kolega jest w trasie bez kompa i w jego aucie wyświetlił się cytuje " pomarańczowa kontrola taki silniczek ze śmigiełkiem" auto to 1,9 rocznik 2005 B5 FL

co to może być

był wcześniej komunikat na wyświetlaczu ale zniknął coś w stylu tez cytat "clastar fukers" jeśli dobrze przepisał z wyświetlacza

może ktoś podpowiedzieć bo jedzie w trasie i sie lekko stresuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz (jericho) Ja zazwyczaj jak robie tył chamulce ,to jak zakładam nowe klocki po, załozeniu zaciągam na trzy ząbki,, i wtedy reguluje naciąg ,, recznego tak aby zaciągnoł sie jeszcze na dwa, trzy ,ząbki .

 

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

 

Krzys a to czasem nie bedzie DPF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawial EGR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to czasem nie bedzie DPF

wlasnie nie wiem czy auto jest w ten filtr wyposażone. Wiem tyle ze ma je od tygodnia, kupil gdzies w dąbiu, nawet nie wiem jaka moc.

oby to nie byl DPF :(, bo sie załamie z wydatkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bedize mial DPf, chyba ze komus bardzo sie nudzilo i dolozyl, vaga podepnijcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaft zapewne na 99% bedziesz musiał kupić całe wisco. Dzis rozebrałem stare co miałem i to łożysko jest nie wymienne chyba ze tobie się uda. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis rozebrałem stare co miałem i to łożysko jest nie wymienne chyba ze tobie się uda

nie uda ... wiskoza do śmieci - nie ma sensu bawić się w naprawy - wymiana na nową załatwi sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

 

Tylko nie za glosno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kto korzysta w domu z telewizji "N" z dekoderem HD DVB-T? Przymierzam się do zakupu jakiejś tv na nowy kwadrat :P I N'ka by mi najbardziej pasiła, tylko chciał bym o opinię od znajomego użytkownika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

klexiuZST - odblokuj sobie otrzymywanie PW bo nie mogę Ci odpisać ;)

 

Chyba już :D

 

Apropos - zakupiłem tą białą strzałę :D Foto jak wrócę z delegacji i trochę go podpieszczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ariel N i jestem mega zadowolony :) A co chcesz dokładnie wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności