sebus Zgłoś #25721 Napisano 25 Grudnia 2018 Dnia 13.12.2018 o 15:16, artmin napisał: Co to znaczy późno zmieniająca biegi? Zmienia biegi tylko po 22-giej ? 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artmin Zgłoś #25722 Napisano 27 Grudnia 2018 aaa czyli wersja dla dorosłych Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kedziorek Zgłoś #25723 Napisano 3 Maja 2019 (edytowane) Witajcie po dłuższej przerwie ? może ktoś z Was jest w posiadaniu wlepy forumowej i chciałby ją odsprzedać. Edytowane 3 Maja 2019 przez kedziorek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mkpol Zgłoś #25724 Napisano 10 Grudnia 2019 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artmin Zgłoś #25725 Napisano 31 Grudnia 2019 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jericho Zgłoś #25726 Napisano 26 Kwietnia 2021 Siema. Widze, że grupa umarla i chyba na fejsa sie przeniosla Szukam kogos z okolic Świdwina, albo ktoś kto przez niego przejeźdza i jedzie na Szczecin centrum. Znajdzie sie ktos taki na grupie? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezesik18 Zgłoś #25727 Napisano 29 Kwietnia 2021 W dniu 26.04.2021 o 21:46, Jericho napisał: Szukam kogos z okolic Świdwina Ja jestem ze Świdwina Co trzeba pomóc? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Duży Zgłoś #25728 Napisano 30 Kwietnia 2021 Mój kolega z Karlina często odwiedza rodzinę w Świdwinie, a ja ostatnio często bywam w Szczecinie (planuję teraz w środę, 5.05) - co potrzebujesz? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Endrju Zgłoś #25729 Napisano 28 Października 2024 Faktycznie forum zamarło. Nawet roczniki aut się zatrzymały. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dred007 Zgłoś #25730 Napisano 8 Grudnia 2024 Panieee... Pan się nie znasz ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artmin Zgłoś #25731 Napisano 23 Grudnia 2025 Wesołych Świąt 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sebus Zgłoś #25732 Napisano 23 Grudnia 2025 6 godzin temu, artmin napisał: Wesołych Świąt Wesołych Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach